هیوندای النترا برنده خودروی معتبر سال 2021 آمریکای شمالی شد

“از همه اعضای هیئت منصفه متشکرم. من افتخار می کنم که این جایزه را از طرف کل شرکت ، شرکت ما قبول کنم آلاباما و کارمندان کارخانه های اولسان که الانترا و نمایندگی های فروش ما را می سازند ، “گفت: خوزه موزوز ، مدیر عامل جهانی شرکت هیوندای موتور ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، هیوندای موتور آمریکای شمالی و هیوندای موتور آمریكا.” الانترا نمادی از ترکیب طراحی پویا ماست ، فن آوری پیشرفته و صرفه جویی در مصرف سوخت عالی. مشتریان الانترا می خواهند تمام سخت کوشی ها و فداکاری های انجام شده برای ساخت این ماشین کلاس را تجربه کنند. “

هیئت منصفه قبل از رأی دادن به سه خودرو برتر ، وسایل نقلیه سودمند و کامیون هایی که به عنوان نامزد نهایی 2021 انتخاب می شوند ، بیش از 40 وسیله نقلیه جدید را آزمایش و ارزیابی کردند. نیسان سنترا و جنسیس G80 دیگر نامزدهای نهایی خودرو بودند.

جوایز NACTOY اکنون در بیست و هشتمین سال خود از طریق یک سری سه رای جداگانه توسط هیئت داوران متنوعی از روزنامه نگاران خودرو از مراکز متعدد در ایالات متحده و کانادا. داوران بر اساس رهبری بخش ، نوآوری ، طراحی ، ایمنی ، هندلینگ ، رضایت راننده و ارزش دلار ، نامزدهای نهایی را ارزیابی می کنند.

این جوایز در سال 1994 تأسیس شد و طولانی ترین جوایز جدید برای وسایل نقلیه جدید است که با یک انتشارات ، وب سایت ، رادیو یا ایستگاه تلویزیونی مرتبط نیست. به دلیل استقلال اعضای هیئت منصفه ، این جوایز از معتبرترین جوایز صنعت هستند.

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای در زمینه تولید خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین با پشتیبانی هیوندای پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما به آدرس www.HyundaiNews.com مراجعه کنید

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com