Aeromexico خواستار خاتمه توافقنامه های چانه زنی ASPA و ASSA به مقامات کارگری است

مکزیکوسیتی، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / –Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. (“Aeromexico” یا “شرکت”) (BMV: AEROMEX) اعلام می کند ، به عنوان پیگیری رویدادهای مربوطه قبلی خود به تاریخ 29 دسامبر و 31 ، 2020 و 8 ژانویه 2021، هنوز نتیجه گیری رضایتبخش مذاکرات توافق نامه های چانه زنی (“CBA”) با Asociación Sindical de Pilotos Aviadores de México (“ASPA”) و Asociación Sindical de Sobrecargos de Aviación de México (“ASSA”).

پذیرش تعدیلات ارائه شده توسط شرکت به CBA توسط اتحادیه های مذکور برای موارد زیر ضروری است: (من) با اثرات نامطلوب مالی ، عملیاتی و ساختاری ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 برای صنعت هواپیمایی در سطح جهان ، (ii) مطابق با تعهدات و اهداف مورد نیاز وام دهندگان DIP تحت بدهکار ارشد در تسهیلات اعتباری تصرف (“تأمین مالی DIP”) ، به دست آمده در روند بازسازی مالی داوطلبانه شرکت ، تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده آمریکا، و (سوم) شرایط لازم را برای دسترسی به بازپرداخت بعدی در Tranche 2 از بودجه DIP رعایت کنید ، منابعی که نه تنها برای حفظ روند معمول تجارت بلکه برای جلوگیری از پیش فرض کلی تعهدات Aeromexico با طلبکاران مالی تحت DIP Financing ضروری است.

شرکت Aeromexico برای انطباق با شرایط و تعهدات تأمین مالی DIP ، قادر به تمدید مدت ارائه شده در قرارداد اعتباری مربوطه بود. مدت جدید به پایان می رسد 27 ژانویه 2021. با این حال ، وضعیت جدی همه گیر و در نتیجه ادامه محدودیت های ناشی از اعلامیه فورس ماژور صادر شده توسط مقامات دولتی ، در مکزیک و در خارج از کشور ، به کاهش تقاضای پرواز و تضعیف امور مالی شرکت ادامه دهید.

Aeromexico نیاز به دسترسی مستمر و سریع و به موقع به صندوق های DIP Financing دارد تا بتواند پرداخت ها و تعهدات خود را در دوره معمول تجارت با تامین کنندگان ، مقامات و مشارکت کنندگان اصلی انجام دهد. در نتیجه ، شرکت تصمیم گرفته است درخواست فسخ کند ، به دلیل واقعیت فورس ماژوری که بدون شک بر شرکت تأثیر می گذارد ، CBA فعلی با اتحادیه های ASPA و ASSA ، که به طور منظم در این تاریخ ارائه شده است ، به طور کامل به مقامات ذیصلاح کار انطباق با مقررات قابل اجرا در قانون کار فدرال (لی فدرال دو تراباجو)

براساس شرایط فورس ماژوری که آئرومکسیکو در آن قرار دارد ، این شرکت درخواست فسخ رابطه معامله جمعی و همچنین توافقات انفرادی با تعداد مشخصی از خلبانان و مهمانداران را به منظور انعکاس واقعیت عملیاتی جدید شرکت کرده است. این وضعیت فورس ماژور ، Aeromexico را مجبور به کاهش نیروی کار در نتیجه کاهش فعالیتهای عادی خود کرده است.

این تصمیم به دنبال تضمین تداوم فعالیت های ما برای ادامه ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان است ، بدون اینکه حقوق آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

Aeromexico مجدداً تأکید می کند که در مدت زمانی که در بالا نشان داده شد ، در ادامه موقعیت برای ادامه مکالمه با بهترین گزینه است و به دنبال یافتن طرح هایی است که با شرایط لازم برای ادامه دسترسی به منابع موجود مطابقت داشته باشد. ما از تمام پشتیبانی دریافت شده توسط مشارکت کنندگان و مقامات نظارتی در طی روند بازسازی خود قدردانی می کنیم.

شرکت Aeromexico در حالی که به فعالیت خود ادامه می دهد و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد و کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات را از طرف تامین کنندگان خود قرارداد می گیرد ، به روشی منظم ، روند داوطلبانه بازسازی مالی خود را در روند فصل 11 دنبال می کند. به همین ترتیب ، برای جلوگیری از رفتن از وضعیت بازسازی مالی فعلی به وضعیت تصفیه ، با از بین رفتن منبع اشتغال که هزاران شغل مستقیم و غیرمستقیم را تحت تأثیر قرار می دهد ، با استفاده از تمام ابزارهای موجود در اختیار خود خواهد بود.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه خاصی است که بیانگر دیدگاه ها و یا انتظارات فعلی شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده آن است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم “باید” و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی چنین عباراتی نیستند. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت کنند. شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه در آن در هواپیمایی تجاری مشغول هستند مکزیک و ارتقا برنامه های وفاداری مسافران. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن به داخل رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico یکی از شرکای بنیانگذار SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال را جشن می گیرد و در بیش از 170 کشور جهان از طریق 19 شرکت هواپیمایی شریک امکان اتصال را فراهم می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) ایجاد و پیاده سازی کرد تا از مشتریان و همکاران خود در تمام مراحل فعالیت خود محافظت کند.
www.aeromexico.com www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com