ماتسون نتایج اولیه 4Q20 را اعلام می کند ، به روزرسانی مشاغل را ارائه می دهد و تاریخ تماس سود 4Q20 را اعلام می کند

HONOLULU، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ماتسون ، شرکت (NYSE: MATX) امروز نتایج اولیه سه ماهه چهارم را اعلام می کند ، یک به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد و اعلام می کند که تاریخ تماس سه ماهه چهارم آن در تاریخ برگزار می شود 23 فوریه 2021.

رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی گفت: “ماتسون با وجود ادامه چالش های ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 و اثرات اقتصادی مرتبط ، یک سال قوی را با عملکرد خوب در سه ماهه چهارم از حمل و نقل اقیانوس و تدارکات پشت سر گذاشت.” مت کاکس. “در حمل و نقل اقیانوس ، ما چین خدمات تقاضای قابل توجهی برای خدمات سریع اقیانوس CLX و CLX + خود در پایان سال داشت و عامل اصلی افزایش درآمد عملیاتی تلفیقی سال به سال بود. ما همچنان در طی سه ماهه شاهد پویایی مطلوب عرضه و تقاضا در هواپیمای قابل انتقال بودیم و همچنان انتظار داریم که با ادامه بیماری همه گیر ، در نیمه اول سال 2021 همه این روندها مطلوب باقی بمانند. همانطور که همه گیر شدن واکسیناسیون گسترده کاهش می یابد ، انتظار داریم برخی از عوامل عرضه و تقاضا که در حال حاضر از آنها بهره می بریم باقی بمانند و همچنان تقاضا برای خدمات CLX و CLX + خود را افزایش دهند. “

آقای کاکس افزود ، “در دیگر بازرگانان اصلی ما ، ما همچنان شاهد افزایش تقاضا برای تأمین معیشت و کالاهای بهسازی منازل هستیم که منجر به رشد فصلی رشد سالانه سال به سال در هاوایی، آلاسکا و گوام درآمد عملیاتی لجستیک به دلیل افزایش مصرف کالاها و ذخیره مجدد موجودی کالا و عرضه و تقاضای اساسی در بازارهای اصلی ما سال به سال افزایش یافته است. ما همچنین از ابتکارات مدیریت هزینه که قبلاً اعلام شده بود ، به دستیابی به مزایای هزینه ادامه دادیم. در نتیجه ، ماتسون انتظار دارد درآمد عملیاتی سه ماهه چهارم برای حمل و نقل اقیانوس از 100.0 به 105.0 میلیون دلار و درآمد عملیاتی لجستیک از 8.0 دلار به 9.0 میلیون دلار. ما همچنین انتظار داریم سه ماهه چهارم 2020 درآمد خالص و EPS رقیق شود 76.1 دلار به 81.6 میلیون دلار و 1.74 دلار به 1.87 دلار، به ترتیب.”

دوره چهارم تجارت چهارم (واحدهای معادل چهل فوت (FEU)) (1) (2):

برای سه ماه به پایان رسید 31 دسامبر 2020 نسبت به سه ماه به پایان رسید 31 دسامبر 2019 و بر اساس FEU:

  • هاوایی حجم کانتینر به دلیل یک قایقرانی اضافی به غرب غرب و تقاضای بیشتر برای معیشت و کالاهای بهسازی منزل ، 0.8 درصد افزایش یافت ، که تا حدی با فعالیت پایین گردشگری در نتیجه بیماری همه گیر جبران می شود.
  • آلاسکا حجم 18.9 درصد افزایش به دلیل حجم بالاتر به شمال محدوده عمدتا به دلیل دو قایقرانی اضافی و تقاضای بیشتر برای معیشت و کالاهای بهسازی منزل و حجم نسبتاً بیشتر به سمت جنوب است.
  • چین حجم 139.1 درصد بیشتر به دلیل حجم خدمات CLX + علاوه بر حجم بیشتر خدمات CLX در نتیجه افزایش ظرفیت ما در تجارت بود.
  • گوام حجم به دلیل تقاضای بیشتر برای تأمین معیشت و کالاهای بهسازی منزل ، 4.2 درصد بیشتر بود که تا حدی با فعالیت پایین گردشگری در نتیجه بیماری همه گیر جبران شد. و
  • حجم دیگر ظروف 16.7 درصد افزایش یافته است.

