موتور کاملاً جدید در فضای باز بلا در M1 پل ارتباطی به آینده را ایجاد می کند در حالی که نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی برای سال 2021 متوقف می شود

TROY ، میش، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – نمایشگاه بین المللی اتومبیل آمریکای شمالی (NAIAS) امروز اعلام کرد که نمایشگاه خودرو 2021 خود را طبق برنامه برگزار نمی کند. در عوض ، مقامات نمایشی “اتفاقی برای آینده” با رویدادی خود محور به نام موتور بلا را فاش کردند.

رویداد جدید تحرک نسل بعدی و اولین وسایل نقلیه هیجان انگیز را به روشی که قبلاً تجربه نکرده در حالی که همچنین به نگرانی های مداوم COVID-19 در مورد رویدادهای داخلی پرداخته است ، به رسانه ها ، نمایشگاه ها و دنیای علاقه مندان به خودرو می آورد.

موتور بلا از 21-26 سپتامبر 2021، در کنکور M1 در پونتیاک ، میش. واقع در مترو دیترویت area ، M1 Concourse که غالباً به عنوان “زمین بازی 87 هکتاری برای علاقه مندان به خودرو” شناخته می شود ، غرفه داران را قادر می سازد وسایل نقلیه و فن آوری های کلیدی را در محیطی بیرونی به نمایش بگذارند.

برنامه ها 1.6 میلیون فوت مربع فضای نمایش دینامیکی وسایل نقلیه و فناوری پویا را شامل زمین ایده آل برای به نمایش گذاشتن قابلیت های آفرود می کند. M1 Concourse همچنین یک مسیر داغ 1.5 مایل در زمینه فناوری و تظاهرات خودرو ارائه می دهد.

مدیر اجرایی گفت: “همه گیری همه گیر باعث ایجاد تغییراتی در جامعه و جهان ما شده است ، و همه ما باید به دنبال راه های جدید و بسیار خلاقانه برای تجارت باشیم.” میله آلبرتز. “این رویداد جدید روحیه خلاق را تسخیر می کند. این تجربه های جدید تحرک و رویکردهای فزاینده ای ابتکاری برای بهره گیری از صنعت و محصولات آن را فراهم می کند.”

آلبرتز گفت که شرکت کنندگان می توانند در یک رویداد جدید انتظار یک تجربه چند حسی را داشته باشند. “این مکان در فضای باز ، با فعالیت های مسیر پمپاژ آدرنالین و مکمل کامل نمایشگاه های OEM و فن آوری ، قصد دارد مناظر ، صداها و حتی بوی همه چیزهایی را که دنیای جدید تحرک ارائه می دهد ، ارائه دهد.”

از آنجایی که نمایشگاه های اتومبیل در سرتاسر جهان در حال تصور مجدد هستند و در پی بروز همه گیری همچنان ادامه خواهند داشت ، NAIAS مدتی بود که در حال تصور مجدد موقعیت خود بود.

آلبرتز گفت: “در حالی که نمایشگاه های اتومبیل همچنان بستر مهمی برای ارتقا new نوآوری های جدید در زمینه تحرک و کمک به مردم برای تصمیم گیری عمده در خرید خودرو هستند ، اما مدل سنتی نمایشگاه اتومبیل در حال تغییر است. “ما نمی توانیم عمده اختلالات ناشی از همه گیری و تاثیری که بر بودجه گذاشته است را نادیده بگیریم. به همین ترتیب ، تجربه شگفت انگیزی را به رسانه ها ، صنعت خودرو و مردم به روش مقرون به صرفه ارائه خواهیم داد.”

رئیس رویداد داگ نورث اشاره کرد که مسابقات M1 به عنوان بخشی از فعالیت های موتور بلا در سال 2021 پیش بینی شده است ، بنابراین با توجه به تقاضای روزافزون برای نمایش های تحرک تجربی و افزایش اشتها برای رویدادهای خارج از منزل “پیشرفت طبیعی” است که بر اساس آن ایجاد می شود پاندمی. موتور بلا در اصل به عنوان جشنی از ابرخودروهای ایتالیایی و بریتانیایی و وسایل نقلیه کلاسیک تصور می شد و قرار بود برای اولین بار در ژوئن 2020 NAIAS

نورث گفت: “با برنامه جدید خود برای سال 2021 ، مفهوم موتور بلا را با مارک های مختلف و تحرکات مختلف ، از شهر خود به پلاک های بین المللی بین المللی ، وسایل نقلیه خودمختار گرفته تا ابرخودروهای با عملکرد بالا و هر آنچه در این بین است ، به سطح بعدی می رسانیم.” “این یک رویداد پر از تحرک خواهد بود. رویدادی که به شرکای نمایش ما زمینه ای مقرون به صرفه ارائه می دهد تا تمام مارک ها ، محصولات و فناوری های خود را در فضایی سرگرم کننده و جشنواره مانند کاملاً خارج از منزل به اشتراک بگذارند.”

جوردن زلوتوف، مدیر عامل شرکت M1 Concourse ، گفت: “ما افتخار و افتخار می کنیم که میزبان این رویداد خودرویی کلاس جهانی هستیم. موتور بلا به روزنامه نگاران ، مدیران صنعت و مردم امکان تعامل با وسایل نقلیه را در قالب کاملاً پویا و تجربی ، کاملا فراتر از محدودیت های نمایش ایستا. ما به عنوان بزرگترین انجمن خصوصی گاراژ در جهان ، در M1 Concourse اشتیاق ایجاد یک محیط منحصر به فرد خودرو را که به طور خاص برای علاقه مندان به اتومبیل ساخته شده است ، مشترک داریم. “

نورث افزود ، “ما این تجربه در فضای باز را در M1 به عنوان پلی برای آینده می بینیم. تجربه ای که همچنان در جستجوی راه های جدید ارائه تحرک و همچنین مرور در این اوقات بی سابقه ادامه خواهد یافت. ما از اهمیت و تأثیر بسیار آگاهی داریم. نمایش ما و رویدادهای ما در ایالت و کل مترو است دیترویت حوزه. این همیشه بخشی از ملاحظات ما برای آینده خواهد بود. “

تاریخ 2021 موتور بلا عبارتند از:

  • پیش نمایش را فشار دهید ، سه شنبه 21 سپتامبر
  • AutoMobili-D ، سه شنبه 21 سپتامبر از طریق یک نیم روز پنجشنبه 23 سپتامبر
  • پیش نمایش صنعت ، چهارشنبه 22 سپتامبر و یک نیم روز پنجشنبه 23 سپتامبر
  • نمایش عمومی ، پنجشنبه 23 سپتامبر از طریق یکشنبه ، 26 سپتامبر

یک طرح خیرخواهانه که تعهد دیرینه انجمن فروشندگان اتومبیل NAIAS و دیترویت را نسبت به کودکان و خانواده های نیازمند ادامه خواهد داد ، نیز بخشی از شش روزه موتور بلا خواهد بود.

منبع موتور بلا