مشاغل Plethora اتمام سه معامله M&A را اعلام می کند: PCBA ، کامیون ، ساخت قرارداد

نارنجی ، کالیفرنیا، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Plethora Businesss ، یک شرکت مشاوره M&A با دفتر مرکزی اورنج ، کالیفرنیا، خوشحال است که از بسته شدن سه معامله در دسامبر سال 2020 می دهد. Plethora به عنوان مشاور منحصر به فرد فروش در هر معامله خدمت می کرد.

“فقط دو هفته آخر ماه دسامبر تقریباً برای بخش فروش ما کاملاً فعال بود 100 میلیون دلار به ارزش معامله. با 2020 به طور مستقیم در آینه دید عقب ، ما منتظر 2021 هستیم و سال برای شرکت ما و جامعه M&A گسترده تر به ارمغان می آورد. ” جورج لانزا، رئيس جمهور.

شرکای Edgewater Capital در ناپروتک سرمایه گذاری می کنند

ناپروتک ، مستقر در سان خوزه ، کالیفرنیا، یک شرکت خدمات تولید الکترونیکی است که برای ارائه مفهوم و محصولات به بازار با شرکای OEM و رهبران نسل بعدی فناوری فراهم می کند. خدمات اصلی آنها عبارتند از: مونتاژ سریع مدار چاپی با چرخش سریع (“PCBA”) ، معرفی محصول جدید (“NPI”) ، طراحی برای ساخت ، آزمایش سیستم و یکپارچه سازی و مدیریت زنجیره تامین.

“ناپروتک از همکاری با Edgewater Capital بسیار خوشحال است. با تجربه صنعت مرتبط ، Edgewater Capital به سرعت ویژگیهای ناپروتک و ارزشی را که برای مشتریان خود به ارمغان می آورد سریع تشخیص داد. ما همچنان به پشتیبانی مشتریان خود در چالش برانگیزترین پروژه ها و منتظر گسترش توانایی های خود و ارائه ارزش حتی بیشتر در آینده هستیم. “” نجات بدریه ، بنیانگذار و مدیر اجرایی ناپروتک.

Edgewater Capital Partners ، دفتر مرکزی آن در کلیولند ، اوهایو، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر بخش سرمایه گذاری در مواد و عملکردهای بازار متوسط ​​پایین و مشاغل خدمات است. Edgewater دارای تجربه و تخصص گسترده ای در صنایع تخصصی ، مواد پیشرفته ، مواد شیمیایی ویژه و علوم زندگی است.

L&T Precision توسط شرکتهای شریک خریداری شده است

شرکت L&T Precision ، مستقر در پاوی ، کالیفرنیا، خدمات ماشینکاری و ساخت ورق فلز بی نظیر ، از جمله طراحی برای راه حل های تولید ، ساخت سفارشی ، کلید ادغام ، خدمات جوشکاری ، اتمام فلز و بازرسی با کیفیت محصول را ارائه می دهد. ما به عنوان گزینه برتر در تولید ناب ، متعهد هستیم که با بالاترین کیفیت راه حل ها را در زمینه صنایع هوافضا ، دفاع ، تجهیزات پزشکی و پزشکی و صنایع تجاری ارائه دهیم.

می گوید: “ما از نتیجه این معامله بسیار راضی هستیم” راب کانلی در Plethora Businesss. “شرکتهای شریک با خود تجربه صنعت مرتبط ، رویکرد سرمایه گذاری بلند مدت و مناسب فرهنگی مناسب را ایجاد می کنند که یک مسابقه عالی را ایجاد می کند.”

دفتر مرکزی شرکتهای شریک یا TPC است شیکاگو، ایالت ایلینویز، مجموعه ای از تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​مستقر در ایالات متحده است که بر ارائه بهترین خدمات به مشتری ، سریعترین زمان هدایت و بالاترین کیفیت تمرکز دارند. شرکت های تولیدی آنها محصولات Made in USA را ضمن خدمت به مشتریان در سراسر جهان تبلیغ می کنند.

Spirit Truck Lines Inc. توسط Forgelight خریداری شده است

خطوط کامیون روح ، دفتر مرکزی در سان خوان ، تگزاس، حمل و نقل خشک ون TL ، خارج از مرز مکزیک و بازگشت از سراسر قاره ایالات متحده به داخل را فراهم می کند. این شرکت با بیش از 300 تراکتور و 1200 واحد نیرو در بازار فرامرزی جنوبی به یک رهبر تبدیل شده است.

“تیم Spirit با بسیاری از مشتریان کلاس جهانی و تمرکز TL و مرزی آنها در یک بستر عالی برای ادامه خدمات خدمات عملیاتی چشمگیر ایجاد کرده است.” رابرت فارن هورست، مدیر عامل در Plethora. “با سیر رشد فعلی و منابع اضافی از طریق این خرید ، ما از آنچه آینده برای شرکت به ارمغان می آورد هیجان زده ایم!”

ForgeLight یک شرکت سرمایه گذاری است که مستقیماً فعالیت می کند یا پشتیبانی عملیاتی اختصاصی را به شرکت های خود ارائه می دهد و توسط بزرگترین موسسات مالی در جهان پشتیبانی می شود.

درباره مشاغل Plethora: Plethora Businesses یک شرکت مشاوره ای بوتیک M&A است که با ارائه M&A طرف فروش و خرید ، استراتژی شرکتی ، ارزیابی و مشاوره به مشاغل بازار میانه اقدام می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید plethorabusinesses.com یا با شماره 714-255-8862 تماس بگیرید.

مخاطب:

جورج لانزا
مدیر عامل
[email protected]

رابرت فارنهرست
مدیر عامل
[email protected]

راب کانلی
وابسته
[email protected]

نیک لانزا
معاون رئيس جمهور
[email protected]

SOURCE Plethora مشاغل

لینک های مربوطه

https://plethorabusinesses.com/