(1)

حجم تقریبی در نظر گرفته شده برای دوره براساس تاریخ عزیمت سفر است ، اما درآمد و درآمد عملیاتی تنظیم می شود تا درصد درآمد و درآمد عملیاتی کسب شده در طول دوره گزارش برای سفرهای حمل و نقل در پایان هر دوره گزارش تنظیم شود.

(2)

کانتینرهای دیگر شامل ظروف مربوط به خدمات در جزایر مختلف در میکرونزی و اقیانوس آرام جنوبی و اوکیناوا ، ژاپن است.

بدهی برجسته

بدهی کل کاهش یافته است 63.6 میلیون دلار در طول سه ماه به 760.0 میلیون دلار از همان زمان 31 دسامبر، 2020. براساس اواسط محدوده درآمد عملیاتی برای حمل و نقل اقیانوس و تدارکات ، نسبت اهرم تحت توافق نامه بدهی از 31 دسامبر 2020 تقریباً 1.8 برابر بود.

ارائه اسلاید همراه با این بیانیه مطبوعاتی در وب سایت شرکت به آدرس www.matson.com ، تحت عنوان Investors (سرمایه گذاران) موجود است.

کنفرانس تلفنی و پخش وب

یک کنفرانس تلفنی برنامه ریزی شده است 23 فوریه 2021 در 4:30 بعد از ظهر ET چه زمانی مت کاکس، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، و جول وین، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد مالی ، در مورد نتایج سه ماهه چهارم ماتسون صحبت خواهد کرد.

تاریخ کنفرانس:

سه شنبه 23 فوریه 2021

زمان برنامه ریزی شده:

4:30 بعد از ظهر ET / 1:30 بعد از ظهر PT / 11:30 صبح HT

شماره گیری رایگان شماره شرکت کنندگان:

1-877-312-5524

شماره گیری بین المللی #:

1-253-237-1144

تماس کنفرانسی همراه با ارائه اسلاید اضافی در وب سایت شرکت به آدرس www.matson.com ، تحت عنوان Investors ، به صورت زنده پخش خواهد شد. تکرار تماس کنفرانسی تقریباً دو ساعت پس از مکالمه در دسترس خواهد بود 2 مارس 2021 با شماره گیری 1-855-859-2056 یا 1-404-537-3406 و استفاده از شماره کنفرانس 4135479. اسلایدها و پخش صوتی وب از کنفرانس برای یک چهارم کامل در وب سایت شرکت به آدرس www.matson.com بایگانی می شوند ، تحت سرمایه گذاران.

درباره شرکت

ماتسون (NYSE: MATX) در سال 1882 تاسیس شد و پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و حمل و نقل اقیانوس است. ماتسون یک حیات نجات حیاتی برای اقتصاد غیر همسایگی داخلی کشور فراهم می کند هاوایی، آلاسکا، و گوامو سایر اقتصادهای جزیره ای در میکرونزی. ماتسون همچنین دارای دو سرویس برتر و سریع از چین به لانگ بیچ ، کالیفرنیا، خدمات به اوکیناوا ، ژاپن و جزایر مختلف در اقیانوس آرام جنوبی ، و خدمات صادرات بین المللی را از بندر هلند به آسیا ناوگان کشتی های متعلق و اجاره ای شرکت شامل کشتی های کانتینر دار ، کانتینرهای ترکیبی و کشتی های رول-روی / رول و کشتی هایی با طراحی سفارشی است. Matson Logistics ، تاسیس شده در سال 1987 ، دامنه جغرافیایی شبکه حمل و نقل Matson را در سراسر قاره ایالات متحده گسترش می دهد ، خدمات لجستیک یکپارچه و دارای دارایی سبک شامل خدمات بین راه ریلی ، کارگزاری بزرگراه ، انبارداری ، تلفیق بار ، آسیا خدمات زنجیره تامین و ارسال به آلاسکا. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در www.matson.com در دسترس است.

