طبق داده های بیمه سفر ، Covid-19 سال گذشته همه چیز درباره سفر را تغییر داد

ST پترزبورگ ، فلوریدا، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – تقریباً یک سال پس از شروع همه گیری Covid-19 ، چشم انداز سفر هنوز از سال های گذشته قابل شناسایی نیست. وب سایت مقایسه بیمه سفر ، Squaremouth.com ، با استفاده از داده های سفرهای رزرو شده در سال 2020 ، گزارش می دهد که تقریباً همه چیز در مورد سفر تغییر کرده است.

قطره های متوسط ​​سن مسافر
Squaremouth گزارش داده است که متوسط ​​سن مسافران آنها کاهش یافته است ، احتمالاً به دلیل طبیعت پر خطر مسافران مسن که با Covid-19 قرارداد دارند.

  • در سال 2019 ، میانگین سنی مسافران 50 سال بود. در پایان سال 2020 ، این به دلیل افت شدید مسافران مسن ، به 38 سال کاهش یافت.
  • قبل از همه گیری Covid-19 ، نسل Baby Boomer با بیشترین سفر بیمه شد. در حال حاضر ، ژنرال جوان Xers بالاترین جمعیت را تشکیل می دهد.
  • Squaremouth از کل سهم سفر خود ، رشد در هر گروه سنی زیر 60 سال را گزارش می دهد ، در حالی که هر گروه سنی بالای 60 سال نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

مقصد محبوب باعث تغییر کارائیب می شود
بسته شدن گسترده مرزهای بین المللی در جایی که آمریکایی ها سفر می کنند به شدت تغییر کرده است.

  • قبل از Covid-19 ، سفرهای بین المللی 90٪ کل سفرها را شامل می شد. در 10 ماه بعد ، این میزان به 67٪ کاهش یافته است.
  • کشورهای اروپایی زمانی رزرو سفر را شامل می شدند که حداکثر 45٪ از کل سفرها را شامل می شد. به دنبال ممنوعیت سفرهای بین المللی ، آمریکایی ها در نزدیکی خانه خود هستند و سفرهای اروپایی کمتر از 10٪ سفرها را به سال 2021 اختصاص می دهند.
  • کارائیب کشورهایی که همچنان در معرض دید گردشگران آمریکایی قرار دارند ، از محبوبیت سر به فلک می کشند. از 20 محبوب ترین مقصد بین المللی بعد از Covid ، هفت مکان هستند کارائیب جزایر

مسافران کمتر در سفر صرف می کنند
رزروهای قابل استرداد و سایر معاملات سفر ممکن است در کاهش هزینه سفر بعد از بیماری همه گیر Covid-19 نقش داشته باشد. Squaremouth گزارش می دهد که از ژانویه سال گذشته ، به طور مداوم در هزینه های سفر بیمه شده است.

  • به دنبال همه گیری ، متوسط ​​هزینه سفر در بیمه 13٪ کاهش یافته است.
  • در پایان سال 2020 ، مسافران تقریباً هزینه می کردند 1600 دلار در سفر کمتر از ماههای بلافاصله قبل از همه گیری است.

Squaremouth مجموعه بزرگی از محصولات بیمه مسافرتی را در اختیار شما قرار می دهد که پوشش مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا را شامل می شود ، از جمله لغو و مزایای فوری پزشکی برای ابتلا به ویروس ، و پوشش لغو به هر دلیلی. مسافران می توانند سیاست های شامل پوشش مربوط به Covid-19 را در اینجا جستجو کنید.

روش: داده ها براساس بیمه نامه های مسافرتی خریداری شده از طریق Squaremouth.com ، مقایسه روند فروش از زمان ابتلا به بیماری همه گیر Covid-19 و داده های ماه های اولیه و سال قبل است.

درباره SQUAREMOUTH
Squaremouth بیمه نامه های سفر را از هر ارائه دهنده عمده بیمه سفر در مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند و بیمه نامه های سفر را در کنار هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در سایت www.squaremouth.com بیابید.

کارشناس مبحث موجود: مگان مونکریفف [email protected] (727) 378-0938

منبع Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com