“ماشین های سال 2021” ، با عطر و طعم لاتین

رشد بازار اسپانیایی تقریباً 3 بر 1 از بازار عمومی پیشی می گیرد ، اسپانیایی ها یکی از چهار اتومبیل فروخته شده را خریداری می کنند ایالات متحده.

همانطور که رنگ هایی برای سلیقه وجود دارد ، اسپانیایی های اسپانیایی نیز در مدل های مختلف اتومبیل سلیقه خود را دارند.

برای دستیابی به این هدف ، ما در نظر داریم “ماشین سال با طعم لاتین” را در نمایشگاه اتومبیل میامی به عنوان “ماشین سال” با عطر و طعم لاتین ارائه دهیم. با تغییر تاریخ رویداد ، از تحریریه www.purosautos.com ، سایت پیشرو در زمینه اتومبیلرانی برای اسپانیایی ها در ایالات متحده ، لیست را به صورت دیجیتالی ارائه داده ایم.

“ماشین های سال” با عطر و طعم لاتین:

سدان:
2021 هیوندای النترا

Elantra کمی بلندتر و عریض تر از مدل سال قبل است. دارای یک سقف براق و خطوط یک ظاهر طراحی شده به شکل پیکان در امتداد کناره های خود که ویژگی متمایزی به آن می بخشد.

در داخل ، فضای پا بیشتر است و قسمت عقب دارای یک صفحه ابزار طراحی جدید است که دارای دو نمایشگر دیجیتال در کنار هم قرار گرفته است ، و به یک فضای متمایز سدان لوکس اروپایی می دهد. الانترا جدید مطمئناً مورد توجه اسپانیایی زبانانی قرار خواهد گرفت که یک مدل راحت ، ایمن و قابل اعتماد می خواهند.

ماشین شاسی بلند:
2021 کیا سورنتو

کیا سورنتو 2021 از اولین حضور خود در بین جامعه اسپانیایی زبان ها برنده است. فضای داخلی بیشتری نسبت به مدل قبلی و گزینه های جدید پیشرانه از جمله هیبریدی و پلاگین به ارمغان می آورد. در جامعه اسپانیایی زبان ، مدل هایی از این مارک وجود دارد که به عنوان “کیک داغ” به فروش می رسند.

سورنتو 2021 آخرین بهره مند از آخرین سبک های تجاری این برند است که در زمان شیوع ، مانند تلوراید و K5 ، رکورد فروش را ثبت می کند. کیا خودروسازانی است که در سال 2020 کمترین آسیب را دیده است ، زیرا سایر عواقب ناشی از Covid 19 بودند ، و این به دلیل حمایت گسترده جامعه اسپانیایی تبار است.

سوار کردن:
2021 هوندا ریج لاین

Ridgeline سواری نرم ، گزینه های ذخیره سازی ابتکاری ، فضای داخلی ساکت و راحت است که آن را در کلاس خود برجسته می کند که مقاومت را برجسته می کند. این سبک برخلاف ظاهر مقاوم اسپانیایی ها مانند تویوتا تاکوما و شورولت کلرادو است. هوندا قصد داشت این تصور را تغییر دهد و به مدل 2021 Ridgeline متمایز شد ، که مطمئناً به ذائقه جامعه اسپانیایی زبانان ما نزدیک خواهد شد.

EV الکتریکی:
2021 فورد موستانگ ماچ-ای

Mustang Mach-E اولین فورد است که به طور خاص به عنوان وسیله نقلیه الکتریکی طراحی شده است. این خودروساز با بیضی آبی در حال حاضر تولید سال خود را به فروش رسانده است و در میان خریداران هزاران اسپانیایی تبار مشتاق اولین وسیله نقلیه الکتریکی خود با نام برجسته وجود دارند.

همان اندازه فورد فرار ، Mustang Mach-E ترکیبی از نمونه های SUV معمول با جزئیات و ویژگی های سبک معمولی Mustang است. تجربه رانندگی Mach-E به اندازه کافی خوب است که این مدل الکتریکی نام خودروی اسپرت را به خود اختصاص داده است.

اگر فورد می خواست جامعه اسپانیایی تبارها را با یک وسیله نقلیه الکتریکی که چشم نواز است مجذوب خود کند ، در حال حاضر این کار را با Mustang Mach-E جدید انجام می دهد.

ماشین اسپرت:
2021 شورولت کوروت

کوروت با سرعت فوق العاده ابرخودروی اروپا ، استعداد عجیب و غریب موتور متوسط ​​، فضای داخلی نفیس و همه چیز با قیمت پایین عملکرد چشمگیری را ارائه می دهد که آن را به سلیقه مشتری فوق العاده ابرخودروی اسپانیایی نزدیک می کند.

کوروت یک ابرخودروی واقعی است که می تواند در برابر رفت و آمد مقاومت کند و هر کجا که بروید آن را با راحتی و سرعت می برد. به نظر می رسد یک ماشین اسپرت اروپایی است و فکر نمی کنم بابت پولی که برای آن می پردازید عملکرد بیشتری داشته باشید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395005/2021.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395006/elantra5.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395007/Sorento_2021.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395008/2021_ridgeline.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395009/Mustang_Mach_E_08.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395010/2021_Chevrolet_Corvette_Stingray.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1034108/Puros_Autos_Logo.jpg

SOURCE Puros Autos

لینک های مربوطه

https://www.purosautos.com/