چگونه ویروس کرونا ویروس را تحت تأثیر برنامه های سرمایه گذاری بر تابعیت قرار داد

لندن، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بدون تردید ، COVID-19 جهانی را تحت تأثیر قرار داده و شکل داده است. سال 2020 سال عدم اطمینان بود. با سنگین بودن محدودیت ها و قفل های سنگین در سطح جهانی ، بسیاری را مجبور کرده است تا در مورد گزینه های خود ، به ویژه در مورد امنیت ، امنیت و آینده در کشور خود فکر کنند. از طریق Citizenship by Investment ، مهاجرت سرمایه گذاری به صنعتی تبدیل شده است که رونق یافته است زیرا شرکت هایی مانند شرکت مشاوره حقوقی ، CS Global Partners ، به مردم در سراسر جهان کمک می کنند تا آزادی خود را به دست آورند.

میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners ، به افزایش چشمگیر برنامه ها در سال گذشته اشاره کرده است. “ویروس کرونا ویروس کرونا را به سختی به همه ما آسیب رسانده است. خواه از طریق از دست دادن شخصی عزیزان ، هم از دست دادن درآمد و یا از دست دادن عمومی آزادی هایی که ما آن را مسلم بدست آوردیم. نحوه برخورد دولت های مختلف با این بیماری همه گیر باعث شده است که مردم دومین مورد وطن خود را حدس بزنند. ایمنی و ثبات. به عنوان کارشناسان شهروندی ، آنچه ما در نتیجه دیده ایم افزایش مشتریانی است که می خواهند در دنیایی تحرک پیدا کنند که ناگهان از تحرک کمتری برخوردار است. از دیدگاه تجارت ، مردم برای ادامه رقابت نیاز به سفر دارند. از یک خانواده امت می گوید ، مردم می خواهند یک طرح B داشته باشند – فرصتی برای استفاده در صورت نیاز به آنها ، یا تغییر شیوه زندگی اگر آنها بخواهند.

با بسیاری از مرزها مجبور به بسته شدن ، بازگشایی و سپس دوباره ناگهانی بسته شدن ، سفر به این سال بسیار سخت شده است. اخذ تابعیت دوم در کارائیب یعنی شما راحت تر می توانید سفر کنید. تابعیت دوم ، به ویژه در کارائیب، همچنین به این معنی است که شما می توانید از راه دور در کنار ساحل کار کنید در حالی که می دانید در یکی از مناطق کم تأثیر همه گیر در جهان هستید.

“اخذ ویزا در سال جاری تقریباً غیرممکن بوده است. کسانی که دارای تابعیت مضاعف هستند قطعاً از یک مزیت برخوردار هستند دومینیکا یا سنت کیتس و نویس، به عنوان مثال ، به شما اجازه می دهد بدون ویزا به کشورهای سراسر جهان با دسترسی داشته باشید دومینیکا شهروندی درهای 140 کشور را باز می کند و سنت کیتس و نویس به تقریبا 160 کشور این کشورها همچنین به دلیل مداخله زودهنگام و سیستم های بهداشتی قوی ، کمترین تعداد موارد را دارند. در این زمان فعلی نمی توانید بیش از حد بر ارزش سهولت سفر تأکید کنید. و با توجه به اینکه همه گیرها برای مدتی به طور کامل ریشه کن خواهند شد ، ثبات تابعیت مضاعف سرمایه گذاری در آینده شما و خانواده شماست. ” پل سینگ، مدیر CS Global Partners.

تابعیت از طریق برنامه های سرمایه گذاری از مدت ها پیش راهی برای اخذ تابعیت دوم بوده است. با مشارکت در برنامه های خاص در کشوری که متقاضی آن هستید یا در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید ، می توانید تابعیت خود را از طریق یک روند سریع و آسان تأمین کنید. برای اخذ تابعیت از طریق برنامه دومینیکا 90 روز و برای برنامه سنت کیتس و نویس حدود 60 روز طول می کشد.

“همه گیری جهان را تغییر داده است. این نحوه کار ، نحوه زندگی و سفر ما تغییر کرده است. اکنون تابعیت دوگانه بیش از هر زمان دیگری مورد پسندتر است و با اجرای بسیاری از برنامه های معتبر Citizenship by Investment ، برای بسیاری گزینه قابل دسترسی است ، “نتیجه گیری سینگ.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com