کوپن نوآوری تولید کننده IMEC Illinois در راه اندازی محصول جدید سوزن را حرکت می دهد

شیکاگو، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شارژ ماندن یک مشکل رایج در بین دوچرخه سواران ، به خصوص بسته های دوچرخه است (افرادی که برای مدت طولانی به مسافرت های دوچرخه از راه دور می روند). هنگامی که بنیانگذاران آدام هوکین و ویشال مالی در سال 2015 پدال سل را راه اندازی کردند ، بخش عمده ای از مأموریت آنها تشویق پایداری از طریق “استفاده بیشتر از دوچرخه و کمتر در اتومبیل” بود. با این حال ، آنها بزرگترین مانع را برای استفاده از دوچرخه برق دیدند. برخلاف دفتر ، خانه یا اتومبیل شما ، دسترسی به منبع برق مداوم و پایدار برای دوچرخه سواران محدود است.

برای PedalCell ، چالش اصلی تولید یک محصول کاملاً جدید و بدون طرح مرجع بود. آنها یک تیم متخصص متشکل از توسعه دهندگان و وکلای کالا را گرد هم آوردند تا PedalCell را در سفری از مفهوم به واقعیت ببرند. این امر به آنها امکان می دهد تا به نقطه ای برسند که این فناوری برای آنها فراهم شده است تا از آزمایش کنندگان محصولات ، کارشناسان صنعت و دریافت موفقیت آمیز یک حق ثبت اختراع ، بازخورد بگیرند و آنها را پیاده سازی کنند.

قسمت بزرگتر از بازار بسته بندی دوچرخه در است اروپا، کانادا، و استرالیا. و با استفاده از COVID-19 ، فروش دوچرخه در این بخش 144 grew رشد کرد ، زیرا افراد بیشتری به دنبال روش های ایمن و سرگرم کننده برای ورزش هستند. با چنین فرصتی عالی در بازار ، تیم باید مراحل بهینه سازی فرآیندهای تولید انبوه و اطمینان از محافظت از مالکیت معنوی آنها را طی کند. این به معنای بهینه سازی هزینه کالاهای فروخته شده ، تأمین منابع تأمین کنندگان ، تعیین تکلیف اجزای جدید برای اطمینان از مقیاس پذیر بودن آنها و ثبت اختراعات بیشتر بود.

PedalCell با برنامه کوپل نوآوری ساخت IMEC Illinois آشنا شد و در آن استفاده کرد ژانویه 2020.

راه حل

با رضایت تیم ، آنها توانستند سرمایه مورد نیاز برای سه حق اختراع اضافی ، پرسنل برای آزمایش تجهیزات و وسایل و در نهایت تولید و راه اندازی محصول را تأمین کنند.IMEC به ما اجازه داد تا در تصمیم گیری خود پیش برویم و باعث جذابیت بیشتر شرکت ما برای سرمایه گذاران شد. ما قبلاً سرمایه جمع کرده ایم و 1 حق ثبت اختراع در انتظار است. از زمان کار با IMEC ، اکنون 4 حق اختراع ثبت شده با 1 مورد اعطا شده و 3 مورد دیگر در انتظار است. این برنامه موفقیت ما را کاتالیز کرد. ” گفت هوکین.

علی رغم اینکه COVID-19 برای راه اندازی آچار در جدول زمانی اصلی انداخت ، این شرکت هنوز اهداف خود را محقق کرد و در طول مسیر کارایی خود را در مدیریت پروژه به دست آورد. علاوه بر این ، تیم متخصص IMEC راهنمایی هایی در مورد به حداکثر رساندن ارزش از بودجه ارائه داد و تیم PedalCell از این روش قدردانی کرد. “چیزهایی برای گفتن در مورد برنامه ای وجود دارد که شما را متعهد می کند برنامه ریزی کنید که چگونه بودجه در یک جدول زمانی مشخص با هدف نهایی مشخص پراکنده شود. من به هر شرکت مرتبط با سخت افزار در ایلینوی نگاهی به خدماتی که IMEC ارائه می دهد و متعهد به نوآوری است. “

نتایج

  • محصول جدید را در بازارهای داخلی و بین المللی راه اندازی کرد
  • کاهش چشمگیر قیمت کالاهای فروخته شده
  • سازگاری محصول از نظر طراحی دوچرخه 50٪ بهبود یافته است
  • ثبت 4 حق ثبت اختراع
  • با ثبت اختراع ثبت شده برای حمایت بین المللی ، پتانسیل بازار را دو برابر کرد

درباره IMEC

IMEC تیمی از متخصصان بهبود است که به تغییر زندگی و ایجاد تأثیر مثبت بر نیروی کار و اقتصاد ایلینوی اختصاص داده شده است. با مأموریت رشد اقتصادی از طریق تعالی شرکت ، آنها با شناسایی مسائل ، توسعه و اجرای راه حل ها و ارائه پشتیبانی لازم که به آنها امکان می دهد در زمینه های رهبری ، استراتژی ، مشارکت مشتری ، عملیات ، نیروی کار برتر باشند ، به سازمانها کمک می کنند تا موثرتر و کارآمدتر شوند. ، و اندازه گیری و نتایج. در سال 2019 ، آنها به 770 شرکت کمک کردند و بیش از 4600 شغل ایجاد کردند ، در نتیجه بیش از 435 میلیون دلار بر اقتصاد ایلینوی تأثیر گذاشت. IMEC دارای هفت دفتر در سطح استان و 47 متخصص بهبود صنعت تمام وقت است. www.imec.org

منبع IMEC