کانو هیئت مدیره خود را اعلام می کند

لس آنجلس، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Canoo Inc (“Canoo”) (Nasdaq: GOEV) ، شرکتی که در حال توسعه خودروهای الکتریکی پیشرفت (EV) با یک پلت فرم EV اختصاصی و بسیار متنوع است ، امروز هیئت مدیره خود را از جمله رئیس اجرایی اعلام کرد. تونی آویلا، دبرا ال. فون استورچ، ژوزت شیران، توماس داتیلو، راینر اشموکل، فاستر چیانگ و گرگ اتریج پس از اینکه اخیراً به یک شرکت تجاری عمومی تبدیل شد.

آکیلا گفت: “همانطور که ما کانو را به یک شرکت عمومی تبدیل کردیم ، بسیار مهم بود که ما یک هیئت مدیره متنوع و باتجربه در سطح جهان ایجاد کنیم تا به ما در انجام مأموریت خود برای آوردن وسایل الکتریکی به همه کمک کند.” “هر مدیر منصوب اخیراً انتخاب شده است زیرا آنها دانش و تجربیات زیادی را در شرکتهای دولتی به ارمغان می آورند و به کانو کمک می کنند تا از فرصتهای عمده ای که امروز در بازار خودروهای الکتریکی می بینیم استفاده کند.”

تونی آکیلا ، رئیس اجرایی ، کانو ؛ رهبری قابل توجه شرکت های عمومی با سابقه قوی ایجاد ارزش برای سهامداران

آکیلا بنیانگذار ، سرمایه گذار و اپراتور موفق جهانی در شرکت های خصوصی و دولتی است. آکویلا به عنوان بنیانگذار شرکت Solera Holdings Inc. ، شرکت را به عنوان بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت هدایت کرد 1 میلیارد دلار عرضه اولیه اولیه و همچنین تأمین و اجرای بیش از 50 مورد خرید که به طور قابل توجهی کل بازار آدرس پذیر Solera را گسترش داد. وی در دوران تصدی خود نظارت بر سولرا را نیز بر عهده داشت 6.5 میلیارد دلار معامله از مشاغل عمومی به خصوصی. علاوه بر این ، آکیلا بنیانگذار AFV Partners ، یک شرکت هلدینگ فناوری جهانی است که در تجارت نرم افزارهای مهم و داده ها سرمایه گذاری می کند و به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. Aquila یک مخترع با 100+ حق ثبت اختراع ، یک سرمایه گذار ثابت سرمایه گذاری و معامله گر با 70+ معامله با ارزش تجمعی بیش از 15 میلیارد دلار. در سال 2013 ، وی دریافت کننده جایزه معتبر ملی کارآفرین سال EY ™ 2013 فناوری شد. وقتی شرکت عمومی شد ، آکیلا رسماً به عنوان رئیس اجرایی به عضویت هیئت مدیره کانو درآمد 21 دسامبر، 2020

دبرا ال. فون استورچ، شریک سابق ارنست و یانگ LLP ؛ کارشناس رشد ، حسابرسی و حاکمیت شرکتی

با نزدیک به چهار دهه تجربه ، فون استورچ یک شریک سابق در Ernst & Young LLP (EY) ، یک شبکه خدمات حرفه ای چند ملیتی و یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری ایالات متحده است. او همچنین به عنوان مدیر برنامه کارآفرین سال EY خدمت کرد. وی در EY تخصص مشاوره در مراحل اولیه به شرکت های با رشد سریع را داشت. در حال حاضر ، فون استورچ به عنوان مدیر CSW Industrials (NASDAQ: CSWI) ، یك شركت محصولات صنعتی و مواد شیمیایی ویژه فعالیت می كند و علاوه بر عضویت در هیئت مدیره چندین سازمان برجسته مالی و خیریه دیگر در عضو كمیته حسابرسی است. دالاس منطقه متروپولیتن و در سراسر ایالات متحده در کانو ، وی در هیئت مدیره به عنوان رئیس کمیته جبران خسارت و همچنین عضو کمیته حسابرسی خدمت خواهد کرد. انتصاب فون استورچ در هیئت مدیره در تاریخ موثر بود 12 ژانویه 2021.

