نیروی هوایی ایالات متحده داده های ترد را برای سیستم مدیریت پیشرفته نبرد انتخاب می کند

چارلستون ، S.C.، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Crunchy Data – ارائه دهنده اصلی منبع باز معتبر PostgreSQL – افتخار دارد که برای پشتیبانی از سیستم مدیریت جنگ پیشرفته (ABMS) ، یکی از مهمترین اولویت های نوسازی نیروی هوایی ایالات متحده انتخاب شود. داده های ترد برای پشتیبانی از ABMS با ارائه فن آوری های منبع باز اثبات شده و قابل اعتماد ، پشتیبانی و آموزش انتخاب شده است.

Crunchy Data به سایر شرکای ABMS که به طور جمعی همکاری کرده اند می پیوندد اعطا شده 950،000،000،000 دلار قراردادهای سقف تحویل نامحدود / تعداد نامشخص برای فراهم کردن توانایی بلوغ ، نمایش و تکثیر توانایی در سیستم عامل ها و دامنه ها ، استفاده از طراحی سیستم های باز ، توسعه نرم افزار مدرن و توسعه الگوریتم به منظور امکان JADC2 ، برای تلاش های آینده که امکان کنترل و کنترل مشترک همه دامنه ها (JADC2) را دارد ، رقابت کنند. این قرارداد بخشی از تلاش امنیتی چند سطح چند منظوره برای ارائه توسعه و بهره برداری از سیستم ها به عنوان یک نیروی واحد در تمام حوزه ها (هوا ، زمین ، دریا ، فضا ، سایبر و طیف الکترومغناطیسی) در یک خانواده معماری باز از سیستم هایی است که قابلیت ها را از طریق چندین سیستم عامل یکپارچه فراهم می کند.

“ما مشتاقانه منتظر کار در کنار USAF و سایر شرکای ماموریت هستیم تا این قابلیت مهم را با منبع باز Crunchy PostgreSQL بالغ ، مدرن و قابل اعتماد فراهم کنیم” پل لورنس، رئیس جمهور ترد اطلاعات. “Crunchy Data در سال 2012 برای پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی و سازمان های دولتی تأسیس شد زیرا آنها Postgres منبع باز معتبر را در سیستم های مقیاس بزرگ و مأموریت پذیر استفاده می کنند. ما خوشحالیم که می توانیم فناوری و تخصص خود را به این ابتکار مهم USAF گسترش دهیم.”

Crunchy Data سابقه تهیه منبع باز مطمئن PostgreSQL را در پشتیبانی از سیستم های مهم ماموریت در وزارت دفاع ایالات متحده دارد. PostgreSQL یک پایگاه داده منبع باز قوی با بیش از 32 سال توسعه است و توسط موتورهای DB به عنوان # 1 پایگاه داده در حال رشد در سال 2017 ، 2018 و 2020 رتبه بندی شد. در اوایل این ماه ، داده های کرانچی اعلام کرد انتشار راهنمای پیاده سازی فنی Crunchy Data PostgreSQL Security (STIG) توسط آژانس سیستمهای اطلاعاتی دفاعی ایالات متحده (DISA).

درباره داده های ترد

Crunchy Data ارائه دهنده اصلی منبع باز مورد اعتماد PostgreSQL و فناوری ، پشتیبانی و آموزش PostgreSQL است. Crunchy Data Crunchy Certified PostgreSQL را ارائه می دهد ، پیشرفته ترین و واقعی ترین RDBMS منبع باز موجود در بازار ، PostgreSQL ترد برای Kubernetes، راه حل اصلی برای استقرار Kubernetes بومی Postgres ، و اخیراً راه اندازی شده است پل ترد، یک سرویس کاملا ابری Postgres کاملاً مدیریت شده که به شرکتها گزینه نهایی در مدیریت Postgres را می دهد و توانایی مدرن سازی زیرساخت ها را در صورت لزوم فراهم می کند. اطلاعات بیشتر در www.crunchydata.com.

SOURCE داده های ترد

لینک های مربوطه

https://www.crunchydata.com