اظهارات رو به جلو

اظهارات این خبرنامه که واقعیت های تاریخی نیستند ، “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است ، از جمله بدون محدودیت اظهارات مربوط به درآمد عملیاتی ، درآمد خالص ، سود هر سهم ، 19 اثر همه گیر اقتصادی و مرتبط با آن ، واکسیناسیون ، پویایی عرضه و تقاضا در تجارت تجاری ، رشد اقتصادی و محرک های اقتصادی در هاوایی، آلاسکا و گوام، و ابتکارات مدیریت هزینه. این اظهارات شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه در بیانیه آینده نگر مربوطه ارائه می شود ، شامل ، اما محدود به خطرات و عدم اطمینان مربوط به لغو ، اصلاح اساسی یا چشم پوشی از قانون جونز یا قانون آن نیست برنامه ، یا عدم موفقیت ما در حفظ وضعیت خود به عنوان ایالات متحده شهروند تحت قانون جونز شرایط اقتصادی منطقه ای ، ملی و بین المللی رقابت جدید یا افزایش یافته یا پیشرفت در سطح خدمات رقبا. قیمت سوخت ، توانایی ما در جمع آوری هزینه های اضافی مربوط به سوخت و / یا هزینه یا دسترسی محدود به سوخت کم گوگرد ؛ تأخیر یا اضافه هزینه مربوط به نصب دستگاه های شستشو. ارتباط ما با فروشندگان ، مشتریان و شرکا و تغییرات در توافق نامه های مربوطه. اقدامات رقبا توانایی ما در ارائه خدمات متفاوت در چین که برای آن مشتریان مایل به پرداخت حق بیمه قابل توجهی هستند. وضع تعرفه ها یا تغییر در سیاست های تجارت بین الملل ؛ میزان و زمان تأثیر بحران های بهداشت عمومی ، از جمله COVID-19 ؛ هرگونه پیش بینی خشک یا حوضچه تعمیرات هرگونه تاخیر یا هزینه اضافی مربوط به نوسازی ترمینال ها ؛ مصرف کامل و ادغام تغییر در شرایط عمومی اقتصادی و یا خاص صنعت ؛ رقابت و نرخ رشد در صنعت تدارکات ؛ سطح حمل و نقل و افزایش هزینه ها و در دسترس بودن ظرفیت کامیون یا ابزار جایگزین حمل و نقل کالا ؛ تغییر در روابط با حامل های کامیون ، ریلی ، اقیانوس و هوایی موجود ؛ تغییر در پایگاه مشتری به دلیل ادغام احتمالی در میان مشتریان ؛ شرایط در بازارهای مالی تغییر در نمایه اعتباری و عملکرد مالی آینده ما ؛ توانایی ما برای به دست آوردن منابع مالی بدهی در آینده ؛ ادامه برنامه های عنوان XI و CCF. تأثیر قوانین آینده و در انتظار ، از جمله قانون محیط زیست ؛ مقررات و تحقیقات دولتی روابط با اتحادیه های صنفی ما مذاکره رضایت بخش و تمدید توافق نامه های مناقصه جمعی منقضی شده بدون ایجاد اختلال در عملکرد ماتسون جنگ ، حملات تروریستی یا سایر اقدامات خشونت آمیز. استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های ارتباطی و حملات امنیت سایبری. و وقوع حوادث دریایی ، آب و هوای نامناسب یا بلایای طبیعی. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیست. این نسخه باید همراه با گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K ، گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه پایان یافته ، خوانده شود 30 سپتامبر 2020، و سایر پرونده های ارسالی ما با SEC تا تاریخ این انتشار ، که عوامل مهمی را که می تواند اظهارات آینده نگرانه در این نسخه را تحت تأثیر قرار دهد ، شناسایی می کند. ما هیچ تعهدی را برای به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر متعهد نمی شویم.

منبع Matson، Inc.

لینک های مربوطه

http://matson.com