کارائیب سلطنتی ماجراهای جدیدی از باربادوس را آغاز می کند

میامی، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – رویال کارائیب بین المللی برای اولین بار تماس می گیرد باربادوس زمستان سال آینده “خانه” ، و راه های تازه ای را برای تجربه مناطق جنوبی به مسافران ارائه می دهد کارائیب بر عظمت دریاها. سه برنامه سفر مجزا 7 و 14 شب هر یک از صفحات منحصر به فرد از لیست سطل ها را شامل می شوند – از جمله سه بندر تماس جدید در جزایر توباگو، ترینیداد و سنت وینسنت. با نمایش زیبایی های طبیعی و فرهنگ های منطقه ، کشتی های یک هفته ای هر روز به جزیره هاپ می روند و یا اقامت در اواخر شب را در جزایر معروف ABC ارائه می دهند – آروبا، بنر و کوراکائو. عظمت فرارهای طولانی مدت یک شب اقامت در آن است آروبا همراه با بازدید از کارتاگنا ، کلمبیا؛ روده بزرگ ، پاناما؛ و پورتو لیمون، کاستاریکا، درمیان دیگران.

“ما از رشد همکاری دیرینه خود با باربادوس و معرفی کنید بریج تاون به عنوان جدیدترین بندر خانگی رویال کارائیب. قایقرانی از قلب جزایر بادگیر تعطیلات به یادماندنی جدید را باز می کند تا با خانواده و دوستان خود در مکان های نفس گیر ، مانند گرنادا، سنت لوسیا، و اکنون سنت وینسنت ، ترینیداد و توباگو، “گفت مایکل بیلی، رئیس و مدیرعامل ، Royal Caribbean International. “سواحل ماسه صورتی و ماجراهای غیر منتظره در سراسر باربادوس همچنین تجربه بیشتر این موارد را برای مهمانان خود به مقصدی ایده آل تبدیل کنید کارائیب جذابیت و فرهنگ قبل یا بعد از سفر دریایی آنها. ”

“بعد از سالی که صنعت و منطقه داشته اند ، این چراغی درخشان است که می توان منتظر این فصل زمستانی بود. ما می خواستیم برای مدتی شاهد کارهای بیشتری برای حمل و نقل خانگی از باربادوس، ترکیب تعطیلات قبل و بعد از اقامت که مسافران دریایی را در معرض بهترین ها قرار می دهد باربادوس برنامه های جدیدی را ارائه می دهد که تجربه سفر دریایی را در سطح منطقه افزایش می دهد و در سطح منطقه ای کارائیب، “گفت: سناتور محترم. لیزا کامینز، وزیر جهانگردی و حمل و نقل بین المللی برای باربادوس. “بنابراین ، ما از تمدید تشک خوش آمدگویی برای ما بسیار خرسند هستیم عظمت دریاها به باربادوس. ما مشتاقانه منتظر نمایش مهمان نوازی باجان ، اقامتگاه های گسترده ، فرهنگ غنی ، تنوع تجربیات ، غذاهای کلاس جهانی ، جاذبه های بی نظیر هستیم و به ویژه می خواهیم گرمای مردم بارباد را به اشتراک بگذاریم. اینها مواردی است که باعث می شود بازدید کنندگان برای موارد بیشتر بازگردند! ”

باربادوس به خاطر تاریخ غنی خود شناخته شده است و برای مردم مهربان و مهمان نواز خود جشن گرفته می شود – یک ویژگی مشخص باجان که تقریباً 400 سال منتقل شده است و هنوز هم قدرتمند است. متقاضیان ماجراجویی که به دنبال کشف شور و هیجان جزیره باژان هستند ، تجربه های متنوعی را برای انتخاب از میان 11 کلیسای کشور تجربه خواهند کرد – ترکیبی از محله های ساحلی ، روستایی و شهری ، برخی از مناطق پیچیده و مجلل ، برخی دیگر غوطه ور و مبتنی بر طبیعت. این جزیره با مساحت 166 مایل مربع بین اقیانوس اطلس و دریای کارائیب ، با مهربانی به عنوان “انگلستان کوچک” شناخته می شود و مملو از میراث طبیعی و فرهنگی است تا انواع مختلف سرگردان را ارضا کند.

