کارولینای باله و LeithCars.com اکنون در سراسر صفحه تلویزیون شما می رقصند

RALEIGH، N.C.، 15 ژانویه 2021 / PRNewswire / – معمولاً سولیست باله کارولینا کورتنی شنبرگر و رقصنده اصلی مارسلو مارتینز را با نمایش هایی مانند دریاچه قو یا فندق شکن در کانون توجه قرار می دهید. بدین منظور آنها مورد استقبال و ایستادگی گسترده قرار گرفته اند. اما اکنون گروه خودروسازی لیث جهش ها ، بالابرها و جاندزهای بزرگ (پرش های بزرگ) خود را در تلویزیون در یک سری تبلیغات جدید برای LeithCars.com ارائه می دهد.

این نقاط یک رقص مبارک را نشان می دهد – نتیجه کسب بیش از حد انتظار برای تجارت در ماشین شما. با ده ها و ده ها نمایندگی فروش ، لیث می تواند این مسئله را مدیریت کند. آنها یک نمایندگی را پیدا می کنند که به شما پول بیشتری می دهد.

شگفتی و لذت از گرفتن چک بزرگتر به درستی توسط رقاصان آموزش دیده کلاسیک که جشن را به ارتفاعات جدید می رسانند ، به تصویر کشیده می شود. در واقع ، در روز فیلمبرداری ، جهش های شادی آنها باعث شد که رهگذران معمولی متوقف شوند و کف بزنند.

کمپین جدید رقص لیت مبارک آغاز می شود 15 ژانویه با نقاط 15 ثانیه ای که ایستگاه ها را باز و بسته می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید مارک آرسن در 919-832-3232.

LeithCars.com یکی از بزرگترین گروههای خودرو در است کارولینای شمالی. یک مشاغل خانوادگی ایجاد شده در رالی، لیث اتومبیل برای بیش از 50 سال در خدمت جامعه مثلث بوده و بیش از 1900 کارولینیای شمالی را در خانواده خود گنجانده است. مکان شماره یک برای خرید وسایل نقلیه در رالی طبق یک نظرسنجی بازاریابی مارشال ، منطقه مترو به مدت چهار سال در حال اجرا ، فروشنده خودرو دارای 39 مکان حق امتیاز در سراسر ایالت است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.leithcars.com.

منبع LeithCars.com

لینک های مربوطه

http://www.leithcars.com