فرکانس های طبیعت جایزه ارائه دهنده نرم افزار و فناوری برتر FL100 + 2020 Food Logistics را برای کارت شادابی مواد غذایی نوآورانه خود دریافت کردند

بروکتون ، توده، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – تدارکات غذایی، تنها نشریه اختصاص داده شده به پوشش حرکت محصول از طریق زنجیره تأمین مواد غذایی جهانی ، Nature’s Frequency ، مخترع کارت نوآوری طراوت مواد غذایی را یکی از آن نامگذاری کرده است. 2020 FL100 + ارائه دهنده های برتر نرم افزار و فناوری – لیستی که از شرکت هایی که زنجیره تأمین مواد غذایی و آشامیدنی جهانی ایمن ، کارآمد و مطمئن را تضمین می کنند ، تجلیل می کند.

کارت Freshness Food که توسط Rick and RJ Hassler ثبت و به ثبت رسیده است ، با استفاده از فناوری نوآورانه ثبت اختراع ایالات متحده در فرکانس های Nature به طور طبیعی ماندگاری بسیاری از میوه ها ، سبزیجات و نان ها را تا 50 درصد افزایش می دهد تا ضایعات مواد غذایی را کاهش دهد ، باعث صرفه جویی در هزینه و افزایش جهانی شود پایداری زیست محیطی.

کارت غذای تازه دارای توانایی منحصر به فردی برای کمک به طراوت و نگهداری مواد غذایی در هر نقطه از زنجیره غذایی از مزرعه به چنگال از جمله پس از برداشت ، بسته بندی ، حمل و نقل ، ذخیره سازی ، توزیع ، خرده فروشی ، خدمات غذایی و استفاده از مصرف کننده نهایی است. این از آنجا که آمار نشان می دهد چهل درصد از محصولات تازه از مزرعه به چنگال نمی رسد ، این امر بسیار حیاتی است.

در زمانی که عدم امنیت غذایی ، بی ثباتی اقتصادی و پایداری به موضوعات حیاتی در سرتاسر جهان تبدیل شده است ، حفظ مواد غذایی و کاهش ضایعات مواد غذایی به یک ماموریت اساسی تبدیل شده است. فقط در سال 2019 ، 750 میلیون نفر – یا از هر 10 نفر 1 نفر – با ناامنی شدید غذایی زندگی می کنند. با این حال ، گزارش ها نشان می دهد که سوپرمارکت ها به طور متوسط ​​سالانه 43 میلیارد پوند غذا و رستوران ها 50 تن غذا دور می ریزند. گزارش دیگر نشان می دهد خانواده آمریکایی به طور متوسط ​​از بین می روند 2000 دلار ارزش غذا در سال

هاسلر تأكید كرد: “تاثیری كه کارت طراوت غذا می تواند بر ضایعات مواد غذایی داشته باشد و پایداری را نمی توان دست کم گرفت.” “در سراسر جهان ، میلیون ها نفر با ناامنی شدید غذایی در حالی که بیش از آن هستند ، زندگی می کنند 1 تریلیون دلار در غذا هر ساله هدر می رود. این زباله ها می توانند میلیون ها انسان را سیر کنند! نیازی به ذکر نیست که انرژی و منابع مورد استفاده برای تولید مواد غذایی هدر رفته بسیار زیاد است. اگر کارت شادابی غذا بتواند اتلاف مواد غذایی را – حتی یک درصد کاهش دهد – پس انداز انرژی و منابع نجومی خواهد داشت. ما واقعاً معتقدیم که می توان از فناوری ما برای کمک به حل این مسائل جدی استفاده کرد ، بنابراین ما همچنان به توسعه مأموریت و چشم انداز خود برای ارائه راه حل هایی با استفاده از فن آوری ابتکاری خود ادامه خواهیم داد.

ریک و آر جی هاسلر مخترعان مفتخر هستند که تأثیر مهمی بر ضایعات مواد غذایی در سراسر جهان گذاشته اند. تا به امروز ، کارت شادابی غذا کمک کرده است تا بیش از 150،000 تن زباله مواد غذایی جلوگیری شود و سوپرمارکت ها با استفاده از کارت به شدت زباله را کاهش داده و به اندازه صرفه جویی می کنند 10000 دلار هر ماه.

Nature’s Frequency در حال حاضر کارت طراوت غذا را در 11 کشور تولید و توزیع می کند. Food Freshness Card برای مصارف مسکونی و همچنین استفاده تجاری در رستوران ها ، خدمات غذایی ، سوپرمارکت ها ، بازارهای تولید ، نانوایی ها و موارد دیگر طراحی شده است. این ماده را می توان در هر مکانی که مواد غذایی ذخیره شده است ، چه در داخل و چه در خارج از یخچال استفاده کرد.

فرکانس های طبیعت و کارت شادابی غذا 13 جایزه مهم صنعت از جمله جایزه مدال طلای ادیسون را برای راه حل های فناوری غذایی در سال 2019 کسب کرده است. همچنین کارت تازه گیاهی غذا “بهترین راه حل جدید ایمنی” در جوایز United New Innovation Award در سال 2017 انتخاب شد ، 2018 و 2019

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.FoodFreshnessCard.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر
مخاطب: ریک هاسلر
508-667-3002
[email protected]

SOURCE Natures فرکانسها برای کارت طراوت غذا

لینک های مربوطه

http://www.foodfreshnesscard.com