گروه شیفت کمک مالی یک میلیون دلاری را برای حمایت از طرح های سلامتی جامعه انجام می دهد

نووی ، میش.، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه شیفت (NASDAQ: SHYF) (“شیفت” یا “شرکت”) ، آمریکای شمالی رهبر در ساخت وسایل نقلیه ویژه ، مونتاژ و لباس برای تحویل بسته های تجارت الکترونیکی و همچنین بازارهای وسیع تر تجاری ، خرده فروشی و خدمات ویژه خودرو ، اهدا کرده است 125000 دلار به همکاری بهداشت جامعه ایتون در حمایت از افراد بزرگتر شارلوت ، میشیگان، جامعه ، جایی که شرکت شروع به کار کرده و به فعالیت خود ادامه می دهد. کمک مالی که از طرف بنیاد Shyft Group انجام شده است ، یک مورد را کامل می کند 1 میلیون دلار اعلامیه حمایت که یک دهه طول می کشد. ذینفعان تعهد کامل شامل مرکز سلامتی AL! VE بیمارستان Sparrow Eaton ، تحت مالکیت قبلی و هم اکنون همکاری بهداشتی جامعه ایتون بودند.

وی گفت: “این سال گذشته برای بسیاری دشوار بود و اکنون بیش از هر زمان دیگر مهم است که ما از ابتکاراتی که موجب ارتقا سلامت جامعه و رفاه جامعه می شوند حمایت کنیم.” داریل آدامز، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، گروه شیفت. “مشارکت ما با اولین Hayes Green Beach در حمایت از AL! VE و اکنون با همکاری Eaton Community Health ، برای بسیاری تأثیرگذار خواهد بود. ما برای انجام تعهدی که برای کارمندان ، شرکا و شرکای ما بسیار م greatثر بوده است ، افتخار زیادی می کنیم. همسایگان در اواسطمیشیگان

بنیاد گروه شیفت نمایندگی خیرات خیریه گروه شیفت است. این بنیاد در ابتدا برای تأثیر مثبت بر منطقه پیرامون شرکت ایجاد شد شارلوت ، میشیگان، دانشگاه ، در حمایت از بهداشت ، سلامتی و تلاش های آموزشی.

در ماه ژوئن گذشته ، این شرکت تجارت تولید ماشین های آتش نشانی امضا را به عنوان The Shyft Group ، یک شرکت تحرک نسل بعدی متمرکز بر بازارهای تجاری ، خرده فروشی و خدمات ویژه با رشد بالا ، تغییر نام داد. Shyft اکنون وانت و بدنه کامیون را که در تجارت الکترونیکی ، آخرین مایل و تحویل مواد غذایی استفاده می شود ، تولید می کند. این لباس همچنین تجهیزات لازم برای وسایل نقلیه زیرساختی را فراهم می کند و پیشروترین ارائه دهنده شاسی خانگی موتور دیزل لوکس کلاس A است.

گروه شیفت
گروه شیفت رهبر آمریکای شمالی در ساخت ، مونتاژ و لباس مخصوص خودروهای ویژه ، خرده فروشی و بازارهای ویژه خدمات خودرویی است. مشتریان ما شامل شرکتهای تحویل اولین تا آخرین مایل در مشاغل ، نهادهای دولتی فدرال ، ایالتی و محلی هستند. معاملات؛ و بخشهای سودمند و زیرساختی. گروه شیفت در دو واحد تجاری اصلی سازمان یافته است: وسایل نقلیه و خدمات ناوگان شیفت و وسایل نقلیه ویژه شیفت. امروزه ، مارک های خانوادگی آن شامل Utilimaster ، Royal Truck Body ، DuraMag و Magnum ، Strobes-R-Us ، Spartan RV Chassis ، Builtmore Contract Manufacturing و متناظر با مقررات مربوط به بازار پس از فروش است. گروه شیفت و مارک های تجاری آن در صنایع مربوطه از نظر کیفیت ، دوام و نوآوری در بازار به خوبی شناخته شده اند. این شرکت تقریباً 2900 همکار را در سراسر دانشگاه استخدام می کند ، و امکانات را در آن اداره می کند میشیگان، ایندیانا، ماین، پنسیلوانیا، کارولینای جنوبی، فلوریدا، میسوری، کالیفرنیا، آریزونا، تگزاس، و سالتیلو ، مکزیک. این شرکت فروش حاصل از ادامه کار را گزارش داد 757 میلیون دلار در سال 2019. درباره گروه Shyft در www.TheShyftGroup.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب:
رسانه ها:
سامارا همیلتون
معاون رئیس جمهور ، بازاریابی و ارتباطات
گروه شیفت
[email protected]
(517) 997-3860

سویر لیپاری
سرپرست ارشد
لمبرت و شرکت
[email protected]
313.309.9551

سرمایه گذاران:
جوریس پاگرابس
خزانه دار گروه ، مدیر روابط سرمایه گذار
گروه شیفت
[email protected]
(517) 997-3862

منبع گروه شیفت

لینک های مربوطه

http://www.TheShyftGroup.com