هولدینگ های جهانی لجستیک گزارش سود سه ماهه چهارم 2020 در روز پنجشنبه ، 4 فوریه 2021

WARREN ، میش.، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Universal Logistics Holdings، Inc. (NASDAQ: ULH) ، پیشرو در ارائه دارایی سبک راه حل های حمل و نقل و حمل و نقل سفارشی ، امروز انتشار برنامه ریزی شده نتایج مالی سه ماهه چهارم سال 2020 پس از بسته شدن بازار را اعلام کرد پنجشنبه ، 4 فوریه، 2021. جلسه کنفرانس سه ماهه درآمد شرکت برگزار خواهد شد جمعه 5 فوریه 2021 در 10:00 صبح ET.

جزئیات تماس تلفنی سه ماهه کنفرانس درآمد:

زمان: 10:00 صبح به وقت شرقی
تاریخ: جمعه 5 فوریه 2021
تماس تلفنی رایگان: (866) 622-0924
شماره گیری بین المللی: 1+ (660) 422-4956
شناسه کنفرانس: 5249878

تکرار تماس کنفرانسی با شروع دو ساعت پس از تماس در دسترس خواهد بود 12 فوریه 2021، با تماس با شماره تلفن (855) 859-2056 (تلفن رایگان) یا +1 (404) 537-3406 (تلفنی) و استفاده از شناسه کنفرانس 5249878. این تماس همچنین در invest.universallogistics.com نیز در دسترس خواهد بود.

درباره جهانی

Universal Logistics Holdings، Inc. یک دارایی پیشرو در زمینه راه حل های حمل و نقل و حمل و نقل سفارشی در سراسر جهان است ایالات متحده، و در مکزیک، کانادا و کلمبیا. ما به مشتریان خود راه حلهای زنجیره تأمین را ارائه می دهیم كه می تواند برای پاسخگویی به تقاضاها و حجم متغیرهای آنها مقیاس بندی شود. ما به مشتریان خود خدمات گسترده ای را در کل زنجیره تأمین آنها شامل خدمات باربری ، کارگزاری ، اختصاصی ، بین مدلی و ارزش افزوده ارائه می دهیم.

اظهارات رو به جلو

برخی از بیانیه های موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است بیانیه های آینده نگرانه تلقی شود. این عبارات اطلاعات احتمالی را مشخص می کند. عبارات آینده نگر را می توان با کلماتی مانند: “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “هدف” ، “جستجو” ، “باور” ، “اهداف” ، “پروژه” ، “برآورد” تشخیص داد ، “” آینده “،” احتمالاً “،” ممکن است “،” باید “و ارجاعات مشابه به دوره های آینده. اظهارات رو به جلو براساس اطلاعات موجود در آن زمان و / یا حسن نیت مدیریت با توجه به وقایع آینده است و در معرض خطرها و عدم اطمینان هایی است که می تواند باعث عملکرد واقعی یا نتایج متفاوت از آنچه در بیانیه ها می شود متفاوت باشد. مثالهایی از اظهارات آینده نگر شامل موارد دیگری است که در رابطه با راهنمایی مربوط به درآمد حاصل از عملیات ، کل درآمد عملیاتی و سود هر سهم کسر شده بیان می کنیم. این اظهارات آینده نگر تحت عوامل مختلفی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با انتظارات توصیف شده تفاوت اساسی داشته باشند. اطلاعات اضافی در مورد عواملی که ممکن است بر این اظهارات آینده نگر تأثیرگذار باشد ، در گزارشات و گزارشات شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار موجود است. این شرکت هیچ تعهدی را برای به روز كردن صورتهای آینده نگر برای انعكاس نتایج واقعی ، تغییر در فرضیات یا تغییر در سایر عوامل موثر بر اطلاعات آینده نگر ، به جز در حد مورد نیاز قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ، بر عهده نمی گیرد.

SOURCE Universal Logistics Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.universallogistics.com