شرکت های Watco اعلامیه افزودنی خصوصی یادداشت های ارشد ناامن را اعلام می کنند

پیتسبورگ ، کان.، 20 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکتهای Watco ، L.L.C. و شرکت تابعه کاملا متعلق به آن ، Watco Finance Corp. (در مجموع “Watco”) ، امروز اعلام کرد که Watco قصد دارد یک پیشنهاد اضافی خصوصی (“پیشنهاد افزودنی”) از 100 میلیون دلار مبلغ اصلی مجموع 6.500٪ یادداشتهای قدیمی بدون ضمانت خود را که باید به سال 2027 برود (“یادداشتهای اضافی”).

یادداشت های اضافی تحت عنوان موجودی که واتکو قبلاً بر اساس آن صادر کرده است ، صادر می شود 500 میلیون دلار مبلغ اصلی مجموع 6.500٪ یادداشتهای ارشد بدون ضمانت ارشد آن به دلیل 2027 (“یادداشت های موجود”). به غیر از تاریخ صدور و قیمت پیشنهادی ، یادداشتهای اضافی همان شرایط یادداشتهای موجود را خواهند داشت و یادداشتهای اضافی و یادداشتهای موجود تحت عنوان بورس به عنوان یک کلاس واحد در نظر گرفته می شوند. یادداشتهای الحاقی در ابتدا با تکیه بر قانون 144A توسط خریداران اولیه مجدداً فروخته می شوند همان شماره CUSIP را خواهند داشت که یادداشتهای موجود در ابتدا با تکیه بر قانون 144A توسط خریداران اولیه آن فروخته می شوند. یادداشتهای الحاقی که در ابتدا توسط خریداران اولیه با تکیه بر مقررات S فروخته می شوند ، در ابتدا دارای شماره CUSIP موقتی خواهد بود که با شماره CUSIP متفاوت است ، که براساس آن یادداشت های موجود در ابتدا توسط خریداران اولیه آن بر اساس مقررات S که در حال حاضر تجارت می شود ، مجدداً فروخته می شوند. Watco قصد دارد هر چه سریعتر در پی چهلمین روز پس از تاریخ صدور یادداشتهای اضافی ، یادداشتهای اضافی را که در ابتدا طبق مقررات S توسط خریداران اولیه مجدداً فروخته شده اند ، ادغام کند و از همان شماره CUSIP یادداشت های موجود استفاده کند. در ابتدا توسط خریداران اولیه آن طبق مقررات S. مجدداً فروخته می شود. یادداشت های اضافی توسط شرکت های تابعه Watco تضمین می کنند که تسهیلات اعتباری ارشد آن را تضمین می کنند.

واتکو قصد دارد از خالص درآمد پیشنهادی افزودنی برای پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به پیشنهاد الحاقی ، بازپرداخت بخشی از تسهیلات اعتباری ارشد خود و برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

یادداشتهای الحاقی و ضمانتهای مربوطه تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) ، یا قوانین مربوط به اوراق بهادار هر حوزه قضایی دیگر ، ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام. یادداشت های اضافی و تضمین های مربوطه در یک مکان خصوصی ارائه می شود ، فقط به افرادی که منطقاً معتقدند خریداران نهادی واجد شرایط هستند با تکیه بر قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار و برخی از افراد غیر آمریکایی خارج ایالات متحده با اتکا به مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

این ارتباط به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اسناد اضافی یا سایر اوراق بهادار نیست و همچنین فروش یادداشتهای الحاقی در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش وجود داشته باشد وجود نخواهد داشت. غیرقانونی قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

درباره شرکتهای Watco ، L.L.C.

