لاس وگاس سندز اعلام تصویب بنیانگذار شرکت و کارآفرین تغییر دهنده صنعت شلدون جی آدلسون

لاس وگاس، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – لاس وگاس سندز بیانیه زیر را در مورد مرگ رئیس شرکت و مدیر اجرایی شرکت صادر کرد شلدون جی. آدلسون:

بنیانگذار و رهبر بصیر ما ، شلدون ج. آدلسون، دیشب در سن 87 سالگی در اثر عوارض مربوط به درمان لنفوم غیر هوچکین درگذشت. متولد والدین مهاجر و بزرگ شده در بخش فقیری از بوستون، آقای آدلسون از نوجوانی روزنامه فروشی در گوشه خیابان به یکی از موفق ترین کارآفرینان جهان تبدیل شد.

دستاوردهای وی در صنعت یکپارچه استراحتگاه و مهمان نوازی کاملاً مستند است. در لاس وگاس ، ماکائو و سنگاپور، چشم انداز آقای آدلسون برای استراحتگاههای یکپارچه صنعت را دگرگون کرد ، مسیر شرکتی را که تأسیس کرد تغییر داد و گردشگری را در هر یک از این بازارها از نو تصور کرد. تأثیر او بر این صنعت جاودانه خواهد بود.

آقای آدلسون اولین کارمند لاس وگاس سندز بود – “عضو تیم شماره یک” که دوست داشت بگوید. امروز ، بیش از 50،000 نفر از اعضای تیم Sands دکتر آدلسون و کل خانواده Adelson را در اندیشه و دعاهای خود دارند و سپاسگزارند که زندگی واقعی آنها را تحت تأثیر یک نیروی طبیعی قرار داده است.

هنگامی که بیماری همه گیر برنامه های روزمره را مختل کرد و به طور چشمگیری بر تجارت وی تأثیر گذاشت ، آقای آدلسون مصمم بود که اعضای تیم ما در سراسر جهان حتی در حالی که ساختمانهایی که کار می کردند بسته بودند ، از مزایای کامل حقوق و خدمات درمانی برخوردار می شوند. داستانهای بی حد و حصر اضافی از گرما و سخاوت او وجود دارد – تلاشهایی که او هرگز به دنبال شناخت و تبلیغات نبوده و فقط اگر از آنها بخواهید با لبخند پاسخ می دهد.

در حالی که اعتبار تجاری وی – بیش از 50 شرکت مختلف تاسیس یا درگیر آن – تردید ناپذیر است ، اما وقف وی در امور خیرخواهانه و تعهد نسبت به خانواده اش واقعاً میراث وی خواهد بود. مردم از تمام نقاط جهان که سخاوت ، مهربانی ، عقل و شوخ طبعی فوق العاده او را تحت تأثیر قرار داده اند ، او را از دست خواهند داد.

خانواده آدلسون هنگام عزاداری درگذشت آقای آدلسون ، از آنها خواستار حفظ حریم خصوصی می شوند. مراسم خاکسپاری در اسرائيل، زادگاه دکتر میریام آدلسون، با برنامه ای برای مراسم یادبود برگزار شده در لاس وگاس قرار است بعداً اعلام شود.

درباره شرکت Las Vegas Sands (NYSE: LVS)

لاس وگاس سندز برجسته ترین توسعه دهنده و مجری استراحتگاه های یکپارچه کلاس جهانی است. ما مزایای اقتصادی بی نظیری را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم ارائه می دهیم.

LVS مجالس ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مبتنی بر مجتمع توچال را ایجاد کرد. استراحتگاه های یکپارچه صنعت ما کمک های قابل توجهی به جوامع میزبان ما از جمله رشد در گردشگری اوقات فراغت و تجارت ، ایجاد اشتغال مداوم و فرصت های مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهند.

خواص ما شامل استراحتگاه ونیزی و نمایشگاه شن و ماسه که در لاس وگاس و نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق مالکیت اکثریت در Sands China Ltd.، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک موجود در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائو، شامل ماکائو ونیزی، پلازا و هتل چهار فصل ماکائو، Sands Cotai Central و ماکائو پاریسی، به همان خوبی سندز ماکائو در شبه جزیره ماکائو.

LVS اختصاص داده شده به یک شهروند شرکتی خوب است ، که توسط اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع لنگر دارد. ما یک محیط کاری عالی برای 50،000 عضو تیم در سراسر جهان فراهم می کنیم و تأثیرات اجتماعی را از طریق آنها هدایت می کنیم سندز مراقبت می کند خیرات دادن

مخاطب:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
رون ریز
(702) 414-3607

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

https://www.sands.com/