چالو ، پیشروترین شرکت فناوری حمل و نقل عمومی هند ، 7 میلیون دلار جمع آوری می کند

– هدف این است که بخش حمل و نقل عمومی هند را دیجیتالی کند

بمبئی ، هند، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – چالو ، هند پیشرو شرکت حمل و نقل عمومی فناوری ، امروز اعلام کرد که آن را مطرح کرده است 7 میلیون دلار در آخرین دور از بودجه خود. این دور شامل سرمایه گذاران موجود Chalo ، Raine Ventures ، صندوق مرحله اولیه تحت مدیریت گروه Raine ، ایالات متحده آمریکا، نئراج آرورا (مدیر ارشد بازرگانی سابق ، WhatsApp) و آمیت سینگال (معاون رئیس جمهور سابق و رئیس جستجوی Google ، Google). دور جدید بودجه نیز با مشارکت دفاتر خانوادگی خانواده روبرو شد ساکت برمن از دابور ، تارون ساوهنی از گروه Triveni ، در میان دیگران. با این آخرین دور از بودجه ، چالو جمع آوری کرده است 30 میلیون دلار تا تاریخ.

محیط دوبی، مدیر عامل ، چالو ، گفت: “در هند و در بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، اتوبوس غیر اختیاری است. به محض باز کردن قفل شهرها ، شاهد بازگشت میلیون ها مسافر به اتوبوس هستیم. اتوبوس ها تنها مقرون به صرفه ترین وسیله برای رفت و آمد نیستند ، آنها برای اقتصاد و احیای مجدد شهرها اساسی هستند. چالو این اتوبوس ها را دیجیتالی می کند و آنها را ایمن و قابل اعتماد می کند – با ردیابی مستقیم و پرداخت دیجیتال بدون تماس. ما در حال ساخت یک شرکت منحصر به فرد برای بهبود تجربه در اتوبوس های واگن برقی با استفاده از یک پشته کاملاً پیشرفته هستیم. خوشبختانه سرمایه گذاران شگفت انگیزی داریم که با ما همکاری کرده اند تا راه حل حمل و نقل عمومی بهتری برای شهرهای داخل کشور بسازند هند. ما به زودی این کار را در استنادات بین المللی نیز انجام خواهیم داد. “

امروزه چالو در 30 شهر حضور دارد و راه حل هایی را برای مصرف کنندگان و همچنین اپراتورهای اتوبوس ارائه می دهد. برنامه چالو ردیابی زنده اتوبوس را نشان می دهد که زمان ورود زنده اتوبوس ها را نشان می دهد و نشانگر مسافر زنده است که نشان می دهد اتوبوس در زمان واقعی چقدر شلوغ است. مسافران اتوبوس همچنین می توانند بلیط سیار و کارت های اتوبوس را از طریق برنامه چالو خریداری کنند یا اسکن کدهای QR را در اتوبوس ها انتخاب کنند تا هزینه دیجیتالی بلیط اتوبوس خود را پرداخت کنند.

برای کسانی که از استفاده از تلفن های همراه خود برای پرداخت راحت نیستند ، چالو کارت Chalo را ارائه می دهد – کارت هوشمند NFC برای پرداخت ، که می تواند کیف پول و کارتهای پیش پرداخت را ذخیره کند.

بودجه جمع آوری شده برای گسترش شبکه چالو به چندین شهر و همچنین افزایش نفوذ فناوری بلیط های دیجیتال در شهرهای موجود آن استفاده می شود. با افزایش تمرکز بر پست ایمنی COVID-19 ، چالو تقاضای بیشتری برای محصولات و خدمات خود مشاهده کرده است.

منبع چالو