AMCS اولین شرکت نرم افزاری در بخش مدیریت و بازیافت زباله است که اعتبار SOC 1 Type II را بدست آورده است

این گزارش ، به طور مستقل توسط یک شبکه حسابداری جهانی قابل کنترل ، مناسب بودن طراحی و اثربخشی کنترل های AMCS را تأیید می کند. گزارش خالص حاصل شامل 38 کنترل در هفت حوزه اصلی فرآیند – تحویل پروژه جدید ، پردازش اولیه ، پشتیبانی مشتری ، پشتیبان گیری از داده ها ، دسترسی منطقی ، توسعه محصول و مدیریت تغییر است.

گفت: “AMCS به عنوان یک تجارت ، همیشه بر ارائه بهترین خدمات برای مشتریان ما متمرکز بوده است.” لئونارد دولان، مدیر فرایندها و سیستم های تجاری در گروه AMCS. “این شامل اطمینان دادن به آنها می شود كه ما همه كنترل ها و سیستم های داخلی مناسب را در اختیار داریم. ایجاد اعتماد در بین مشتریان و ذینفعان چیزی فراتر از عمل خوب تجاری است ، و این كاملاً برای موفقیت مداوم ما ضروری است. AMCS پیشرو در صنعت ما است. و ما مفتخریم که اولین شرکت نرم افزاری در بخش خود هستیم که اعتبار SOC I Type II را بدست آورده ایم.

“اعتباربخشی بر روی مشتریان خاص متمرکز است ، و ما مشتریان فعلی و بالقوه خود را تشویق می کنیم که در کسب این اطمینان اضافی برای تجارت خاص خود با ما همکاری کنند. AMCS در حال حاضر در مرحله دستیابی به SOC 2 نوع II است ، که ارزیابی کنترل های مربوط به امنیت ، در دسترس بودن ، پردازش یکپارچگی ، رازداری و حریم خصوصی. ما قصد داریم این مورد را در Q2 2021 بدست آوریم. “

برای موفقیت سازمان ها ، باید به آنها اعتماد کرد. مشتریان و در واقع ، ذینفعان می خواهند با مشاغل قابل اعتماد کار کنند و به آنها اطمینان دهند که در دست امن هستند. AMCS متعهد به سرمایه گذاری در حفظ این استاندارد است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.amcsgroup.com

درباره AMCS

دفتر مرکزی AMCS در Castletroy واقع شده است ، شرکت لیمریک ، ایرلند. با دفاتر در آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا، AMCS یک رهبر جهانی در زمینه نرم افزار و فناوری وسایل نقلیه یکپارچه برای صنایع زباله ، بازیافت و منابع است. AMCS ارائه دهنده راه حل های نرم افزاری مبتنی بر ابر سازمانی برای صنعت زباله و بازیافت در سراسر جهان است که از 2،750 مشتری در 22 کشور پشتیبانی می کند. این شرکت به رشد جهانی خود ادامه می دهد و امروز 550+ نفر در 11 کشور جهان استخدام می کند.

درباره SOC

SOC یک گزارش حسابرسی شناخته شده بین المللی است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مدیریت و حسابرسان مشتریان یک شرکت طراحی شده است. گزارش SOC 1 به طور خاص برای سازمان های خدماتی است که گزارش مالی مشتریان خود را تحت تأثیر قرار می دهد یا ممکن است تأثیر بگذارد. گزارش نوع II دارای یک دوره حسابرسی است و شواهدی از نحوه عملکرد کنترل سازمان در آن دوره را ارائه می دهد. این شامل طراحی و آزمایش کنترل ها برای گزارش در مورد اثربخشی عملیاتی کنترل ها در یک دوره زمانی (حداقل شش ماه) است. این گزارش به طور مستقل حسابرسی می شود و اعتبار سنجی موفق شواهدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که کنترل های قوی و قابل اتکا را انجام می دهند و به طور موثر کار می کنند.

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

منبع AMCS

لینک های مربوطه

http://www.amcsgroup.com