گروه خودروسازی پنسکه سود سهام را افزایش می دهد

بلومفیلد هیلز ، میش.، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Penske Automotive Group، Inc. (NYSE: PAG) ، یک شرکت خدمات حمل و نقل بین المللی متنوع ، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن سود سهام شرکت را به 0.43 دلار در هر سهم سود سهام قابل پرداخت است 1 مارس 2021، به سهامداران سابقه در 10 فوریه 2021.

اظهار نظر در مورد سود سهام ، رئیس جمهور رابرت کی کورنیک گفت: “من خوشحالم که از افزایش سود سه ماهه می دهم. با این افزایش ، سود سالانه 1.72 دلار به ازای هر سهم و بازدهی 2.7٪ را نشان می دهد که بالاترین میزان در گروه همسالان ما است. با وجود همه گیری Covid-19 ، تجارت و جریان نقدی ما همچنان قوی است ، زیرا اقداماتی که برای کاهش تأثیر آن انجام دادیم همچنان مزایای عملیاتی را فراهم می کند.

درباره Penske Automotive
دفتر اتومبیل Penske ، شرکت ، (NYSE: PAG) دفتر مرکزی در بلومفیلد هیلز ، میشیگان، یک شرکت خدمات حمل و نقل بین المللی است که به طور عمده در نمایندگی های حمل و نقل خودرو و کامیون فعالیت می کند ایالات متحده، انگلستان، کانادا، و اروپای غربی، و توزیع وسایل نقلیه تجاری ، موتورهای دیزلی ، موتورهای گازی ، سیستم های قدرت و قطعات و خدمات مربوطه را به طور عمده در استرالیا و نیوزلند. PAG عضوی از شاخص های Fortune 500 ، Russell 1000 و Russell 3000 است و توسط مجله Fortune در میان تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.penskeautomotive.com مراجعه کنید.

احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر
اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل بیانیه های آینده نگر باشد ، از جمله بیانیه های آینده نگرانه در مورد نقدینگی و نتایج تجاری Penske Automotive Group ، Inc. نتایج واقعی ممکن است به دلیل خطرات و عدم قطعیت هایی که پیش بینی آنها دشوار است ، از نظر مادی متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل موارد دیگر است: مدت زمان ، شدت و حل همه گیر COVID-19 ، شرایط اقتصادی به طور کلی ، شرایط در بازارهای اعتباری ، تغییر در نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ، تغییر در نرخ تعرفه ، شرایط نامساعد م affectثر یک تولید کننده خاص ، از جمله تأثیر سوverse بر زنجیره تأمین خودرو و قطعات به دلیل محدودیت در دسترس بودن خودرو به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 یا کمبود تراشه های نیمه هادی خودرو ، بلایای طبیعی ، فراخوان یا سایر اختلالات تأمین کننده وسایل نقلیه یا بخشهایی از ما ، تغییرات در دسترس بودن اعتبار مصرف کننده ، نتیجه امور حقوقی و اداری و سایر عواملی که مدیریت کنترل محدودی بر آنها دارد. این اظهارات آینده نگر باید همراه با اطلاعات اضافی در مورد تجارت گروه Penske Automotive ، بازارها ، شرایط و سایر عدم اطمینان ها ارزیابی شود ، که می تواند بر عملکرد آینده گروه Penske Automotive تأثیر بگذارد. این خطرات و عدم قطعیت ها در فرم 10-K گروه خودروسازی Penske برای سال پایان داده شده است 31 دسامبر 2019 و سایر پرونده های آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”). این اطلاعیه مطبوعاتی فقط از تاریخ خود صحبت می کند ، و گروه خودروسازی Penske از هرگونه وظیفه برای به روزرسانی اطلاعات در اینجا صرف نظر می کند.

سوالات باید با موارد زیر تماس بگیرید:جی دی کارلسون

آنتونی آر پوردون

معاون اجرایی رئیس جمهور و

معاون اجرایی روابط سرمایه گذار رئیس جمهور

مدیر ارشد مالی

و توسعه شرکت ها

گروه خودروسازی پنسکه ، شرکت

گروه خودروسازی پنسکه ، شرکت

248-648-2810

248-648-2540

[email protected]

[email protected]

SOURCE Penske Automotive Group، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.penskeautomotive.com