گروه موتور سیکلت برنامه MotoLoan خود را در 25 ژانویه 2021 آغاز می کند

لس آنجلس، 23 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه موتورسیکلت پیشنهادات اجاره و وام را به طور همزمان به متقاضیان واجد شرایط ارائه می دهد تا نمایندگی های موتور سیکلت و پاورپوینت بتوانند فروش خود را به حداکثر برسانند. همراه با پلت فرم برنامه جدید تحت MotoLogin.com ، هر دو فروشنده و مشتریان آنها از یک برنامه برای گرفتن اجاره فوری و گزینه های وام همراه با تصمیمات فوری اعتبار و میز معاملات 24/7 در یک روند کاملا بدون کاغذ استفاده می کنند.

MotoLease® اولین کسی بود که در دنیای پاورپوینت در سال 2010 لیزینگ ارائه داد ، “توضیح می دهد موریس سالتر، رئیس هیئت مدیره MotoLease® ، LLC. “به زودی 25 ژانویه 2021، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم برنامه جدید MotoLoan با MotoLease® به خانواده پیشنهادات گروه موتور سیکلت برای ارائه موتور سیکلت ، ساید بای ساید و ATV اضافه خواهد شد. “

MotoLoan به متقاضیانی که دارای امتیاز اعتباری بالغ بر 600 و بالاتر هستند ، وام صفر تا سقف 84 ماه ارائه می دهد که اولین رتبه در صنعت است. MotoLease به ارائه اجاره نامه های حداکثر 60 ماهه ادامه خواهد داد تا دو گزینه بی نظیر را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

متقاضیان می توانند در عرض چند دقیقه از طریق نمایندگی مجاز گروه موتور سیکلت یا به طور مستقیم در وب سایت های خود: MotoLease.net و MotoLoan.com واجد شرایط شوند.

برای نمایندگی های موتور سیکلت و پاور اسپورت که می خواهند درباره برنامه MotoLoan بیشتر بدانند ، با شماره 844-466-8653 تماس بگیرید ، گزینه 2 را فشار دهید یا ایمیل: [email protected].

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور سیکلت ، به وب سایت به آدرس www.MotorcycleGroup.com مراجعه کنید یا با شماره 844-466-8653 تماس بگیرید.

درباره گروه موتور سیکلت

گروه موتور سیکلت مشاورانی را برای اجاره و وام در اختیار دارد تا متقاضیان را از طریق یافتن آن وسیله نقلیه رویایی ، محل قرارگیری آن وسیله نقلیه و نحوه تأمین مالی این وسیله نقلیه متقاضیان را طی کند. از ابتدا تا انتها ، مشاوران اجاره و وام آماده کمک هستند. مشاوران متقاضیان را به یکی از صدها فروشنده گروه موتور سیکلت و موجودی آنلاین آن در داخل شبکه خود هدایت می کنند ، جایی که آنها می توانند وسیله نقلیه رویایی خود را پیدا کنند. سپس مشاور در ساختار مالی کمک خواهد کرد.

گروه موتور سیکلت همچنین می تواند به عنوان یک برنامه خرید وسیله نقلیه کلید در بیمه ، قراردادهای خدمات و برنامه های کمک جاده ای کمک کند.

SOURCE MotoLease / گروه موتور سیکلت