ATA نامزد شدن به عنوان وزیر کار را به مارتی والش تبریک می گوید

آرلینگتون ، واشنگتن، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – امروز ، رئیس انجمن و شرکتهای حمل و نقل کامیون آمریکایی کریس اسپیر تبریک گفت بوستون شهردار مارتی والش به دنبال گزارش هایی که رئیس جمهور منتخب بایدن قصد دارد او را به عنوان وزیر وزارت کار ایالات متحده معرفی کند:

اسپیر گفت: “شهردار والش درک عمیقی از مسائل کارگری دارد و تجربه وی به عنوان شهردار یک شهر بزرگ – و کار در مشاغل ساختمان – به دلیل رفع نیاز کشور برای ایجاد اقتصاد و زیرساخت های قرن بیست و یکم ، فوق العاده ارزشمند خواهد بود.” . “رانندگان حرفه ای ، مکانیک ها ، کارگران اسکله ، اعزام کنندگان – میلیون ها نفر از نیروهای کار صنعت ما را تشکیل می دهند – منبع مهمی هستند که به قدرت حمل و نقل و اقتصاد ما می پردازند.

“به نمایندگی از صنعت حمل و نقل ، من می خواهم شهردار والش را به دلیل نامزدی وی در این برهه حساس از تاریخ ما برای هدایت وزارت کار تبریک بگویم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با وی هستیم تا آمریکایی ها را به کار و اقتصاد خود ادامه دهیم.”

انجمن های باربری آمریکا بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا برای جابجایی بار کشور ما به بیشتر بستگی دارد. ATA را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، یا در کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا