کیا تلوراید بهترین اتومبیل خانوادگی The Car Connection را برای خرید 2021 عنوان کرد

وی گفت: “با افتخار بزرگی است که ما این جایزه را برای تلوراید قبول می کنیم که با لیست طولانی موفقیت های خود هر روز وضعیت خود را به عنوان یک نماد تقویت می کند.” شان یون، رئیس و مدیر عامل ، کیا موتورز آمریکا ، کیا موتورز آمریکای شمالی. “تلوراید فرزند پوستر تحول باورنکردنی کیا است و تحسین ستایش متخصصان خودرو در TCC برای دومین سال متوالی ، تلاش و تعهد ما برای ساخت محصولات برنده جایزه را تأیید می کند.”

بهترین خودرو برای خرید 2021 بر روی وسیله نقلیه روزمره تمرکز دارد که به بهترین وجه تعادل بین ارزش ، بازده سوخت ، ایمنی ، فضای داخلی ، کیفیت ، طراحی و پویایی رانندگی را حفظ می کند. ویراستاران پس از یک سال تست رانندگی با بیش از 100 وسیله نقلیه جدید 2021 با قیمت کمتر ، برندگان را انتخاب می کنند 50000 دلار.

وی گفت: “تلوراید پس از برنده شدن جایزه بهترین اتومبیل برای خرید 2020 ، امسال نیز یک برنده بارز بود.” مارتین پجت، مدیر تحریریه Internet Brands Automotive. “این خودرو شیک و جادار ، پیشرفته از نظر تکنولوژی و کاربرپسند و تنظیم کننده سرعت در بین وسایل نقلیه خانوادگی سه ردیفه است.”

با عرضه تلوراید به عنوان یک وسیله نقلیه کاملاً جدید برای سال 2020 ، تلوراید 2021 پیشرفت های جزئی را به همراه نسخه ویژه Nightfall Edition دریافت کرد که دارای عناصر سیاه شده ای است که به SUV سه ردیف حضور چشمگیرتری در جاده می بخشد. تلوراید 2021 از آغاز می شود 32190 دلار.

درباره کیا موتورز آمریکا

دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان از نظرسنجی های با کیفیت بالا برخوردار است و به عنوان یکی از 100 مارک برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی خودرو” NBA خدمت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه فروخته شده را از طریق شبکه ای با بیش از 750 نمایندگی در ایالات متحده ، از جمله اتومبیل ها و SUV های مفتخر در وست پوینت ، جورجیا*

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکاسی ، به سایت www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشارات مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/fa/newsalert مشترک شوید.

* تلوراید ، سورنتو و K5 در آنجا مونتاژ می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی تهیه شده است.

منبع Kia Motors America