هتل بزرگ سیلیکون ولی Sunnyvale اعلام کرد مبلغ 25 میلیون دلار اضافه می شود

هتل بزرگ گراند سانیوال ، و خواهر املاک ، هتل کوپرتینو ، تحت مدیریت مدیر کل منطقه هتل هستند کلودیو بونو. بونو اخیراً به عنوان نامزد برتر انجمن هتل و اقامتگاه کالیفرنیا شناخته شد مدیر کل برجسته سال 2020 جایزه بونو گفت: “ما از آنچه هتل از زمان افتتاح در سال 2000 در اختیار جامعه محلی قرار داده است بسیار افتخار می کنیم. و شاید حتی بیشتر از این ، برای کارگران اساسی و دیگر افرادی که طی سال گذشته توسط COVID-19 آواره شده اند.”. “در سراسر شیوع ویروس کرونا ، هتل بزرگ برای کارمندان مراقبت های بهداشتی از موسسات پزشکی محلی ، مانند قیصر و ال کامینو ، و همچنین خانه های امن فراهم کرده است کالیفرنیا ساکنان آسیب دیده از بحران آتش سوزی این ایالت ، “وی ادامه داد.” ما در حال ساخت هتل هستیم و تأیید می کنیم که سفر در سمت دیگر این بیماری همه گیر جهانی قویتر خواهد بود. “دریافت کننده سابق جایزه CREST “کوپرتینو اقدامات اضافی را که انجام شده تشخیص می دهد” ، بونو رئیس جمهور منتخب این گروه است کوپرتینو اتاق بازرگانی / دره سیلیکون.

اتاق های جدید لوکس شامل تختخواب های ملکه یا کینگ ، پنجره های کف به سقف و حمام های تمام اندازه با تاپ های ضد گرانیت ، آینه های دوتایی و وان جکوزی است. علاوه بر این ، اتاق ها کاملاً مجهز به پیشرفته ترین امکانات نظیر تلویزیون LCD ، ایستگاه اتصال iHome ، یخچال کوچک ، روپوش های مخمل خواب دار و Wi-Fi 110 مگابیت بر ثانیه هستند. 30 ویلا خصوصی این ملک سوئیت های بزرگ 1 خوابه با تراسهای خصوصی 800 متر مربع ، شومینه و آشپزخانه کامل است که برای اقامت طولانی کارآمد هستند. با تشخیص نیاز به امکانات لمسی ، ALEXA نیز نصب شده است تا به مهمانان اجازه دهد برای خدمات اتاق تماس بگیرند یا تماس بیدار کنند. ورود به سیستم بدون تماس ارائه می شود.

فضاهای جدید 600 متر مربع و 500 متر مربع برای جلسات شرکت ها ، رویدادهای تجاری و مناسبت های ویژه در دسترس خواهد بود. اتاق های دارای فن آوری می توانند 40 میز را در میزهای گرد ، 30 اتاق را با تنظیم “U” و حداکثر 80 را در یک تئاتر یا چیدمان پذیرایی برگزار کنند. فضاهای بیرونی برای جلسات ، عروسی ها و سایر برنامه ها نیز ارائه می شود. قراردادها از ژوئن 2021 به بعد

هتل بزرگ در حال حاضر فقط برای اقامت ضروری باز است ، به دنبال مشاوره سفر کالیفرنیا برای سفرهای غیر ضروری. مطابق با دستورالعمل های CDC و وزارت بهداشت ایالات متحده عمل می کند. پروتکل های کامل covid را می توان در اینجا یافت: https://www.svgrandhotel.com/cleaning-protocols/.

نرخ شبانه برای ژوئن 2021 شروع کن در 219 دلار دلار. برای اطلاعات بیشتر و رزرو ، لطفا مراجعه کنید https://www.svgrandhotel.com.

منبع: هتل بزرگ

لینک های مربوطه

https://www.svgrandhotel.com