مدیر جدید منصوب در موزه دیرینه شناسی ریموند ام. آلف ، مدیر فعلی انتقال به دوران بازنشستگی

فارکه در سال 2008 به موزه آلف پیوست. وی کارشناسی خود را در رشته زمین شناسی در دانشگاه به پایان رساند دانشکده معادن و فناوری داکوتای جنوبی و دکترای وی در علوم تشریحی در دانشگاه استونی بروک.

فارکه از چالش ها و فرصت های پیش رو هیجان زده است.

فاركه می گوید: “یك اولویت اصلی ادامه روند مثبت ما با مجموعه موزه و مراقبت از آن است.” “من از همکاری های تازه کار ایجاد شده توسط کارمندان حوزه خدمات و مجموعه ها ، که واقعاً فرض های گذشته در مورد اینکه موزه چیست ، موزه چیست و بازدید کننده” معمولی “موزه را به چالش می کشم ، هیجان زده ام.”

رئیس هیئت مدیره لری اشتون مشتاقانه منتظر فارکه در نقش جدید خود است ، “هر مدیر جدید موزه لیستی از ایده ها ، اهداف و اهداف خود را به ارمغان می آورد. اندی ترکیب مناسبی از این موارد را دارد و کارمندان موزه آلف را به مکان بعدی می برند. همه ما منتظر دوران طولانی او هستیم.

موزه دیرین شناسی ریموند آلف ، واقع در محوطه دانشکده های وب در کلارمونت ، کالیفرنیا، تنها موزه معتبر ملی در ایالات متحده آمریکا در پردیس دبیرستان این موزه با نگهداری و گسترش مداوم مجموعه برجسته خود با بیش از 195000 نمونه ، مرکزی برای آموزش و تحقیقات دیرینه شناسی است. مجموعه های فسیلی از نمونه های مهره دار ، بی مهره ، گیاهی و ردیابی و همچنین بسیاری از نمونه های متفرقه تشکیل شده است. مجموعه راه های فسیلی موزه به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین و متنوع ترین ها در کشور شناخته شده است. همچنین ، موزه آلف یک برنامه تحقیقاتی منحصر به فرد برای دانشجویان وب فراهم می کند ، جایی که آنها فسیل هایی را که هنگام جمع آوری سفرها پیدا می کنند مطالعه می کنند و نتایج تحقیقات خود را با همکاری کارمندان موزه منتشر می کنند ، یک برنامه منحصر به فرد برای دانش آموزان دبیرستانی که فقط در وب ارائه می شود.

در مورد انتصاب فارکه ، رئیس مدرسه ، سedال شد تیلور استوکدیل هیجان خود را درباره آینده و وب و موزه آلف به اشتراک گذاشت.

“بدون شک، اندرو فارکه استوكدیل می گوید ، این مربی و مربی است كه ما برای حمل میراث خارق العاده موزه آلف در مدارس وب در آینده نیاز داریم.

منبع موزه دیرین شناسی ریموند ام. آلف در مدارس وب