شرکت قطعات اصلی از انتصاب Will Stengel به رئیس جمهور خبر داد

آتلانتا، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت قطعات اصلی (NYSE: GPC) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن را منصوب کرده است ویلیام پی استنگل به سمت رئیس شرکت قطعات اصلی. آقای استنگل ، 43 ساله ، پیش از این معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد تحول شرکت بود و تنها هشتمین رئیس جمهور در تاریخ 93 ساله شرکت بود. او به گزارش خود ادامه خواهد داد پل دوناهو، رئیس و مدیر ارشد اجرایی.

آقای دوناهو اظهار داشت ، “ویل یک استعداد استثنایی است ، و رهبری اثبات شده و تجربه مربوطه او را به یک گزینه عالی بعنوان رئیس بعدی شرکت تبدیل می کند. ارتقا His وی همچنین نمایانگر تعهد مداوم هیئت مدیره و مدیریت ما برای برنامه ریزی جانشینی برای شرکت است. ویل به عنوان مدیر ارشد تحول ، مدیریت موثر و منضبط ابتکارات تحول ما را بر عهده داشته است و در عین حال مسئولیت های عملیاتی و استراتژیک مختلفی را نیز بر عهده گرفته است. وی به عنوان رئیس جمهور ، به این تلاش ها ادامه می دهد و در کنار من برای توسعه و پیشرفت بیشتر نقشه راه استراتژیک ما و ابتکارات رشد و بهره وری ما را اجرا کند. “

آقای استنگل پیش از پیوستن به شرکت قطعات اصلی در سال 2019 ، تقریباً دو دهه تجربه رهبری و حرفه ای قابل توجهی داشته است. پیش از این ، وی در نقش های مختلف رهبری اجرایی در HD Supply خدمت می کرد ، از جمله به عنوان رئیس جمهور و مدیر اجرایی تعمیر و نگهداری امکانات تأمین HD. قبل از این نقش ، او مدیر عامل و مدیر ارشد بازرگانی در تعمیر و نگهداری تأسیسات تأمین HD بود. قبل از تأمین HD ، آقای استنگل در گروه توسعه استراتژیک تجارت در Home Depot و در نقش های مختلف بانکی سرمایه گذاری کار می کرد.

درباره شرکت قطعات اصلی
شرکت قطعات اصلی در سال 1928 تاسیس شد ، یک سازمان خدمات جهانی است که در توزیع قطعات و قطعات صنعتی خودرو جایگزین می شود. گروه قطعات خودرویی این شرکت قطعات تعویض خودرو را در ایالات متحده توزیع می کند ، کانادا، مکزیک، استرالیا ، فرانسه، انگلستان.، آلمان، لهستان، هلند و بلژیک. گروه قطعات صنعتی این شرکت ، قطعات جایگزین صنعتی را در ایالات متحده توزیع می کند ، کانادا، مکزیک و استرالیا. شرکت قطعات اصلی در سال 2019 درآمد کسب کرد 19.4 میلیارد دلار. اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت www.genpt.com موجود است.

شرکت قطعات اصلی SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.genpt.com