ژوزت شیران، سابق معاون وزیر امور اقتصادی ، انرژی و کشاورزی ایالات متحده ؛ دیپلمات و بشردوستانه

شیران یک رهبر بین المللی ، دیپلمات تزئین شده و انسان دوست است که برجسته ترین وی بعنوان معاون سابق مجمع جهانی اقتصاد خدمت می کرد. مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد ؛ ایالات متحده تحت وزیر امور اقتصادی ، انرژی و کشاورزی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش؛ و معاون نمایندگی تجارت و سفیر ایالات متحده آسیا، آفریقا، نیروی کار ، محیط زیست ، مالکیت معنوی و ظرفیت سازی تجاری. اخیراً ، شیران به عنوان رئیس و مدیرعامل انجمن آسیا خدمت کرد ، یک سازمان غیرانتفاعی جهانی که روی سیاست ، پایداری ، حل منازعات ، فرهنگ و آموزش تمرکز داشت. در سال 2011 ، وی توسط فوربس به عنوان 30 شناخته شدهفتم قدرتمندترین زن جهان. شیران در تاریخ عضو هیئت مدیره کانو شد 21 دسامبر 2020 و به عنوان عضوی از کمیته نامزدی و حاکمیت شرکتی و کمیته جبران خسارت فعالیت خواهد کرد.

توماس داتیلو، رئیس سابق ، شرکت هریس؛ رهبر ثابت شده با تخصص پیشرفته

داتیلو یک مدیر و رهبر باتجربه است که دارای دانش گسترده ای در زمینه مسائل پیچیده عملیاتی ، مالی و حکمرانی است که با شرکت های بزرگ جهانی در صنعت خودرو و فناوری روبرو هستند. وی پیش از این به عنوان رئیس شرکت هریس ، یک شرکت فناوری ، پیمانکار دفاعی و ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات خدمت می کرد. او همچنین به عنوان رئیس ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی در شرکت کوپر تایر و لاستیک ، متخصص در زمینه طراحی ، ساخت و فروش لاستیک اتومبیل های سواری و کامیون ، فعالیت می کرد. داتیلو همچنین به عنوان رئیس و مشاور ارشد در Portfolio Group ، یک ارائه دهنده خصوصی خدمات مالی برون سپاری شده به نمایندگی های اتومبیل متخصص در ضمانت تمدید خدمات پس از فروش و برنامه های قرارداد خدمات خودرو ، فعالیت می کرد. علاوه بر این ، داتیلو مدیر Solera Holdings Inc بود و در کمیته جبران خسارت خدمت می کرد. داتیلو در تاریخ عضو هیئت مدیره کانو شد 21 دسامبر 2020 و به عنوان رئیس کمیته نامزدی و حاکمیت شرکتی و همچنین عضو کمیته حسابرسی و کمیته جبران خسارت خدمت خواهد کرد.

راینر اشموکل، عضو سابق هیئت نظارت MAN Truck & Bus؛ پیشکسوت اجرایی جهانی خودرو

Schmueckle یک مدیر فصلی خودرو با بیش از 30 سال سابقه صنعت است. از همه مهمتر ، او عضو هیئت نظارت MAN Truck & Bus SE بود ، ارائه دهنده وسایل نقلیه تجاری و راه حل های حمل و نقل در سراسر جهان. مدیر عامل گروه اتومبیل مرسدس در Daimler AG ، یک شرکت اتومبیلرانی چند ملیتی با تجارت عمومی. مدیر ارشد اجرایی Freightliner Inc ، پیشرو در تولید کامیون های سنگین در آمریکای شمالی؛ و مدیر عامل صندلی های اتومبیل در Johnson Controls International ، یک شرکت چند ملیتی با تجارت عمومی است که تجهیزات امنیتی ساختمان ها را تهیه می کند. Schmueckle از تاریخ عضو هیئت مدیره Canoo شد 21 دسامبر 2020 و به عنوان رئیس کمیته حسابرسی و همچنین عضو کمیته نامزدی و حاکمیت شرکتی فعالیت خواهد کرد.

