گمرک ساحل غربی کنفرانس انحصاری را با نمایندگی فروش جیپ رام کرایسلر دوج اعلام کرد

لس آنجلس، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گمرک ساحل غربی مشهور جهان با نمایندگی لس آنجلس Chrysler Dodge Jeep Ram (LACDJR) همکاری مشترکی را برای ارائه مجموعه ای از بسته های سفارشی سفارشی برای خطوط متنوع LACDJR با گمرک ساحل غربی آغاز کرده است. راه اندازی یک فروشگاه کمکی و نمایشگاه در محل نمایندگی مرکز شهر LA.

بنیانگذار و مدیر عامل گمرک ساحل غربی رایان فریدلینگهاوس امروز اعلام کرد ، “ما فوق العاده مفتخریم که با چنین نمایندگی معتبری مانند LACDJR همکاری می کنیم. خط تولید گسترده آنها به بسیاری از گزینه های پس از فروش وام می دهد و ما قادر به انجام بسیاری از کارهای آنجا در نمایندگی هستیم که به مشتریان اجازه می دهد یک- توقف خرید با یک گزینه سفارشی سازی. این مدل کاری اولین مدل برای هر دو مارک تجاری است و ما شروع به کار در پروژه های سفارشی برای مشتریان LACDJR کرده ایم! ”

تجربه گمرکی ساحل غربی در LACDJR در حال حاضر به طور انحصاری از وسایل نقلیه سفارشی گمرک ساحل غربی در معرض نمایش قرار گرفته است ، از جمله برخی از مشهورترین ساخته های معروف این برند ، یک منطقه کارگاهی و کالاهای منحصر به فرد WCC x LACDJR به زودی ارائه می شود. مشتریان همچنین می توانند وسایل نقلیه LACDJR را مشاهده کنند که بسته های سفارشی WCC را از بسته بندی ، چرخ و تایر ، بسته های سیاه و سفید گرفته تا هر چیزی که مشتری می خواهد در وسیله نقلیه خریداری شده از LACDJR شخصی کند ، تکمیل کرده اند.

مالکان LACDJR رینالدی حلیم و شان هوگان این جمله را در مورد این همکاری داشت ، “ما خوشبختانه می توانیم مارک های شاخصی را در یک بازار نمادین مانند مرکز شهر لس آنجلس بفروشیم. مارک هایی که ما می فروشیم یک پایگاه مصرف کننده را جذب می کند که دوست دارد وسایل نقلیه خود را سفارشی کند. ما می خواستیم یک تجربه در داخل نمایندگی خود ایجاد کنیم ما تصمیم گرفتیم گمرک ساحل غربی بهترین شریک باشد زیرا این کشور در سطح ملی شناخته شده است و دارای سابقه طولانی در زمینه کار و طراحی سفارشی با کیفیت خودرو در صنعت است. از این رو ، ما در لس آنجلس مرکز فرهنگ اتومبیل ساحل غربی. ”

دوشنبه تا جمعه از تجربه گمرک ساحل غربی در LACDJR بازدید کنید ، 9 صبح تا 9 شب و یکشنبه ها 10 صبح تا 8 شب. 2025 S. خیابان فیگوئروا، لس آنجلس ، کالیفرنیا 90007 (213)282-3216

SOURCE گمرک ساحل غربی

لینک های مربوطه

http://www.westcoastcustoms.com