نام سیستم های هوایی Capewell گریگوری بلوم رئیس جدید و مدیر عامل شرکت است

LEADOWS OF DAN، Va.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Capewell Aerial Systems ، طراح ، تولید کننده و توزیع کننده پیشرو محصولات ایمنی ، تاکتیکی ، چتر نجات و تحویل هوایی برای دفاع ، امنیت عمومی و جوامع اجرای قانون ، امروز اعلام کرد که گریگوری بلوم بلافاصله به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت به این شرکت می پیوندد. آقای بلوم به هیئت مدیره شرکت اضافه خواهد شد.

وی گفت: “ما از پیوستن Greg به Capewell پس از سالها موفقیت موفق در صنعت هوافضا و دفاع بسیار هیجان زده هستیم.” ویگرز لین، شریک عملیاتی در Argosy Private Equity. “پس از جستجوی گسترده برای یافتن فردی موفق برای به عهده گرفتن رهبری کیپول ، مشخص است که گرگ رهبر مناسبی برای نظارت بر یک برنامه رشد قوی در مرحله بعدی در تاریخ برجسته کیپول است. گرگ یک رهبر ثابت شده است که اطمینان داریم می تواند 140 سال حمایت موفقیت آمیز Capewell از دولت ایالات متحده را به کار ببرد و ارزش فوق العاده ای را به مشتریان و سهامداران ما تحویل دهد. “

بلوم یک مدیر ارشد باتجربه است و بیش از دو دهه در صنعت هوافضا و صنایع دفاعی رهبری دارد. پیش از این او به عنوان یک شریک و مدیر عامل در شرکت های رشد بلوط فعالیت می کرد و در آنجا مسئول رشد سودآور شرکت های هوا فضا و دفاعی Acorn بود. بلوم در حال حاضر به عنوان رئیس بخش صنایع دفاعی FBI برای انجمن InfraGard ساحل غربی خدمت می کند.

بلوم گفت: “من افتخار می کنم که مردان و زنان با استعداد سیستم های هوایی Capewell را هدایت می کنم که به طور یکنواخت مشتاق ارائه راه حل های مهم ماموریت برای کسانی هستند که خود را در معرض خطر محافظت و خدمت به دیگران قرار می دهند.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم رهبری بسیار شایسته در کیپول هستم و رهبری شرکت را در تأمین محصولات پشتیبانی و ایمنی زندگی ، سیستم های تحویل هوایی و محصولات مرتبط با چتر ، تایمرها و سنسورها و خدمات فنی پشتیبانی می کنم.

بلوم بیشتر سه سال فعالیت خود را به راهبردهای رشد بیش از حد پیشرو در صنعت هوافضا و دفاع برای چندین شرکت اختصاص داده است. قبل از بلوط ، بلوم به عنوان رئیس Seal Science ، Inc. ، خدمت می کرد کالیفرنیا مستقر در پیمانکار هوافضا و دفاع ، رئیس و مدیر عامل شرکت صنایع MSM ، شرکت ، در کرونا ، کالیفرنیا، به عنوان مدیر کل عامل ، و به عنوان یک مدیر مالی در KB Home ، و بنیانگذار و مدیر عامل SAFC ، یک شرکت سرمایه گذاری بوتیک بود. بلوم کار خود را در امور مالی شرکت به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در Prudential Securities در آغاز کرد شهر نیویورک.

بلوم یک مدافع و سخنگوی برجسته صنعت هوافضا و صنایع دفاعی است که صدای شرکت های کوچک و متوسط ​​را تشکیل می دهد و اکثریت بخش صنعت امنیت ملی را تشکیل می دهند. وی یک رهبر فعال در انجمن صنایع هوافضا (AIA) بوده است که به عنوان عضوی از کمیته اجرایی و به عنوان نائب رئیس کمیته اجرایی SMC AIA فعالیت می کند. بلوم به نمایندگی از پایگاه صنعتی دفاعی ، در کمیته فرعی دفاع تخصیص سنا شهادت داد و از اعضای برجسته انجمن دفاع ملی ریگان بود. وی به طور مستمر در رسانه های خبری ملی همکاری داشته و همچنین به عنوان یک متخصص موضوع در زمینه مسائل جهانی تأثیرگذار بر پایگاه صنعتی فعالیت داشته است.

بلوم دارای لیسانس هنر از UCLA در رشته اقتصاد / تجارت ، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشکده اندرسون در UCLA، و در حال اخذ گواهینامه خود در زمینه فناوری دفاعی از انستیتوی فناوری جورجیا است. بلوم یک عضو فعال در AIA ، NDIA ، AIAA ، ASNE و لیگ نیروی دریایی است.

درباره سیستم های هوایی Capewell
Capewell Aerial Systems در سال 1881 تاسیس شد ، یک طراح ، تولید کننده و توزیع کننده پیشرو محصولات ایمنی ، تاکتیکی ، چتر نجات و تحویل هوایی برای دفاع ، امنیت عمومی و جوامع اجرای قانون است. خارج از Meadow of Dan ، ویرجینیا و ویندزور جنوبی ، کانتیکت، این شرکت چهار بخش اصلی از اجزای سازنده و سیستم های مهم ماموریت را ارائه می دهد: محصولات پشتیبانی و ایمنی ، سیستم های تحویل هوایی و مربوط به چتر ، تایمرها و سنسورها و خدمات فنی. Capewell همچنین مجموعه ای قوی از توانایی ها و تکنیک های تولید ، از جمله دوخت فنی و جوشکاری RF ، ماشینکاری ، مونتاژ دقیق و خدمات فنی / مهندسی / توزیع را ارائه می دهد. این شرکت روابط قوی با پیمانکاران بزرگ دولتی بزرگ برقرار می کند و به عنوان بخشی حیاتی از زنجیره تأمین مورد توجه قرار می گیرد. https://capewellaerialsystems.com

SOURCE سیستمهای هوایی Capewell

لینک های مربوطه

https://capewellaerialsystems.com