هلدینگ ماموت شستشوی سریع اتومبیل Trac را در توسکالوسا به دست می آورد

آتلانتا، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ماموت هولدینگ ، LLC (“ماموت”) ، an آتلانتااپراتور کارواش نوار نقاله مبتنی بر ماشین ، دو بار شستشوی ماشین حمل و نقل سریع را از ماشین شستشوی سریع Trac Express (“Fast Trac”) در توسکالوسا ، آلاباما و نورث پورت ، آلاباما.

مارکوس کیترل، بنیانگذار مارک مارک 1 ماموت و معاون اجرایی ماموت ، توضیح داد ، “Fast Trac با توجه به گسترش حضور خود در آلاباما“” وی افزود ، “ماموت اکنون 14 فروشگاه در این ایالت خواهد داشت که به مشتریان ما و مشترکان کلوپ شستشوی نامحدود با گزینه های گسترده شستشو ارائه می دهد.”

بنیانگذار Fast Trac ، HM Nowlin ، اظهار داشت: “هیچ گروهی نمی خواهم به دلیل احترام من به بخشهای شستشوی من ، بیشتر از ماموت باشد. مارکوس کیترل“” وی افزود: “آنها [Mammoth] یک معامله متناسب با نیازهای من را تنظیم کرد و از ابتدا تا انتها با احترام با تیم من و من رفتار کرد. “

ماموت اولین پلت فرم خرید کارواش است که توسط افراد داخلی شکل گرفته و 8 استهفتم بزرگترین اپراتور کارواش نوار نقاله اکسپرس در ایالات متحده است. ماموت در رویکرد خود به خرید ، مشتری محور است و اپراتور متمرکز است و به دنبال شریک انتخاب اپراتورهای شستشوی اتومبیل است که تمایل به نقدینگی ، سرمایه رشد و فرصت سرمایه گذاری با تاخیر در مالیات دارند. نمونه کارهای چند مارتی ماموت شامل Marc-1 ، Wash Me Fast ، Swifty ، Ultra ، Finish Line ، ویگی واش، Shine On و PitStop ، در میان دیگران. ماموت سرمایه رشد قابل توجهی در اختیار دارد و به طور فعال در جستجوی فرصت های توسعه و توسعه است.

که در اکتبر 2018، ماموت با Red Dog Equity LLC ، یک همکاری کرد آتلانتامبتنی بر شرکت سهامی خاص ، که از طریق مشارکت با آن تام پریتزکر منافع مشاغل خانوادگی (توصیه شده توسط سازمان پریتزکر) ، سهام عدالت را برای ابتکارات توسعه شرکت ماموت فراهم می کند. سرمایه مونرو سرمایه مالی بدهی ماموت را تأمین می کند.

درباره منابع ماموت
دفتر مرکزی آن در آتلانتا، جورجیا، ماموت هولدینگ ها 47 شستشوی ماشین نوار نقاله را تحت Marc-1 ، Swifty ، Ultra ، Wash Me Fast ، ویگی واش، Pals ، Finish Line ، Shine On ، PitStop و QuickWash Express مارک های تجاری در گرجستان، آلاباما، کنتاکی، ایندیانا، لوئیزیانا، می سی سی پی، ایلینوی، یوتا، و تنسی. ماموت توسط گری دنیس و تراشه هاکت در سال 2002. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به یکی از مکانهای ما مراجعه کنید یا ما را بصورت آنلاین در این آدرس مشاهده کنید: www.mammothholdings.com.

درباره Fast Trac
پس از انجام معامله ، Fast Trac به مالکیت و بهره برداری از سه کارواش سریع نقاله حمل و نقل ادامه خواهد داد شهرستان مدیسون ، آلاباما. Fast Trac توسط HM Nowlin در سال 2008 تاسیس شد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به Fast Trac مراجعه کنید یا ما را به صورت آنلاین در: www.fasttraccarwash.com مشاهده کنید.

درباره Red Dog Equity LLC
Red Dog Equity LLCTM یک شرکت سهامداری خصوصی است که در شرکتهای پایین بازار متوسط ​​سرمایه گذاری می کند و آماده رشد قوی در مشارکت با رهبران تجارت کارآفرینانه رانده شده (“سگهای قرمز”) است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.reddogequity.com.

درباره سازمان پریتزکر
سازمان پریتزکر بانک بازرگان برای منافع تجاری کشور است تام پریتزکر خانواده. اطلاعات بیشتر را می توان در www.pritzkerorg.com یافت.

منابع ماموت هلدینگ

لینک های مربوطه

http://www.mammothholdings.com