شهروندی سنت کیتس و نویس توسط برنامه سرمایه گذاری “یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان” اقتصاد در سال 2020 می گوید نخست وزیر تیموتی هریس

لندن، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – نخست وزیر در خلال آدرس بودجه سال 2021 تیموتی هریس نشان داد که چگونه سنت کیتس و نویس برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) طی سال گذشته از ملت حمایت کرد. به گفته نخست وزیر هریس ، این برنامه کمک قابل توجهی در اقتصاد کشور داشته است. این امر اطمینان حاصل کرده است که درآمد حاصل از این برنامه به منظور تقویت توسعه ملی و حمایت از شهروندان آن در طول بحران همه گیری هدایت می شود. این شامل راه اندازی تسهیلات مراقبت های بهداشتی اولیه سیلویا گارنت ، ساخت و ساز در حال انجام مرکز بهداشت سنت پیتر و گسترش برنامه کاهش فقر بود.

معرفی شده در سال 1984 ، سنت کیتس و نویس برنامه CBI سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها را قادر می سازد تا یک بار با صندوق رشد پایدار خود – سریعترین و ایمن ترین مسیر برای تابعیت دوم – شهروند شوند. پس از گذراندن مراحل لازم برای بررسی ، متقاضیان موفق به مزایای تغییر دهنده زندگی ، از جمله افزایش آزادی سفر به تقریبا 160 کشور و سرزمین و حق زندگی و کار در یک کشور شکوفا ، دسترسی پیدا می کنند.

با نزدیک به چهار دهه تجربه در صنعت ، سنت کیتس و نویس CBI در صنعت با نام تجاری “استاندارد پلاتین” شناخته می شود و همچنان محبوبیت خود را در بین سرمایه گذاران خارجی حفظ می کند: “علی رغم برخی مشکلات مربوط به همه گیری ، حجم برنامه های سال تاکنون بهبود یافته است. جهان ، از جمله ایالات متحده ، آسیا، خاورمیانه، اروپا و آفریقا. ما به دلیل شاخص کیفیت بالای زندگی ، قدرت پاسپورت و تشخیص اعتبار ، به گزینه مورد نظر سرمایه گذار متبحر تبدیل شده ایم. سنت کیتس و نویس برنامه CBI به عنوان مارک پلاتین. برنامه CBI ما همچنان به عنوان یکی از بهترین ها در صنعت رتبه بندی می شود. “

این کشور دو جزیره ای همچنین با ارائه یک پیشنهاد زمان محدود برای خانواده های حداکثر چهار ساله و گنجاندن خواهران و برادران در یک برنامه ، همچنان برنامه CBI خود را با نیازهای بازار تطبیق داده است. نخست وزیر هریس همچنین اعلام کرده است که چارچوب قانونگذاری تا سه سال آینده از چندین جهت تقویت می شود.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی