نیکولا برای سرعت بخشیدن به اقتصاد هیدروژن قرار گرفت

ققنوس، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) یک برنامه ابتکاری نرخ برق را با شرکت خدمات عمومی آریزونا (“APS”) تضمین کرده است که توسعه سریع راه حل های سوخت رسانی مبتنی بر هیدروژن را برای صنعت حمل و نقل امکان پذیر می کند. نیکولا شرکتی است که به پیشرفت راه حل های نوآورانه کامیون با آلاینده های صفر و زیرساخت های انرژی مورد نیاز برای تحقق این امر اختصاص یافته است. با تسهیل تولید کم هزینه هیدروژن ، تصویب این برنامه نرخ کمیسیون شرکت آریزونا (“ACC”) راه را برای کاهش گازهای گلخانه ای در بخش حمل و نقل هموار می کند ، در حالی که از طریق راه حل های جدید تعادل شبکه ، مزایایی را برای ترکیبات اصلی فراهم می کند. .

تصویب امروز این توافق نامه توسط ACC به اتفاق آرا ، نرخ برق رقابتی مخصوصی را برای تولید ، پردازش و توزیع هیدروژن فراهم می کند. از جمله ، این امکان را فراهم می کند که یک راهرو باری سنگین با انتشار صفر در امتداد آزادراه I-10 بین لس آنجلس و ققنوس.

نرخ برق رقابتی APS به ایجاد اقتصاد هیدروژن در آریزونا کمک خواهد کرد. نیکولا تخمین می زند که تحت ساختار نرخ بتواند هیدروژن را با قیمت های پیشرو در بازار و در محدوده مورد نیاز نیکولا ارائه دهد تا نرخ اجاره رقابتی را برای مشتریان کامیون خود ارائه دهد.

این توافقنامه منعکس کننده ارزش حاصل از انعطاف پذیری محدودکننده ای است که امکانات تولید هیدروژن نیکولا در شبکه برق ارائه می دهد. این امکانات برای پاسخگویی به نیازهای شبکه پیکربندی می شوند ، به عنوان مثال با کاهش مصرف انرژی نیکولا از شبکه الکتریکی در طول موج های گرم. این توافق نامه ، نیكولا را به استقرار سرمایه در داخل كشور ، افزایش بار الكتریكی مربوط به تولید هیدروژن و توسعه و استخدام نیروی انسانی بسیار ماهر و تحصیل كرده تشویق می كند.

مدیر عامل نیکولا ، مارک راسل، نقطه عطف مهم امروز را جشن گرفت و اظهار داشت: “نیکولا به تلاش های مشترک APS و ACC برای امکان تولید رقابتی هیدروژن الکترولیتی اهمیت می دهد. تصویب این نرخ ویژه برای تولید هیدروژن برای پیشرفت آینده حمل و نقل با انتشار صفر و ایجاد اقتصاد هیدروژن بسیار مهم است ”

نیکولا رئیس جمهور انرژی و بازرگانی ، پابلو کوزینر، اضافه کرد ، “از طریق این توافق نامه ، نیکولا به یک منبع قابل اطمینان و با قیمت رقابتی برق اطمینان می بخشد که به ما امکان می دهد توسعه امکانات تولید هیدروژن را برای تأمین نیازهای سوخت مشتریان کامیون خود آغاز کنیم. این توافقنامه یک نمونه مهم را در نمایش این که راه حل های عملیاتی ابتکاری را می توان برای تولید اقتصادی هیدروژن توسعه داد که حداکثر سود را برای همه سهامداران داشته باشد.

تصویب این توافق نامه یک نقطه عطف مهم است. پیش رو ، نیکولا با APS کار خواهد کرد تا انتخاب سایت و الزامات اتصال نهایی را برای ایجاد اولین تأسیسات تولید هیدروژن در آریزونا انجام دهد.

