هتل تاریخی در Selma ، AL با ایجاد 45 شغل جدید با سرمایه گذاری صندوق فرصت های Woodforest CEI-Boulos ، مشارکت بین بانک ملی Woodforest و مدیریت سرمایه CEI-Boulos ، مجدداً افتتاح شد.

“هیچ چیز برای من مهمتر از افزایش سرمایه گذاری و فرصت در سراسر کشور نیست آلاباما منطقه 7 ، “گفت نماینده. تری سیول. “به همین دلیل من خیلی سخت با هم کار کردم آلاباما رهبران برای به حداکثر رساندن مزایای برنامه منطقه فرصت در سراسر آلاباما منطقه 7 ، از بیرمنگام به کمربند سیاه. من به ویژه از بانک ملی Woodforest و CEI-Boulos Capital Management ، LLC برای همکاری در بازسازی هتل سنت جیمز در زادگاه من سپاسگزارم سلما. این سرمایه گذاری بسیار مهم نه تنها باعث احیای یک سرمایه تاریخی در مرکز شهر خواهد شد سلما، بلکه از صنعت جهانگردی در حال رشد حقوق مدنی شهر نیز پشتیبانی می کند. “

این هتل در فاصله ای از پل ادموند پتوس ، یک بنای تاریخی ملی قرار دارد که به عنوان صحنه “یکشنبه خونین” هنگامی که در سال 1965 ، فعالان حقوق مدنی در آغاز یک راهپیمایی برنامه ریزی شده ، مورد حمله نیروی انتظامی قرار گرفتند ، گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند. از جانب سلما به مونتگومری، تلاشی که در نهایت منجر به تصویب قانون حق رای شد.

“CEI-Boulos Management Management متعهد شده است كه انگیزه منطقه فرصت را برای خدمت به هدف مورد نظر خود به كار ببرد – برای بهره مندی و احیای واقعی جوامع كم سرمایه گذاری مانند سلما، “گفت سام اسپنسر، مدیر عامل و مدیر عامل ، مدیریت سرمایه CEI-Boulos. “علی رغم شهرت جهانی آن ، سلما نماینده هزاران جامعه کوچک مشابه مشابه روستایی است که در حال مبارزه هستند – و انگیزه منطقه فرصت برای بهره مندی از آنها بود. سرمایه گذاری در هتل سنت جیمز به تجدید حیات کمک خواهد کرد سلما در مرکز شهر و جذب مردم از سراسر جهان برای آشنایی با بخش مهمی از تاریخ ملت ما. این سرمایه گذاری نمونه ای از تلاش های صندوق برای استفاده از سرمایه خصوصی برای کمک به پرداختن به تمرکز مجدد کشور بر ارزش های اقتصادی و نژادی است. “

وی گفت: “Woodforest مفتخر است که صندوق ما را در پروژه های بسیار تأثیرگذار مانند هتل سنت جیمز سرمایه گذاری می کند.” داگ شفر، معاون اجرایی رئیس ، مدیر اجرایی CRA ، بانک ملی Woodforest. “سرمایه گذاری هایی از این دست ممکن است امکان پذیر نباشد اما برای بانک هایی که از ترکیب انگیزه OZ و قانون سرمایه گذاری مجدد جامعه استفاده می کنند. ما امیدواریم که سایر بانک ها از این ابزار قدرتمند سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در دارایی های کم استفاده شده به روش هایی استفاده کنند که به جوامع امکان می دهد سرمایه گذاری خود را انجام دهند. پتانسیل.”

هتل سنت جیمز در سال 1837 ساخته شده است ، آخرین هتل پیش از داخلی در جنوب شرقی رودخانه است و در تاریخ غنی این جامعه روستایی نقش مهمی دارد. پس از داخلی ، هتل توسط آن اداره می شد بنیامین استرلینگ ترنر که در سال 1870 به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار انتخاب شده به کنگره ایالات متحده انتخاب شد. پس از بسته شدن به عنوان هتل در دهه 1890 ، این ساختمان برای بیش از 100 سال برای اهداف تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. در سال 1997 به عنوان هتل بازگشایی شد و پس از سالها چالش مدیریتی ، در سال 2017 تعطیل شد.

