کمپانی Hoymiles به فروشگاه های S-Miles Cloud مراجعه می کند – جدیدترین نوع مانیتورینگ سلطان الکترونیکی است که می تواند به عنوان پیش فروش کننده بازی کند و در آن بولایزر می کند – در حال حاضر در مورد روسیه – Polo Espaol – – Espaуol Français Espaуol –

«هیچ یک از جدیدترین و جدیدترین گزینه های مانیتورینگو است که در صورت تمایل به استراتژیک های کامل Hoymiles برمی گردد -« الکتریسیته الکتریکی شما را هر چه سریع تر می کند »، به شما کمک می کند تا به طور کامل از بین برود و از این طریق به شما کمک کند تا از این طریق به شما کمک کند. Предоставляя широкий спектр интеллектуальных функций мониторинга، эксплуатации и технического обслуживания، мы можем обеспечить нашим клиентам дополнительные выгоды، что является нашим главным приоритетом »، – заявил заместитель генерального директора и директор Научно-исследовательского центра Hoymiles Чжао Йи (ژائو یی)

اطلاعات S-Miles Cloud ، در صورت تمایل به استفاده از وب سایت و یا برودزر وب ، پیشنهاد می کنند که یک گزینه مناسب برای خرید و فروش با کیفیت عالی داشته باشید ، متشکرم نوآوری مدرنیزیروانانا در زمینه تحقق بخشیدن به “تجارب” داخلی ، در معرض خطر قرار گرفتن در معرض نیاز به پایان یافتن امتیازات پلیسی و معاینه بیشتر از سایر موارد قرار می گیرد که در صورت تمایل به شما امکان پذیر نیستند و از این رو به شما پیشنهاد می شود که در صورت تمایل به شما امکان پذیر نمی شود. مدرنيزاسيون الكترونيكي مدرنيزاسيون اين عملكرد را از طريق پيگيري فرآيند بازپرداخت ميانگين مديريت مستقيم در رژيم حقيقي زماني ، معطوف به تشخيص اينترنتيك رايگان از نظر علاقه مندي به مشروبات الكترونيكي خود را از دست مي دهد.

تحت حمایت زیرساخت های اوكرانا نهایی شد پولیساولتال پیشنهاد ساختن گزینه های ساختاری فنی ، محكومیت انتخاب ، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده ها. Модернизированная платформа S-مایلز ابر теперь может обеспечивать синхронизированный анализ данных، а поскольку она представляет собой облачное приложение، обработка данных выполняется через архитектуру параллельных вычислений، обеспечивающую возможность оптимального использования всех ЦП в рамках кластера и поддержку открытого интерфейса прикладного программирования для межплатформенных взаимодействий، обмена данными TCP-Сокетами و زیر دیجیتال مدیریت کانال ، زیر پشتیبانی از TCP. Hoymiles برای میکرو ویندوز DTU-Pro ، DTU-Lite و جدیدترین نسخه های Sub-1G با استفاده از تجهیزات جدید و تنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته Hoymiles استفاده می شود.

استاندارد سازی به شما امکان می دهد تا الکتریسیته مجوز خود را به سیستم عامل تحمیل کند ، زیرا در این زمینه می توانید از طریق تجزیه و تحلیل مجدد سیستم عامل را از بین ببرید و از این طریق در اختیار شما قرار دهد. بستر جدید S-Miles Cloud به هیچ وجه در اختیار شما قرار نگرفته است ، اما در صورت تمایل به انتخاب مجدد این عناصر ، به شما کمک می کند تا به عنوان یک منبع قدرتمند در اختیار شما قرار گیرد و از این طریق به شما کمک نمی کند تا بتوانید از این سیستم استفاده کنید.

اطلاعات هویلی

کمپانی Hoymiles ، در سال 2012 تأسیس شد ، و از طرف دیگر تولید کنندگان میکرو ویندوز کار می کنند ، سیستم های الکترونیکی (MLPE) را به طور مداوم تنظیم می کنند ، اما اگر هنوز مشکلی برای شما وجود ندارد ، می توانید از این گزینه استفاده کنید. میکروینورتور Hoymiles (از 4 و 2 در هر بلاک دیگر) ، از نظر فنی خود را از دست می دهد ، و در این مرحله شما را مجبور می کند که در صورت تمایل به خرید مجدد جایگاه شخصی خود در گروه های CSA ، از گزینه های پیش بینی شده برای فروش مجدد گزینه های انتخابی استفاده کند. Hoymiles با استفاده از میکروآنورترهای موجود ، در حال حاضر در مجامع كیفروسكوكو و توزیع كننده های مختلف در سایت های مختلف و آمریكا ، یوروپ و آمریكا عمل می كند.

Фото – https://mma.prnewswire.com/media/1393467/S_miles_Cloud.jpg

SOURCE شرکت Hoymiles Power Electronics Inc.