متزگر ویکرشام اکنون پذیرفته شدگان مسابقه بورس تحصیلی 2021 برای سالمندان دبیرستان PA است

هریسبورگ ، پا، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت حقوقی آسیب دیدگی شخصی پنسیلوانیا از متزگر ویکرشام میزبان 9 خود استهفتم سالانه “مسابقه بورس تحصیلی جاده به ایمنی” امسال با هدف ترویج عادت های ایمن رانندگی ، به ویژه در بین رانندگان جوان. پنسیلوانیا بزرگسالان دبیرستانی که پس از فارغ التحصیلی در کالج یا دانشگاه شرکت می کنند ، می توانند از این پس وارد مسابقه شوند جمعه 16 آوریلهفتم، 2021. چندین برنده مقام اول ، دوم و سوم توسط اعضای دفتر حقوقی انتخاب می شوند. ارزش جوایز بورس تحصیلی خواهد بود 1000 ، 750 دلار، و 500 دلار، به ترتیب.

برای ورود به مسابقه بورس تحصیلی Road to Safety ، متقاضیان باید یک پروژه خلاقانه ایجاد کنند که خطرات رفتارهای غیر ایمن رانندگی مانند پیام کوتاه و رانندگی ، رانندگی در حالت مستی و سرعت غیر مجاز را توضیح دهد. پروژه های خلاقانه می توانند به صورت فیلم ، آهنگ ، ارائه رسانه ترکیبی ، پوستر ، نقاشی ، رقص و موارد دیگر باشند. مجموعه کاملی از قوانین مسابقه را می توان در https://www.mwke.com/about-us/road-to-safety-scholarship-contest/ مطالعه کرد.

برای ارسال درخواست ، همه متقاضیان باید از فرم ورودی 2021 استفاده کنند که با کلیک روی این پیوند می تواند به عنوان Google Doc بارگیری شود.

ورودی ها توسط پذیرفته می شوند متزگر ویکرشام به چهار روش:

  • ارسال مستقیم با استفاده از فرم ورودی 2021
  • بصورت دیجیتالی با ارسال ایمیل به [email protected] یا با استفاده از Google Drive ، Dropbox یا سرویس اشتراک فایل دیگر
  • از طریق پست و آدرس با Attn: مسابقه بورس تحصیلی جاده ای برای ایمنی ، صندوق پستی 69200 ، هریسبورگ ، پنسیلوانیا 17106
  • تحویل دفتر اصلی شرکت حقوقی در 2321 Paxton Church Road ، هریسبورگ ، پنسیلوانیا 17110 (اخطار پیشرفته درخواست شده برای اطمینان از انطباق با استانداردهای ایمنی ویروس کرونا)

برندگان براساس اثربخشی پیام و همچنین خلاقیت کلی پروژه انتخاب می شوند. اعضای متزگر ویکرشام اندکی پس از پایان مسابقه ، برندگان را که شامل یک یا چند متقاضی برای هر ردیف جایزه بورس تحصیلی است ، اعلام می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد متزگر ویکرشام و مسابقه بورس تحصیلی جاده به ایمنی ، طرفین متقاضی می توانند از https://www.mwke.com/ بازدید کنند.

منبع متزگر ویکرشام

لینک های مربوطه

https://www.mwke.com/