دفتر مرکزی آن در پیتسبورگ ، کانزاس، شرکتهای Watco ، L.L.C. یک ارائه دهنده خدمات حمل و نقل یکپارچه با مجموعه گسترده ای از قابلیت ها است. Watco خدمات حمل و نقل ریلی کوتاه ، ترمینال و بندر ، تدارکات و راه حل های مکانیکی را به بیش از 4100 مشتری در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد ، مکزیک، کانادا و استرالیا. طبق برآوردهای واتکو ، واتکو دومین اپراتور راه آهن خط کوتاه کوتاه ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ترمینال فله بزرگ و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مستقل خدمات تعمیر و نگهداری ریل در آمریکای شمالی.

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار است. عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “باید” ، “باور” و سایر عبارات مشابه که آینده را پیش بینی یا نشان می دهد ، شناسایی کرد رویدادها یا روندها یا بیان موضوعات تاریخی نیستند. این جملات آینده نگر شامل هر گونه گزارشی در مورد پیشنهاد الحاقی است. اظهارات رو به جلو نباید به عنوان تضمینی برای عملکرد یا نتایج آینده خوانده شود ، و لزوماً نشانه های دقیق زمان یا دستیابی به چنین عملکرد یا نتایج نخواهد بود. اظهارات رو به جلو براساس اطلاعات موجود در زمان اظهارات و / یا حسن نیت مدیریت از همان زمان با توجه به وقایع آینده است و در معرض خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث عملکرد واقعی یا نتایج متفاوت از نظر اساسی شود. از جمله بیان شده یا پیشنهاد شده توسط بیانیه های آینده نگر ، از جمله ، اما نه محدود به ، توانایی Watco برای موفقیت در استفاده از Add-On؛ شرایط اقتصادی عمومی و صنعتی ؛ شرایط در بازارهای سرمایه و اعتبار ؛ توانایی Watco در ادغام موفقیت آمیز خریدها ؛ روابط Watco با راه آهن کلاس I و دیگر حامل های ارتباطی ؛ خطرات مربوط به بازارهای جغرافیایی که Watco در آن فعالیت می کند ، از جمله شرایط آب و هوایی. انطباق Watco با مقررات دولتی و تحولات قانونی و نظارتی ؛ توانایی Watco برای دریافت مجوزها و اجاره های لازم برای فعالیت تجاری خود. قرار گرفتن در معرض خطر اعتباری مشتریان و طرفین واتکو ؛ فشارهای رقابتی در صنایع خود. خطرات مربوط به تغییرات آب و هوایی ، از جمله پاسخ های بازار و مقررات مربوط به تغییرات آب و هوایی و دعاوی مربوطه ؛ انطباق Watco با قوانین و مقررات زیست محیطی ؛ حمل و نقل واتکو از طریق خط آهن از مواد خطرناک ؛ افزایش هزینه های سوخت ؛ وابستگی واتکو به مدیریت و پرسنل اصلی. در دسترس بودن بودجه دولت ؛ روابط کار Watco و در دسترس بودن پرسنل واجد شرایط. اعتماد واتکو به تعداد محدودی از تأمین کنندگان و نوسانات عرضه قطعاتی که در صنایع خود استفاده می کند. خطرات مربوط به فعالیت در کشورهای خارجی ؛ خطرات مربوط به سیاست های تجاری بین المللی ؛ اقدامات تروریستی یا جنگی در آینده اعتماد Watco به فناوری و پیشرفت های فناوری در تجارت خود ؛ خطرات مربوط به حملات سایبری و اختلالات سیستم. تعارض منافع بین تعداد محدود سهامداران و سرمایه گذاران آن در یادداشت های اضافی ؛ خطرات مربوط به سرمایه گذاری مشترک آن و سایر سرمایه گذاری ها ؛ و تهدیدهای بهداشت عمومی یا شیوع بیماری های واگیر (از جمله COVID-19) و اقدامات انجام شده توسط مقامات دولتی و دیگران در واکنش به آن. واتکو قصد ندارد و وظیفه ای ندارد که این اطلاعات را برای انعکاس وقایع یا شرایط آینده به روز کند ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

SOURCE Watco Companies، LLC