“بازسازی هتل سنت جیمز آغاز فصل جدیدی برای سلما، “گفت جوان بلاند، مادام العمر سلما ساکن و فعال حقوق مدنی ، صاحب Journeys for the Soul (یک آژانس گردشگری حقوق مدنی) ، و یکی از بنیانگذاران و مدیر سابق موزه ملی حقوق رأی گیری در سلما. “مانند بسیاری دیگر از شهرهای روستایی ، جمعیت کمتر می شود و بچه ها به خانه بر نمی گردند. مردم می آیند سلما، از پل عکس بگیرید و به آنجا بروید مونتگومری. هتل برای جامعه ما تفاوت زیادی ایجاد خواهد کرد. “

Rhaglan Hospitality ، متخصص در ترمیم و استفاده مجدد سازگار از دارایی های تاریخی ، هتل را مدیریت خواهد کرد. این پروژه با شهر سلما برنامه جامع 25 ساله برای جوان سازی مرکز تاریخی و مجاور پارک رودخانه.

جیم لوئیسمدیر عامل شرکت Raglan Hospitality اظهار داشت: “افتتاح مجدد هتل سنت جیمز یک سفر 5 ساله برای Ragglan Hospitality را به اوج می رساند که با سرمایه گذاری توسط صندوق فرصت های سرمایه گذاری Woodforest CEI-Boulos و وام بازسازی ارائه شده توسط American صندوق املاک و مستغلات جنوبی. بدون کمک آنها ، ما بعنوان یک هتل 55 اتاقه دوباره راه اندازی نخواهیم کرد. ایجاد شغل و محرک اقتصادی برای اقتصادی مانند سلما نمی توان دست کم گرفت. تیم ما مفتخر است که فرصتی برای ادامه تاریخ پر جنب و جوش هتل سنت جیمز و تبدیل شدن به بخشی فعال از شهر بسیار مهم سلما

هتل سنت جیمز یکی از 9 سرمایه گذاری است که تاکنون توسط صندوق فرصت های سرمایه گذاری Woodforest CEI-Boulos انجام شده است. این صندوق اخیراً همچنین در مورد سرمایه گذاری در بازسازی ساختمان صلیب سرخ آمریکا در تعطیل شد بیرمنگام.

وی گفت: “ما از بازی در این پروژه تحول آفرین هیجان زده ایم.” موریس فیشر، رئیس مدیریت دارایی Boulos و مدیر عامل CEI-Boulos مدیریت سرمایه. “صندوق ما فرصت ها را در سراسر کشور جستجو کرد. هتل سنت جیمز نمونه بارزی از چگونگی ایجاد فرصت های اقتصادی در جوامع کم سرمایه گذاری توسط مناطق فرصت است.”

“از 150 میلیون دلار در معاملات ما به تسهیل کمک کرده ایم ، سنت جیمز را به زندگی در میان بهترین ها برگردانیم – اما بدون شرکا امکان پذیر نخواهد بود. ما با بودجه های دیگری روبرو شده ایم که اختصاصاً به تعامل واقعی جامعه ، به ویژه با جمعیت روستایی اختصاص یافته است. ما افتخار می کنیم که ارتباطات بین راگلان و تیم مدیریت صندوق را برقرار کرده ایم. ” الکس فلاشسبارت، بنیانگذار و مدیرعامل Opportunity Alabama ، سازمانی در سراسر 501 (c) (3) که به توسعه اقتصادی عادلانه در مناطق فرصت آلباما اختصاص دارد.

برنامه Opportunity Zones ابزاری برای سرمایه گذاری در جامعه است که توسط کنگره در قانون کاهش مشاغل و مشاغل سال 2017 برای تشویق سرمایه گذاری های طولانی مدت در جوامع کم درآمد شهری و روستایی در سراسر کشور تاسیس شده است. مناطق فرصتی تراکتورهای کم درآمد هستند که توسط فرمانداران معرفی شده و توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده تأیید شده اند. بیش از 8700 منطقه دارای شرایط مجاز در 50 ایالت و پنج قلمرو ایالات متحده وجود دارد. سرمایه گذاران در املاک و مستغلات تجاری و مشاغل عملیاتی مستقر در مناطق فرصت ، می توانند از مزایای مالیاتی سود فدرال برخوردار شوند.

