شرکت IDenta با اطمینان از بهترین سه ماهه اول تاکنون 525،000 دلار سفارش از وزارت کشور فرانسه دریافت کرده است

هالیوود ، فلوریدا، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت IDenta (OTCQB: IDTA) یک رهبر در سراسر جهان در زمینه تولید کیت های تشخیص زمینه و آزمایش های تشخیصی خانگی برای مواد مخدر و مواد منفجره و محصولات پزشکی قانونی منحصر به فرد از مقامات دولت فرانسه حکمی برای 525،000 دلار. این نشان دهنده اعتماد مداوم مقامات فرانسوی به فناوری IDenta است.

آمیچای گلاتشتین، مدیرعامل IDenta Corp ، گفت ، “ما هر ساله خط تولید خود را بهبود می بخشیم و تلاش های زیادی را در زمینه توسعه ، بازاریابی و فروش محصولات خود انجام می دهیم. این سفارش نشان دهنده آغاز بهترین سال شرکت است. در نتیجه این بیماری همه گیر COVID تغییر یافته و تقاضا برای فناوری ما در نتیجه این تغییر افزایش یافته است. پتانسیل کامل IDenta هنوز تحقق ندارد ، اما ما در مسیر درست هستیم. “

درباره IDenta Corp.

شرکت IDenta یک رهبر جهانی در زمینه تولید و تهیه کیت های آزمایش میدانی و آزمایش های تشخیص عیب خانگی برای مواد مخدر و مواد منفجره و محصولات پزشکی قانونی منحصر به فرد در بازارهای امنیت داخلی و مصرف کننده است. IDenta محصولات انقلابی را برای بازارهای حرفه ای قانون و خرده فروشی تولید می کند ، تولید می کند و توزیع می کند که به طور مداوم بالاترین مدارک و مراحل آزمایش آژانس های امنیتی و انتظامی در سراسر جهان را تصویب می کنند.

بیانیه بندر امن

برخی از اظهارات مندرج در این مقاله ممکن است ، به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، “اظهارات آینده نگر” باشد که در معرض خطر و عدم اطمینان است که می تواند نتایج واقعی را از آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می کند ، متفاوت کند. چنین اظهارنظرهای آینده نگر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی را در بر می گیرد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ، متفاوت باشد. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات مدیریت از تاریخ این گزارش است و شرکت هیچ مسئولیتی را در قبال بروزرسانی هیچ یک از این اظهارات در آینده بر عهده نمی گیرد.

اطلاعات تماس شرکت:
روابط عمومی
تلفن: + 1-240-545-6646 +
پست الکترونیک: [email protected]

منبع IDenta Corp.

لینک های مربوطه

http://www.identa-corp.com