عمارت در پارک Forsyth ، مجموعه کسلر به دنبال سطح جدیدی از لوکس بوتیک است

وی گفت: “من معتقدم که به عنوان یک مارک بوتیک لوکس مستقل ، می توانیم از زیرکی بیشتری برخوردار شویم و از این آزادی برخوردار باشیم که دیدگاه منحصر به فرد و هنری خود را برای هتل زنده کنیم.” ریچارد کسلر، رئیس و مدیر عامل مجموعه کسلر. “ما به عنوان معماران تجربیات بزرگ ، به زودی مجموعه پیشنهادهای سفارشی را به عمارت در پارک Forsyth و همچنین سطح بی نظیری از خدمات و خدمات ارائه خواهیم داد.”

مشرف ساوانا بزرگترین و تاریخی ترین میدان ، مجلل AAA Four Diamond Mansion در پارک Forsyth ، مجموعه کسلر ، یک عمارت مجلل رومانسک ویکتوریا را مجسم می کند. این هتل دارای کارهای هنری نظیر یافته ، یک پیانوی کمیاب Bösendorfer در اتاق نشیمن ، یک کلاس آشپزی جذاب ، یک مجموعه کلاه تاریخی و حتی یک انبار شراب حمل و نقل مخفی است که در بالای رستوران 700 Drayton قرار دارد ، که هم اکنون می تواند برای یک وعده غذایی خصوصی صمیمی و بی نظیر رزرو شود.

در ادامه تعهد مجموعه کسلر برای ارائه تجربیات مهمان در نوع خود ، Mansion on Forsyth Park ، مجموعه کسلر ، شامل برنامه های متفاوتی از گزینه های کاملاً جدید تا برنامه ریزی پیک نیک عاشقانه خواهد بود. در میان چندین امکانات تازه ارائه شده ، رستوران محبوب هتل ، 700 Drayton ، از یک آشپز اجرایی جدید استقبال می کند ، دانیل هرگت. این رستوران منوی جذاب و تازه ای از غذاهای لذیذ ساحلی جنوب با طراوت و ابتکاری از غذاهای محلی کلاسیک ارائه می دهد که جذابیت ساوانا به هر بشقاب

عمارت در پارک Forsyth با اولین پیشنهادات پیشرفته از جمله:

  • حمام باتلر – نمک های حمام / بمب های دست ساز برای وان های خیس کننده عمیق اتاق ، حاوی محصولات با کیفیت بالا برای مراقبت از پوست ، نمک سالاچیا (با هزینه اضافی موجود است)
  • خدمات رایگان Turndown.
  • برنامه های شریک سفر در سایر مجموعه های کسلر ساوانا خواص منطقه.
  • متخصص استخر شخصی در هنگام گرما در دسترس است ساوانا تابستان ، از جمله خدمات اپیكورین و كوكتل كنار استخر ، رول حوله و تمیز كردن عینك آفتابی.
  • دسترسی VIP به Plant Riverside District “ساوانا منطقه سرگرمی “برای اعضای وفاداری کسلر – از جمله دسترسی VIP در Electric Moon & Myrtle و Rose ، و همچنین توانایی شارژ اتاق در اموال و دسترسی رزرو منحصر به فرد برای همه رستوران ها و سالن ها.
  • سرویس چای عصرانه حیاط مرمر باغ.
  • پیشنهادات تفریحی ، از جمله دوچرخه برای استفاده مهمان و انواع تجهیزات ورزشی برای پارک (توپ های فوتبال ، فریزبی ، راکت و توپ های تنیس ، مات های یوگا).

با شروع نرخ از 179 دلار، مهمانان هتل با تعهد به جزئیات و تجربه منحصر به فرد بوتیک در Mansion on Forsyth Park ، مجموعه Kessler ، مجذوب خواهند شد. از ساحل شرقی تا غرب ، مجموعه کسلر با ارائه مکان های مناسب برای تعطیلات ، ماجراجویی ، عاشقانه و کشف ، تجربه های الهام بخشی برای مهمانان ایجاد می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Kessler Collection ، خصوصیات آن یا بسته های پیشنهادی هیجان انگیز موجود در Mansion on Forsyth Park ، لطفاً به سایت www.kesslercollection.com مراجعه کنید یا با شماره 888.472.6312 تماس بگیرید.

درباره مجموعه کسلر
مجموعه هتل Kessler مجموعه بوتیک های مشتاقانه ایجاد شده و هنرمندانه از طراحی شیک ، اقامتگاه های مجلل ، غنی سازی محیط و خدمات بصری برخوردار است. آیا بازدید از املاک در آلاباما، کلرادو، گرجستان، فلوریدا، کارولینای شمالی یا کارولینای جنوبی، تأثیرات هنری ، موسیقی و فرهنگی نفیس هر هتل به عمد قابل دسترسی است. مهمانان کسلر که برای الهام از رمز و راز و تجربیات فراموش نشدنی طراحی شده اند ، در یک لوکس تجدید تعریف شده Bohemian غرق شده اند ، از یک هتل تاریخی 1888 ، و یک نماد برجسته در مرکز شهر ، به یک لژ برتر لوکس ، عمارت جنوبی با طراحی بالا و لژ اسکی نخبگان. هر ملک یک هتل اصلی جسورانه است که با توجه به سبک و مسافر فردگرایانه ساخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه کسلر و خصوصیات آن ، به سایت www.kesslercollection.com مراجعه کنید یا با شماره 888.472.6312 تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رسانه ها
آژانس ZIMMERMAN • 850.668.2222
[email protected]

منبع مجموعه کسلر

لینک های مربوطه

http://www.kesslercollection.com