چونگ کینگ صنایع سنگین را به دهکده های زیبا و زیست محیطی تبدیل می کند

شهر سانجیان در دره رودخانه لونگ در فنگدو ادعای شهرت را بر اساس پل معروف سنگ Jiuxigou (Nine Gulley) دارد. علیرغم عدم تأیید بخشهای فنی بالاتر ، در سال 1972 توسط شهرستان فنگدو به طور یک جانبه تکمیل شد. که در نوامبر 1977، پل Nine Gulley برای این موفقیت یک جایزه علمی بزرگ ملی به دست آورد. بر 22 دسامبر، دهکده Lvchunba از شهرستان Sanjian ، شهرستان Fengdu ، جایزه ده روستای زیبا و زیبا در چین.

شهرستان سانجیان در میان تنگه های پرتحرک دره Longhe واقع شده است. که در آگوست 2017، شهر سانجیان قبلاً به عنوان یک شهر بسیار فقیر شناخته شده بود. احزاب مربوطه به عنوان اولویت اصلی بر روی ترمیم اکولوژیکی و گردشگری کشاورزی تمرکز کرده اند.

در نتیجه ، صحنه قدیمی سانجیان با صحنه ای از مدرنیته درخشان آمیخته با جذابیت اصلی جایگزین شده است. ده اقامت در خانه که توسط روستاییان محلی در لوچوانبا اداره می شود ، از آن زمان پذیرای 25000 گردشگر بوده است آوریل 2020، به دست آوردن ترکیبی 5 میلیون یوان (772،200 دلار ) درآمد از طریق گردشگری.

به عنوان یک منطقه تظاهرات ملی برای دریاچه ها و رودخانه ها ، و ده دهکده زیبا و زیبا در تازه تقدیر شده چین، تحول رودخانه لونگ در فنگدو نمونه ای ثابت از چگونگی دستیابی به احیای محیط زیست ، علی رغم بزرگترین چالش ها ، ارائه می دهد.

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=5Y0aRweAuH8
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1420016/Chongqing_Logo.jpg

مخاطب: جیمز الكساندر
تلفن: + 86-18602312517
پست الکترونیک: [email protected]
فیس بوک: https://fb.watch/2_7oKSH1ID/

منبع چونگ کینگ

لینک های مربوطه

http://ichongqing.info