گروه TransDigm قیمت 1200 دلار یادداشت تبعی ارشد را ارائه می دهد

CLEVELAND، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – TransDigm Group Incorporated (“TransDigm Group”) (NYSE: TDG) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملا متعلق به آن ، TransDigm Inc ، قیمت خصوصی خود را از 1200 میلیون دلار مبلغ اصلی جمع شده 4.625٪ یادداشت های تبعی ارشد سررسید 2029 (“یادداشت ها”). یادداشت ها با قیمت 100.000 of از مبلغ اصلی آنها صادر می شود. یادداشت ها ، به استثنای موارد خاص ، توسط گروه TransDigm ، TransDigm UK Holdings plc و تمام شرکت های تابعه موجود و آینده TransDigm Inc به صورت زیرمجموعه تضمین می شوند. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 20 ژانویه 2021، به شرط بسته شدن عرف

گروه TransDigm قصد دارد با استفاده از سود خالص حاصل از ارائه یادداشت ها ، به علاوه پول نقد در دسترس ، برای بازخرید تمام اسکناس های فرعی سالخورده 6.500٪ برای سال 2024 استفاده کند.

یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه فقط با توجه به معافیت از ثبت نام مندرج در قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 (“قانون اوراق بهادار”) و خارج از آن ، به خریداران سازمانی واجد شرایط ارائه می شود ایالات متحده به اشخاص غیرآمریکایی متکی به معافیت از ثبت نام مندرج در مقررات S تحت قانون اوراق بهادار. یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا قوانین مربوط به اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر ثبت نشده اند و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده بدون ثبت نام یا معافیت قابل اعمال از قانون اوراق بهادار ، اوراق بهادار دولتی قابل اجرا یا قوانین آسمان آبی و قوانین اوراق بهادار خارجی.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار ذکر شده در این بیانیه مطبوعاتی در هر ایالت یا حوزه قضایی خارج از کشور که چنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش داشته باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این کشورها یا صلاحیت های خارجی غیرقانونی خواهد بود.

درباره گروه TransDigm
گروه TransDigm ، از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به خود ، یک طراح ، تولید کننده و تامین کننده برجسته جهانی قطعات هواپیمایی بسیار مهندسی شده برای استفاده در تقریباً همه هواپیماهای تجاری و نظامی در حال خدمت است. پیشنهادات عمده محصولات ، که اساساً همه آنها در نهایت به کاربران نهایی در صنعت هوافضا ارائه می شود ، شامل محرک ها و کنترل های مکانیکی / الکترو مکانیکی ، سیستم های احتراق و فن آوری موتور ، پمپ ها و شیرآلات اختصاصی ، دستگاه های تهویه مطبوع ، برق ویژه AC / DC موتورها و ژنراتورها ، باتری ها و شارژرها ، دستگاه های قفل و قفل مهندسی شده ، میله های مهندسی شده ، اتصالات مهندسی شده و راه حل های آب بندی الاستومر ، کنترل پایگاه داده و قدرت ، اجزا و سیستم های امنیتی کابین خلبان ، نمایشگرهای تخصصی و پیشرفته کابین خلبان ، سیستم های صوتی هواپیما ، اجزای ویژه توالت ، صندلی تسمه ها و محدودیت های ایمنی ، مهندسی و سفارشی سطوح داخلی و اجزای مربوطه ، محصولات حسگر پیشرفته ، سوئیچ ها و پانل های رله ، حفاظت و عایق حرارتی ، فناوری روشنایی و کنترل ، چترها ، بالابرهای با عملکرد بالا ، وینچ ها و دستگاه های بالابر ، و بارگیری ، حمل و نقل و بار سیستم های تحویل

بیانیه بندر امن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. تمام بیانیه های آینده نگرانه شامل خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی گروه TransDigm تفاوت معناداری با آنچه در هر آینده نگرانه بیان شده یا ضمنی است ، داشته باشد. اظهاراتی که توسط گروه TransDigm یا از طرف آن انجام شده است. این خطرات و عدم اطمینان شامل موارد زیر است: توانایی تکمیل موفقیت آمیز ارائه یادداشت ها ؛ تأثیری که همه گیر COVID-19 بر تجارت ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی گروه TransDigm دارد ؛ حساسیت مشاغل گروه TransDigm به تعداد ساعات پرواز هواپیماهای مشتریان گروه TransDigm و میزان سودآوری مشتریان آن که هر دو تحت تأثیر شرایط عمومی اقتصادی قرار دارند ؛ آینده ژئوپلیتیک یا سایر رویدادهای جهانی ؛ تهدیدهای امنیت سایبری و بلایای طبیعی. اعتماد گروه TransDigm به مشتریان خاص ؛ بودجه دفاعی ایالات متحده و خطرات مرتبط با تأمین کننده دولت بودن از جمله حسابرسی و تحقیقات دولتی ؛ عدم حفظ مصوبات دولت یا صنعت ؛ عدم تکمیل یا ادغام موفقیت آمیز جمع آوری ها ، از جمله جمع آوری TransDigm گروه Esterline Technologies Corporation و Cobham Aero Connection؛ بدهی گروه TransDigm ؛ تعهدات بالقوه زیست محیطی تعهدات ناشی از دعوا افزایش هزینه های مواد اولیه ، مالیات ها و هزینه های کارگری که در قیمت گذاری محصول قابل بازیابی نیستند. خطرات و هزینه های مرتبط با فروش و عملیات بین المللی گروه TransDigm ؛ و سایر عوامل خطر اطلاعات بیشتر در مورد عوامل مهمی که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده شود را می توان در گزارش سالانه گروه TransDigm در مورد فرم 10-K برای سال مالی به پایان رساند. 30 سپتامبر 2020 و گزارش های دیگری که گروه TransDigm یا شرکت های تابعه آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده اند. گروه TransDigm به استثنای قانون ، هیچ تعهدی در مورد تجدید نظر یا به روزرسانی اظهارات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی ندارد.

SOURCE TransDigm Group Inc.