شرکت هیوندای موتور تصویر اول IONIQ 5 را تحریک می کند

طراحی متمایز و ابتکاری IONIQ 5 تجربه منحصر به فردی را فراهم می کند که تنها در BEV های اختصاصی می توان از آن لذت برد و این نشان دهنده یک تغییر اساسی در رویکرد طراحی است.

عناصر طراحی امضای IONIQ 5 شامل Parametric Pixels ، کوچکترین واحد تصویربرداری دیجیتال و همچنین جهت سازگار با محیط زیست Color Material Finish (CMF) آن است که آنالوگ را با احساسات دیجیتال متصل می کند ، ارزش طراحی بی انتها برند IONIQ را به نمایش می گذارد.

قسمت جلوی IONIQ 5 با آرایه هایی از چراغ های پیکسلی تزئین شده است که حاکی از فناوری دیجیتال درون آن است. IONIQ 5 همچنین اولین وسیله نقلیه هیوندای است که از یک کاپوت تاشویی استفاده می کند که تمام عرض خودرو را پوشانده و در نتیجه شکاف های صفحه را به حداقل می رساند و ظاهری تمیز و با تکنولوژی پیشرفته ایجاد می کند.

چرخ های بهینه شده Aero بیشتر به موضوع طراحی Parametric Pixel می پردازند که با قطر فوق العاده 20 اینچ ارائه می شود ، بزرگترین رینگ هایی که تاکنون در هیوندای EV نصب شده است. این نسبتهای کامل IONIQ 5 که برای معماری اختصاصی جدید هیوندای بهینه شده است ، بهینه شده است.

گفت: “IONIQ 5 تجربه جدیدی از مشتری را از طریق طراحی نوآورانه EV ارائه می دهد که باعث ایجاد انگیزه در نمادی می شود که DNA طراحی هیوندای را ایجاد کرده است.” سانگ یوپ لی، معاون ارشد رئیس و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای. “با شروع IONIQ 5 ، مارک اختصاصی BEV ما با تعریف مجدد رابطه بین مردم و اتومبیل های آنها ، استاندارد جدیدی را ایجاد می کند که تمام تجربیات طراحی BEV بر اساس آن اندازه گیری می شود.”

هیوندای موتور همچنین چهار ویدئو تیزر منتشر کرده است تا باعث ایجاد کنجکاوی در مورد مدل جدید شود و هرکدام با زیرکی نگاه کردن به فن آوری های اصلی IONIQ 5 ، باعث افزایش انتظارات از برند اختصاصی BEV و اولین ورود آن به بینندگان می شود.

سه فیلم Ultimate Camping اردوگاهی را نشان می دهد که از وسایل برقی مختلفی استفاده می کند که توسط فناوری IONIQ 5’s Vehicle to Load (V2L) تأمین می شوند و به عنوان منبع تغذیه عمومی (110 / 220V) کار می کنند. در هر ویدئو ، کمپر با استفاده از 3.5 کیلو وات ولتاژ V2L توسط IONIQ 5 دیده می شود تا بوقلمون را در یک کوره بزرگ کباب کند ، به موسیقی از بلندگوهای صوتی پیشرفته گوش دهد و روی تردمیل تمرین کند – همه اینها در یک مکان کمپ است.

ویدیوی ‘5 Min Challenge’ قابلیت شارژ سریع IONIQ 5 را برجسته می کند که آن را قادر می سازد بیش از 100 کیلومتر را تنها با 5 بار شارژ (استاندارد WLTP) رانندگی کند. برای به نمایش گذاشتن این عملکرد خارق العاده ، چالشی به سبک تریلر فیلم با حضور IONIQ 5 و سه دستگاه – یک تلفن هوشمند ، لپ تاپ و دوربین اکشن – راه اندازی شد که هر کدام به مدت 5 دقیقه شارژ شدند و برای آخرین بقا رقابت کردند.

با شروع این فیلم ها ، هیوندای موتور قصد دارد محتوای جذاب تری را نیز منتشر کند که نشان دهنده سبک زندگی پیشرفته ای است که مشتریان جدید IONIQ 5 تجربه خواهند کرد.

IONIQ 5 در یک رویداد برتر دنیای مجازی در سال 2009 برای اولین بار ارائه خواهد شد فوریه 2021.

* فیلم های تیزر:

  1. IONIQ 5: Ultimate Camping (تیزر) – صحنه 1. آشپزی: ارتباط دادن
  2. IONIQ 5: Ultimate Camping (تیزر) – صحنه 2. صدا: ارتباط دادن
  3. IONIQ 5: Ultimate Camping (تیزر) – صحنه 3. در حال اجرا: ارتباط دادن
  4. IONIQ 5: 5 Min Challenge – پیش پرده: ارتباط دادن

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور در سال 1967 تاسیس شد و در بیش از 200 کشور جهان انواع وسایل نقلیه و خدمات حرکتی کلاس جهانی را ارائه می دهد. هیوندای موتور در سال 2019 بیش از 4.4 میلیون وسیله نقلیه در سطح جهان فروخته است و در حال حاضر حدود 120،000 پرسنل در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با ارائه راه حل های نوآورانه برای چالش های تحرک در دنیای واقعی ، محصولات خود را با وسایل نقلیه طراحی شده برای کمک به آینده پایدارتر افزایش می دهد. از طریق این فرایند ، هیوندای با تسهیل “پیشرفت برای بشریت” با راه حل های تحرک هوشمند که باعث ایجاد ارتباط بین مردم می شود و زمان با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

سلب مسئولیت: شرکت هیوندای موتور معتقد است که اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت در صورت لزوم ممکن است اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض کند که در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

SOURCE شرکت هیوندای موتور