سلطنتی کارائیب سفرهای دریایی جدید زمستانی 2021-22 از بریج تاون ، باربادوس امروز برای فروش باز است برنامه های سفر روزهای یکشنبه و بنادر برای هر کدام از این موارد است:

  • هاپ جزیره کارائیب جنوبی 7 شب: عزیمت بریج تاون ، باربادوس (جدید) و بازدید از اسکاربورو ، توباگو (جدید)؛ بندر اسپانیا ، ترینیداد (جدید)؛ سنت جورج ، گرنادا؛ کینگ استون ، سنت وینسنت (جدید)؛ روزو ، دومنیکا؛ و کاستریس ، سنت لوسیا
  • ماجراجویی 7 شب در کارائیب جنوبی: عزیمت بریج تاون ، باربادوس (جدید) و بازدید سنت جورج ، گرنادا؛ Kralendijk ، بنر؛ اورنجستاد ، آروبا؛ ویلمستاد ، کوراکائو؛ و بندر اسپانیا ، ترینیداد (جدید)
  • 14 شب Ultimate Caribbean: عزیمت بریج تاون ، باربادوس (جدید) و بازدید سنت جورج ، گرنادا؛ کینگ استون ، سنت وینسنت (جدید)؛ Kralendijk ، بنر؛ اورنجستاد ، آروبا (یک شبه) ؛ ویلمستاد ، کوراکائو؛ بندر اسپانیا ، ترینیداد (جدید)؛ کارتاگنا ، کلمبیا؛ روده بزرگ ، پاناما؛ و پورتو لیمون، کاستاریکا

سلطنتی کارائیب فصل اول قایقرانی از باربادوس حتی تنوع بیشتری به فصل زمستان 2021-22 خط مسافرتی اضافه می کند. بنادر و مقصد جدید عزیمت ، تجربیات تازه ای را برای مسافران به وجود می آورد تا از تعطیلات مورد انتظار خود نهایت استفاده را ببرند.

درباره Royal Caribbean International
Royal Caribbean International بیش از 50 سال است که نوآوری در دریا ارائه می دهد. هر کلاس کشتی پی در پی یک عجایب معماری است که دارای آخرین فن آوری و تجربیات مهمان برای مسافر ماجراجوی امروز است. این خط کروز با استفاده از برنامه سفر به بیش از 270 مقصد در 72 کشور در شش قاره ، از جمله مقصد جزیره اختصاصی رویال کارائیب در باهاما، روز عالی در CocoCay ، اولین بار در مجموعه جزیره Perfect Day. سلطنتی کارائیب همچنین برای 18 سال متوالی در “بهترین خط سفر دریایی” انتخاب شده است سفر هفتگی جوایز انتخاب خوانندگان.

رسانه ها با دنبال کردن می توانند به روز باشند RoyalCaribPR در توییتر و بازدید از RoyalCaribbeanPressCenter.com. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو ، مسافران می توانند با مشاور سفر خود تماس بگیرند. به RoyalCaribbean.com مراجعه کنید. یا با (800) ROYAL تماس بگیرید-کارائیب.

رویال کارائیب بین المللی از توصیه های خود استفاده می کند پنل سالم بادبان متخصصان بهداشت عمومی و علمی برای تعطیلات کروز ایمن و سالم در تمام کشتی های خود ارائه دهند. پروتکل های ایمنی و بهداشتی ، محدودیت های سفر منطقه ای و مجوز برای بازدید از بندرهای تماس ، براساس ارزیابی مستمر ، استانداردهای بهداشت عمومی و الزامات دولت قابل تغییر است. سفرهای دریایی و میهمانان در ایالات متحده: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین هشدارهای مربوط به سلامتی و سفر ، مشاوران سفر دولت ایالات متحده ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.royalcaribbean.com/Cruise-ships/itinerar-updates یا با مشاوران سفر ، اخطارها یا توصیه های مربوط به سفرهای دریایی در وب سایت های دولتی قابل استفاده مشورت کنید.

###

SOURCE Royal Caribbean International

لینک های مربوطه

https://www.royalcaribbean.com