مسافران 2021 که بیمه سفر برای مکزیک ، کارائیب را خریداری می کنند

WARWICK، R.I.، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سال گذشته ، میلیون ها آمریکایی به دلیل بیماری همه گیر مجبور شدند برنامه های سفر را متوقف کنند. در حالی که ممنوعیت ها و محدودیت های سفر همچنان پابرجا هستند ، نشانه هایی از افزایش خوش بینی برای بازگشت نهایی سفر وجود دارد. این هفته ، InsureMyTrip گزارش می دهد که افزایش کمی در خرید بیمه سفر برای سفرهای خارج از کشور است. این سفرهای بین المللی قرار است اواخر امسال انجام شود.

خلاصه:

 • مسافران به احتمال زیاد از مقصد بین المللی نزدیک به خانه خود مانند دیدن می کنند مکزیک و کارائیب
 • تقاضای بیشتر برای مقاصد با آب و هوای گرم تر
 • افزایش اندکی در طرح های بیمه مسافرتی که برای مقاصد دورتر مانند این فروخته می شود ایتالیا، آروبا، و انگلستان
 • مسافران بیشتر در نظر دارند که بیمه سفر را برای نگرانی های مربوط به سفر COVID-19 در نظر بگیرند

مدیر تجارت الکترونیک InsureMyTrip می گوید: “برای کسانی که امسال تصمیم به مسافرت می گیرند ، بیمه مسافرتی همچنان مهم است. مسافران بیش از هر زمان دیگری در مورد ارزش پوشش پزشکی فوری و سایر مزایای اصلی که برای محافظت بهتر از خانواده ها در طی بیماری همه گیر طراحی شده اند ، مطلع هستند.” شریل طلایی.

تقاضای بیمه مسافرتی 2021 برای مقصد بین المللی

تقاضای بیمه سفر برای مقصد بین المللی نزدیک به خانه بیشترین است مکزیک و کارائیب. بر اساس داده های InsureMyTrip ، در اینجا لیستی از مقصد های برتر ، بر اساس تعداد سیاست های فروش شده ارائه شده است.

 1. مکزیک
 2. کارائیب
 3. باهاما
 4. ایتالیا
 5. کانادا
 6. انگلستان
 7. جمهوری دومینیکن
 8. آروبا
 9. جامائیکا
 10. فرانسه
 11. جزایر ویرجین، ایالات متحده
 12. آفریقای جنوبی
 13. اسپانیا
 14. کاستاریکا
 15. یونان

پوشش بیمه مسافرتی همه گیر

همانطور که مسافران برنامه های سفر در آینده را در نظر می گیرند ، شرکت های بیمه مسافرتی سنتی اکنون در حال گسترش یا تطبیق پوشش مسافران در طی شیوع ویروس کرونا هستند. در اینجا چند مثال کلی آورده شده است:

 • بازپرداخت درمان پزشکی تحت پوشش در طول سفر به دلیل بیماری COVID-19
 • با COVID-19 بیمار شوید و باید یک سفر را لغو کنید
 • پزشک قبل از سفر قرنطینه سفارش می دهد
 • در طول شیوع ویروس کرونا ، بدون تقصیر خود شغل خود را از دست داده اید

InsureMyTrip همچنین به مسافران توصیه می کند ارتقا strongly لغو به هر دلیلی (CFAR) را کاملاً در نظر بگیرند. این ارتقا بیشترین انعطاف پذیری در لغو سفر را دارد و تنها گزینه موجود برای پوشش ترس از سفر یا قفل شدن مرزهای دولت / کشور است. شرایط کامل پوشش در سیاست خاص دولت ذکر خواهد شد. در صورت برآورده شدن شرایط واجد شرایط بودن ، بازپرداخت تا 50-70 درصد هزینه سفر پیش پرداخت غیرقابل استرداد است.

سایت مقایسه بی طرفانه سفر مسافرتی همچنین “ابزار توصیه COVID-19” پیشگویی را برای راهنمایی مسافران به سمت برنامه هایی ارائه می کند که بهترین راهکار برای پوشش نگرانی های مربوط به سفرهای COVID-19 است.

بیشتر: مرکز اطلاعات بیمه ویروس کرونا و سفر

کارشناس بیمه سفر
مگان والچ
401-773-9210
[email protected]

کارشناس مسافرتی و بیمه مسافرتی
شریل طلایی
401-773-9210
[email protected]

توجه: بیمه مسافرتی سنتی از ترس سفر ، خواه مربوط به COVID-19 باشد یا نه ، پوشش انصرافی را ارائه نمی دهد. لغو به هر دلیلی لازم است.

درباره InsureMyTrip

ساده است. InsureMyTrip هر بار برنامه بیمه سفر مناسب را برای شما پیدا می کند. InsureMyTrip مرجع بیمه مسافرتی است. ما متعهد هستیم که با استفاده از فناوری ، هوش داده و تخصص خود ، به مسافران توانمند کنیم تا بهترین تصمیمات بیمه را بگیرند. InsureMyTrip توسط Better Business Bureau دارای درجه A + است.

SOURCE InsureMyTrip