فاستر چیانگ، مدیر ، مدیریت سرمایه یکپارچگی ؛ تجربه ساخت دقیق

چیانگ به عنوان مدیر Integrity Capital Management Limited و نایب رئیس سابق TPK Holding Co. Ltd. ، توسعه دهنده و تولید کننده پیشرو تایوانی راه حل های لمسی برای دستگاه های الکترونیکی موبایل و مصرف کننده مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، کتابهای الکترونیکی ، تجربه اجرایی مالی را به Canoo می آورد. کامپیوترهای نوت بوک ، کیوسک های نقطه فروش و دستگاه های فروش خودکار. چیانگ هفت سال را در TPK در نقش های مختلف اجرایی از جمله عضو هیئت مدیره و رئیس بخش سپری کرد. چیانگ در تاریخ رسماً به عضویت هیئت مدیره کانو درآمد 21 دسامبر 2020.

گرگ اتریج، رئیس جمهور سابق ، COO و مدیر ، Hennessy Capital Acquisition Corp. IV؛ SPAC ، بازارهای مالی و سرمایه را تجربه کنید

اتریج پیشرو باتجربه ای در شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و مالکیت خاص (SPAC) است و در حال حاضر به عنوان رئیس گروه Motorsports Aftermarket Group ، طراح ، تولید کننده ، بازاریاب و توزیع کننده قطعات ، پوشاک و لوازم جانبی پس از فروش موتورسیکلت و صنایع ورزشی قدرت فعالیت می کند. پیش از این ، او به عنوان رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر Hennessy Capital Acquisition Corp. IV قبل از ادغام با Canoo خدمت می کرد. اتریج همچنین به عنوان شریک ارشد در MatlinPatterson Global Advisers LLC ، یک شرکت خصوصی سهام خصوصی و در Jefferies and Company ، Inc خدمت کرد ، جایی که وی بازسازی شرکت ها را انجام داد و از معاملات مالی استفاده کرد. پیش از این اتریج در هیئت مدیره Hennessy Capital Acquisition Corp. IV حضور داشت و در تاریخ هیئت مدیره Canoo پیوست. 21 دسامبر 2020.

با این اضافات ، هیئت مدیره در حال حاضر از هفت عضو تشکیل شده است ، از جمله پنج مدیر مستقل با قابلیت های مکمل که با شروع سفر شرکت در حوزه عمومی ، Canoo را راهنمایی می کند.

درباره کانو

کانو یک است لس آنجلسشرکتی مبتنی بر این که وسایل نقلیه الکتریکی دستیابی به موفقیت را توسعه داده است که با نوآوری های جسورانه در طراحی ، فناوری های پیشگام و یک مدل تجاری منحصر به فرد ، که با داشتن مالکیت سنتی برای مقدم قرار دادن مشتریان ، مخالفت می کند ، چشم انداز خودرو را دوباره ابداع می کنند. متمایز توسط تیم مجرب خود – در مجموع بیش از 350 کارمند از شرکت های پیشرو در فناوری و خودروسازی – کانو یک پلت فرم الکتریکی مدولار را طراحی کرده است که هدف آن ساخت حداکثر فضای داخلی خودرو و سازگار با پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی خودرو برای مصرف کنندگان و مشاغل است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.canoo.com مراجعه کنید.

برای مطالب مطبوعاتی کانو ، از جمله عکس ها ، لطفا به سایت press.canoo.com مراجعه کنید.

برای سرمایه گذاران ، لطفا از invest.canoo.com بازدید کنید.

منبع کانو

لینک های مربوطه

https://www.canoo.com/