درباره صندوق فرصت های Woodforest CEI-Boulos
صندوق فرصت های تجاری Woodforest CEI-Boulos در پروژه های املاک و مستغلات تجاری با تأثیر بالا در مناطق فرصت تعیین شده توسط فدرال سرمایه گذاری می کند با این هدف که اطمینان حاصل کند که سرمایه گذاری های آن به نفع جوامع اقتصادی مضطرب است که پروژه ها در آن واقع شده اند. این صندوق یک همکاری نوآورانه بین بانک ملی Woodforest ، سرمایه گذار صندوق ، یک بانک خصوصی متعلق به کارمندان با بیش از 750 شعبه و CEI-Boulos Capital Management ، LLC ، مدیر صندوق ، سرمایه گذاری مشترک شرکت Coastal Coast، Inc است. (CEI) ، یکی از موفق ترین م Instسسات مالی توسعه جامعه (CDFI) کشور ، با بیش از 40 سال تجربه سرمایه گذاری در جوامع با درآمد پایین ، و شرکت Boulos ، یک شرکت املاک تجاری یکپارچه با تجربه گسترده در بازارهای سرمایه و توسعه املاک و مستغلات. هیئت مشاوره تأثیرات اجتماعی صندوق با استفاده از معیارهایی که با اهداف CRA و “چارچوب گزارشگری مناطق فرصت” ایجاد شده توسط مشارکت اتحاد سرمایه گذاری تأثیرگذاری ایالات متحده ، مرکز Beeck ، در ارتباط با تأثیرات اجتماعی و زیست محیطی سرمایه گذاری های پیشنهادی قرار می گیرند در مورد تأثیرات اجتماعی و نوآوری در دانشگاه جورج تاون، و بانک فدرال رزرو نیویورک. این صندوق به منظور اطمینان از اینکه همه سرمایه گذاری ها باعث ایجاد مشارکت در جامعه و ارتقا عدالت اجتماعی می شود ، عمدی است. این صندوق توسط فوربس و مرکز تأثیر سورنسون به عنوان یکی از “فوربس OZ 20: کاتالیزورهای منطقه با فرصت های برتر” و یکی از ده صندوق Opportunity Zone در نوآورترین و تأثیرگذارترین ها در کشور شناخته شد.

درباره بانک ملی Woodforest
بانک ملی Woodforest که 40 سال خدمات بانکی را جشن می گیرد با موفقیت در میان قوی ترین بانک های جامعه ایستاده است و از سال 1980 با افتخار خدمات برجسته مشتری را ارائه می دهد. Woodforest در حال حاضر با بیش از 750 شعبه در 17 ایالت در سراسر کشور فعالیت می کند ایالات متحده و یک موسسه عالی CRA است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بانک ملی Woodforest ، به سایت www.woodforest.com مراجعه کنید.

درباره مدیریت سرمایه CEI-Boulos
مدیریت سرمایه CEI-Boulos برای مدیریت بودجه منطقه Opportunity Zone متمرکز بر سرمایه گذاری در پروژه های املاک و مستغلات تجاری با تأثیر بالا و جامعه تأسیس شد. این شرکت یک سرمایه گذاری مشترک بین دو سازمان قدیمی و قابل احترام ، Coastal Enterprises، Inc. (CEI) و شرکت Boulos است. تیم مدیریت سرمایه CEI-Boulos نمایانگر مجموعه ای متنوع از مهارت ها و دیدگاه های مرتبط و هم افزا در ارتباط با اهداف متعدد آن است. این دو موجودیت عبارتند از:

  • شرکت ساحلی ، شرکت (CEI) CEI در سال 1977 تاسیس شد ، وام ، سرمایه گذاری در سهام و اعتبار مالیاتی اعتبار را به تقریبا 3000 مشاغل و پروژه ها ارائه داده است. CEI و شرکتهای تابعه انتفاعی آن تجربه زیادی در انطباق مقررات و مدیریت صندوق دارند. اطلاعات بیشتر در www.ceimaine.org.
  • شرکت Boulos. شرکت Boulos و خانواده شرکت های آن در سال 1975 تاسیس شده اند و در همه جنبه های املاک و مستغلات تجاری از جمله توسعه ، ساخت و ساز ، دلالی ، مدیریت املاک و بازارهای سرمایه تجربه زیادی دارند. اطلاعات بیشتر در سایت www.bulos.com.

تماس با رسانه ها

مدیریت سرمایه CEI-Boulos
الیزابت راجرز، مدیر ارشد ارتباطات ، CEI | [email protected]

بانک ملی Woodforest
Noelle St.Clair، مدیر تأثیرگذاری سرمایه گذاری و ابتکارات استراتژیک ، 856.912.3805 | [email protected] یا داگ شفر، EVP ، مدیر اجرایی CRA ، 212.203.1428 | [email protected].

منبع بانک ملی Woodforest

لینک های مربوطه

www.woodforest.com