شرکت Autohome تغییرات هیئت مدیره را اعلام می کند

پکن، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت Autohome (“Autohome” یا “شرکت”) (NYSE: ATHM) ، پیشروترین مقصد آنلاین برای مصرف کنندگان خودرو در چین ، امروز اعلام کرد که آقای کوان لانگ به عنوان جانشین آقای منصوب شده است. مین لو به عنوان مدیر و رئیس هیئت مدیره شرکت (“هیئت مدیره”) ، رئیس کمیته معرفی و حاکمیت شرکتی و کمیته جبران خسارت هیئت مدیره ، و مدیر اجرایی شرکت ، به طور موثر بلافاصله. مستقیما. آقای لو از نقش خود در شرکت بازنشسته شد تا مناطق جدیدی را فراتر از زندگی اداری کشف کند.

قبل از پیوستن به Autohome ، آقای Long مجموعه ای از نقش های رهبری را در شرکت Ping An Insurance (Group) از ایفا کرده است چین، آموزشی ویبولیتین (HKEX: 2318 ؛ SHA: 601318) از زمانی که برای اولین بار به عنوان یک فروشنده در سال 1998 پیوست ، از جمله به عنوان دستیار مدیر کل ، معاون مدیر کل و مدیر کل چندین شعبه در سطح استان از شرکت بیمه Ping An Estate & Casualty بیمه از چین، آموزشی ویبولیتین او به عنوان معاون مدیر کل شرکت بیمه املاک و خسارات Ping در خدمت کرده است چین، آموزشی ویبولیتین از دسامبر 2018. علاوه بر این ، آقای لانگ تجربه زیادی در مدیریت بازرگانی در شرکت های پیشرو اینترنتی مانند خدمت به عنوان دستیار مدیر کل Lufax Holding Ltd (NYSE: LU) مسئول تجارت بیمه بین اکتبر 2015 و ژانویه 2017، به عنوان مدیر ارشد تجارت بیمه گروه مورچه از آن زمان فوریه 2017، و به عنوان مدیر ، مدیر کل و مدیر اجرایی شرکت بیمه Cathay Limited بین ژوئن 2017 و سپتامبر 2018. فعالیت طولانی مدت در تجارت بیمه ، به ویژه در بخش بیمه دارایی و تلفات ، آقای Long را به درک دقیق و بینش عمیق بخشهای بازار و عملیات تجاری در طول زنجیره ارزش صنعت خودرو مجهز کرده است. آقای لانگ مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را از ووهان دانشگاه فناوری.

هیئت مدیره و شرکت از خدمات طولانی مدت آقای لو و کمکهای قابل توجه وی به Autohome بسیار سپاسگزارند و بهترینها را برای کارهای بعدی وی آرزو می کنند. تحت هدایت آقای لو ، Autohome با موفقیت از یک شرکت رسانه ای عمودی به رهبری محتوا به یک اکوسیستم یکپارچه تبدیل شده است که تمام شرکت کنندگان در صنعت خودرو را متصل می کند ، محصولات و راه حل های نهایی را در سراسر زنجیره ارزش ارائه می دهد. در همان زمان ، هیئت مدیره و شرکت به گرمی از آقای استقبال می کنند. کوان لانگ و اطمینان دارند که مهارتهای رهبری ، تجربه غنی و بینش عمیق وی در بخش اینترنت و بخش اتومبیل ، به ویژه در مورد ادغام تجارت آنلاین و آفلاین ، برای شرکت بسیار ارزشمند خواهد بود. هیئت مدیره معتقد است که آقای لانگ همچنان شرکت را به سمت موفقیت بعدی سوق خواهد داد.

درباره Autohome Inc.

Autohome Inc. (NYSE: ATHM) پیشروترین مقصد آنلاین برای مصرف کنندگان اتومبیل در است چین. مأموریت آن افزایش تجربه خرید و مالکیت خودرو برای مصرف کنندگان خودرو در سال است چین. Autohome محتوای اصلی تولید شده ، محتوای حرفه ای تولید شده ، محتوای تولید شده توسط کاربر ، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی ، کتابخانه اتومبیل جامع و اطلاعات گسترده ای از لیست اتومبیل را به مصرف کنندگان خودرو ارائه می دهد که کل چرخه خرید و مالکیت خودرو را پوشش می دهد. توانایی دستیابی به یک پایگاه کاربری گسترده و متشکل از مصرف کنندگان خودرو ، Autohome را به بستری ترجیحی برای خودروسازان و فروشندگان برای انجام فعالیت های تبلیغاتی خود تبدیل کرده است. علاوه بر این ، خدمات فروشندگی و تبلیغات نمایندگی این شرکت به نمایندگی ها اجازه می دهد موجودی و خدمات خود را از طریق بستر Autohome به بازار عرضه کنند و دسترسی به نمایشگاه های فیزیکی خود را به میلیون ها کاربر بالقوه اینترنت در این کشور گسترش دهند. چین و ایجاد فروش برای آنها. این شرکت پیشگامان فروش ، تجزیه و تحلیل داده ها و خدمات بازاریابی را برای کمک به خودروسازان و فروشندگان در بهبود کارایی و تسهیل معاملات ارائه می دهد. Autohome برای تسهیل معاملات خودروسازان و فروشندگان “Autohome Mall” خود را که یک پلت فرم معاملات آنلاین کاملاً سرویس است ، اداره می کند. بعلاوه ، از طریق وب سایتها و برنامه های تلفن همراه خود ، خدمات ارزش افزوده دیگری از جمله تأمین مالی خودکار ، بیمه اتومبیل ، معاملات اتومبیل دست دوم و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.autohome.com.cn مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که ممکن است مطابق مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیانیه های “آینده نگر” باشد. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، ” انتظارات “،” پیش بینی “،” آینده “،” قصد دارد “،” برنامه ریزی “،” اعتقاد دارد “،” تخمین “و اظهارات مشابه. از جمله موارد دیگر ، چشم انداز تجاری Autohome ، برنامه های استراتژیک و عملیاتی Autohome و نقل قول از مدیریت در این اطلاعیه حاوی گزاره های آینده نگر است. Autohome همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و اظهارات شفاهی افسران خود ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه ارائه دهد. مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. گزاره هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله گفته هایی در مورد اعتقادات و انتظارات Autohome ، گزاره هایی آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد ، از جمله موارد زیر محدود کنند: اهداف و استراتژی های Autohome ؛ توسعه تجاری آینده Autohome ، نتایج عملیات و شرایط مالی ؛ رشد مورد انتظار بازار تبلیغات آنلاین اتومبیل در چین؛ توانایی Autohome در جذب و حفظ کاربران و تبلیغ کنندگان و ارتقا further بیشتر شناخت برند خود. انتظارات Autohome در مورد تقاضا و پذیرش بازار از محصولات و خدمات آن ؛ رقابت در صنعت تبلیغات آنلاین اتومبیل؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و سایر خطرات در پرونده Autohome با SEC موجود است. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است و Autohome هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

که در چین:

شرکت Autohome
روابط سرمایه گذار
آنیتا چن
تلفن: + 86-10-5985-7483
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت

جنی کای
تلفن: + 86-10-6508-0677
پست الکترونیک: [email protected]

که در ایالات متحده:

گروه Piacente ، شرکت

برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Autohome Inc.