500.com توافق نامه ای را برای دستیابی به ماشین آلات استخراج بیت کوین منعقد کرد

شنژن ، چین، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – 500.com Limited (NYSE: WBAI) (“500.com” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قرارداد خرید قطعی (“توافق نامه”) را منعقد کرده است با برخی از افراد غیرآمریکایی (“فروشندگان”) که طبق آن شرکت انتظار دارد تقریباً آنها را صادر کند 14.4 میلیون دلار ارزش سهام عادی کلاس A آن به عنوان ملاحظه خرید ماشین آلات استخراج بیت کوین متعلق به فروشندگان.

شرکت پیش بینی می کند 11،882،860 سهام عادی کلاس A تازه منتشر شده با ارزش قیمتی را منتشر کند 1.21 دلار آمریکا در هر سهم ، مربوط به 12.10 دلار آمریکا به ازای هر سهم سپرده گذاری آمریکایی (“ADS”) (بر اساس نسبت ده سهم عادی در هر ADS) ، قیمت معاملات پایانی ADS شرکت در 8 ژانویه 2021، آخرین روز معاملات قبل از تاریخ توافق نامه ، برای در نظر گرفتن کل تقریباً 14.4 میلیون دلار آمریکا برای به دست آوردن ماشین های استخراج بیت کوین متعلق به فروشندگان از جمله مدل هایی مانند S17 ، T17 ، M20s و S9. این معامله منوط به تکمیل برخی شرایط قبل از بسته شدن معامله است ، از جمله رضایت بخشی فروشندگان از شرایط بسته شده مورد نیاز. نمی توان اطمینان حاصل کرد که شرایط بسته شدن برآورده می شود یا معامله پیشنهادی به اتمام می رسد.

با توجه به عدم تأخیر در جدول زمانی ، انتظار می رود این معامله در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود. پس از اتمام معامله ، شرکت قصد دارد تمام ماشین های استخراج بیت کوین را که از فروشندگان خریداری شده است ظرف چهار هفته نصب کند. این شرکت انتظار دارد درآمد حاصل از استخراج بیت کوین را در نیمه اول سال 2021 آغاز کند. ظرفیت کل هش قدرت دستگاه های استخراج بیت کوین که در این معامله بدست آمده است تقریباً 918.5 PH / S تخمین زده می شود.

حدود 500.com محدود

500.com Limited (NYSE: WBAI) پیشرو در ارائه خدمات آنلاین قرعه کشی ورزشی در چین. این شرکت مجموعه ای جامع و یکپارچه از خدمات قرعه کشی آنلاین ، اطلاعات ، ابزارهای کاربر و مکان های اجتماع مجازی را به کاربران خود ارائه می دهد. 500.com از اولین شرکت هایی بود که خدمات قرعه کشی آنلاین را در سال 2007 ارائه داد چین، و یکی از دو نهادی است که توسط وزارت دارایی به منظور ارائه خدمات فروش آنلاین قرعه کشی از طرف مرکز مدیریت قرعه کشی ورزشی چین ، که مقام دولتی است که صدور و فروش محصولات لاتاری ورزشی را تأیید می کند ، تأیید شده است. که در چین.

بیانیه های بندرگاه امن

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه ، و همانطور که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 تعریف شده است. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند همانطور که “اراده می کند” ، “انتظار دارد” ، “پیش بینی می کند” ، “آینده” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” ، “هدف” ، “پیش می رود” ، “چشم انداز” و جملات مشابه. چنین اظهاراتی بر اساس انتظارات فعلی مدیریت و شرایط فعلی بازار و عملکرد است و مربوط به حوادثی است که شامل خطرات شناخته شده یا ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عوامل است ، پیش بینی همه آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، که ممکن است باعث می شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت با نتایج اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است. شرکت هیچ تعهدی در مورد بروزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگر در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

500.com محدود
[email protected]
اماس. دانی ژنگ
تلفن: +86 755 8633 8005

SOURCE 500.com محدود

لینک های مربوطه

http://ir.500.com/