رئیس هیئت مدیره لیا مارکز پیترسون اظهار داشت: “برای دهه ها ، هیدروژن منبع انرژی پاک امیدوار کننده اما دست نیافته ای برای بخش های حمل و نقل و نیرو بوده است. ما به سادگی آنقدر کار نکرده ایم که بتوانیم هیدروژن را به جریان اصلی وارد کنیم.” “با شروع ورود به اقتصاد انرژی جدید ، من می خواهم اطمینان حاصل کنم که همه اقدامات لازم برای ارتقا to را انجام می دهیم آریزونا حرکت تدریجی و ابتکاری به سمت کربن زدایی. با پشتیبانی از این برنامه ، ما دقیقاً همان کار را انجام می دهیم. بیایید کشور بزرگ خود را مرکز تولید ، پردازش و سوخت رسانی هیدروژن در کشور قرار دهیم ، و بگذارید این امر را داشته باشیم آریزونا به عنوان الگویی برای سایر کشورها در مورد نوآوری در انرژی پاک عمل کند.

درباره شرکت نیکولا:
شرکت نیکولا یک طراح و سازنده وسایل نقلیه باتری انتشار صفر باتری الکتریکی و هیدروژنی برقی ، سیستم های محرکه وسایل نقلیه الکتریکی ، اجزای خودرو ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژن است. امروز بدان دفتر مرکزی شرکت نیکولا در سال 2015 تاسیس شد ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.nikolamotor.com یا توییترnikolamotor مراجعه کنید.

اظهارات جستجوگر جلو
برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه برای اهداف مقررات بندرگاه امن تحت قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. اظهارات آینده نگر به طور کلی با کلماتی مانند “باور” همراه است ممکن است ، “” خواهد شد “،” تخمین می زند “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “به نظر می رسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “، و عبارات مشابه که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موارد تاریخی نیستند. این اظهارات آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد مزایای بالقوه مربوط به برنامه نرخ برق ایمن و توانایی شرکت در سرعت بخشیدن به توسعه ایستگاه های سوخت بر پایه هیدروژن است که می تواند برای پاسخگویی به نیازهای شبکه پیکربندی شود ، همچنین به ایجاد اقتصاد هیدروژن کمک می کند. توانایی ایجاد یک راهرو باری با انتشار صفر بین ققنوس و لس آنجلس؛ توانایی شرکت در تولید هیدروژن کم هزینه در بازار و همچنین امکان اجاره رقابتی کامیون. مدت زمان نرخ برق با قیمت رقابتی و تأثیر آن بر هزینه و برنامه های تولید هیدروژن شرکت ؛ انتظارات در مورد تجارت هیدروژنی و مدل تجاری و استراتژی مرتبط و فرصت های بازار مربوط به برنامه های هیدروژنی شرکت. این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و براساس انتظارات فعلی از مدیریت نیکولا است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله شامل شرایط عمومی اقتصادی ، مالی ، قانونی ، نظارتی ، سیاسی و تجاری و تغییرات داخلی و بازارهای خارجی؛ اثرات بالقوه COVID-19 ؛ نتیجه دادرسی حقوقی که نیکولا در آن عضو است یا ممکن است طرف آن شود ؛ عدم درک مزایای پیش بینی شده ترکیب تجاری اخیراً تکمیل شده ؛ تبدیل پیش سفارشات به دستورالعمل الزام آور ؛ خطرات مربوط به راه اندازی مشاغل نیکولا و زمان وقوع نقاط عطف تجاری مورد انتظار ؛ تأثیرات رقابت بر تجارت آینده نیکولا ؛ در دسترس بودن سرمایه ؛ و سایر خطرات که هر از گاهی در گزارش های نیکولا به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می شود ، از جمله گزارش سه ماهه آن در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه پایان یافته 30 سپتامبر 2020 و سایر اسناد پرونده نیکولا را با SEC وارد می کند. اگر هر یک از این خطرات تحقق یابد یا فرضیه های ما نادرست ثابت شود ، نتایج واقعی می توانند تفاوت معناداری با نتایج ضمنی این اظهارات آینده نگر داشته باشند. این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند و نیکولا به طور خاص از هرگونه تعهد برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگر صرف نظر می کند.

تماس با رسانه ها:
نیکول رز
[email protected]
480-660-6893

کالین روبر
[email protected]
313-207-5960

SOURCE شرکت نیکولا