شرکت تابعه انگلستان سیستم های Elbit Systems 166 میلیون دلار قرارداد برای برنامه آموزش آینده نیروی دریایی اعطا کرد

هایفا ، اسرائیل، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) و (TASE: ESLT) (“Elbit Systems” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه آن ، Elbit Systems UK Ltd. (“Elbit Systems UK”) قراردادی به ارزش تقریبی 166 میلیون دلار (تقریباً 123 میلیون پوند) از وزارت دفاع انگلیس (“وزارت دفاع انگلیس”) برای برنامه آموزش آینده نیروی دریایی سلطنتی (“برنامه”) به عنوان بخشی از کنسرسیوم فیشر به رهبری Capita plc. (“کنسرسیوم”). این قرارداد در یک دوره 12 ساله انجام خواهد شد.

این برنامه خواستار تغییر و نوسازی آموزش ساحل محور نیروی دریایی سلطنتی از جمله تأسیس مدرسه زیردریایی آینده است. به عنوان ارائه دهنده و مجتمع راه حل های آموزشی کنسرسیوم ، Elbit Systems UK یک مربی جدید اپراتور Combat Systems را در مدرسه آینده زیردریایی توسعه داده و ارائه می دهد و سیستم های آموزش مصنوعی قدیمی را در سراسر نیروی دریایی سلطنتی مدرنیزه و مدیریت می کند. Elbit Systems UK با ایجاد سهولت در دسترس بودن و بهره وری از قابلیت های قدیمی ، فناوری های جدید آموزشی را ارائه می دهد که توانایی آموزش عملیاتی دفاعی (دریایی) (DOTC (M)) را بهبود می بخشد.

مارتین فاوست، مدیر عامل شرکت Elbit Systems UK، گفت: “این برنامه با معرفی توانایی های پیشرفته آموزش در خط مقدم پرسنل که توانایی بالقوه خود را دارند و سریعتر به خط مقدم می رسند ، برنامه ای برای برنامه تحول نیروی دریایی سلطنتی خواهد بود. ما افتخار می کنیم که بخشی از تیم هستیم به دنبال موفقیت شرکت در ارائه آموزشهای پیشرفته به ارتش انگلیس و نیروی هوایی سلطنتی ، برای ارائه قابلیتهای آموزش نسل بعدی به نیروی دریایی سلطنتی. ”

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن است ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستمهای فضایی الکترواپتیک ، مجموعههای EW ، سیستمهای اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها ، سیستمهای مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی ، از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی ، تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی Facebook ، Youtube و LinkedIn ما دیدن کنید.


مخاطب:

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، مدیر عامل و مدیر مالی
تلفن: + 972-4-8316663
[email protected]

رامی میرسون، مدیر روابط سرمایه گذار
تلفن: + 972-77-2948984
[email protected]

دیوید واکنین ، VP ، رئیس ارتباطات شرکتی
تلفن: + 972-77-2946691
[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت
کنی گرین

روابط سرمایه گذاران GK
تلفن: 1-646-201-9246
[email protected]

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اظهارات آینده نگرانه باشد (به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) ، تا حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، برآورد ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، با اصلاحیه صورت می گیرد. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی در آینده به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، ممکن است با این گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی ؛ تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت یا فروش می کند ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط اقتصادی کلان ؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام در قراردادهای بلند مدت قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا همه گیر نیستند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرایندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی ظاهر می شود ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند های دیگر ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. هیچ چیز موجود در این مقاله به منزله تفسیر توسط دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حقی تحت هر حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای مواردی که صریحاً در اینجا اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.