Bridgestone to Debut City Virtual of the Future ، نمایشگاه راه حل های تحرک در CES 2021

وی گفت: “فن آوری های فعال ، هوشمند و دیجیتالی یکپارچه برای هدف ما در ایجاد ارزش جدید برای جامعه و مشتریان از طریق تحرک پایدار و راه حل های پیشرفته بسیار مهم است.” پائولو فراری، رئیس و مدیر عامل ، بریجستون آمریکا و معاون اجرایی و مدیر اجرایی ، شرکت بریجستون. “هرچه در این سفر پیشرفت می کنیم ، مشتاقانه با سایر مبتکران و رهبران درگیر می شویم تا آینده بهتری را برای تحرک متصور شویم.”

Bridgestone World، که به طور خاص در پاسخ به فرمت CES مجازی امسال توسعه یافته است ، به کاربران امکان می دهد تا به تنظیمات شهری ، حومه ای ، صنعتی و حمل و نقل در یک شهر آینده نگاه کنند و نحوه محصولات محصولات متصل به شرکت و داده های مبتنی بر خدمات را برای رفع درد ، بهبود تجربه تحرک مصرف کنندگان و ایجاد ارزش اجتماعی و مشتری بیشتر. محیط شهری مرکزی این ابزار به کاربران این امکان را می دهد تا تکامل Bridgestone را به یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته تبدیل کنند که تایر اصلی و لاستیک آن را از طریق تایرهای هوشمند و فن آوری های پیشرفته تحرک افزایش می دهد. Bridgestone World هدف این است که چگونگی تصور مجدد شرکت برای کمک به مردم و مشاغل در مدیریت وسایل نقلیه خود را به روشی ایمن تر ، هوشمندتر ، کارآمدتر و پایدارتر به نمایش بگذارد.

Bridgestone همچنین به طور مستقیم با شرکت کنندگان در CES از طریق ارائه های زنده و بر اساس تقاضا که نحوه استفاده شرکت از فناوری تایر هوشمند ، تجزیه و تحلیل داده پیشرفته و مدل های جدید تجاری برای قرار دادن لاستیک در مرکز یک سیستم تحرک پایدار ، اکنون و در آینده ، درگیر خواهد شد. . آنها عبارتند از:

  • ویدیوی درخواستی ، “Bridgestone Vision of Mobility” با پائولو فراری، رئیس و مدیر عامل ، بریجستون آمریکا و معاون اجرایی و مدیر اجرایی ، شرکت بریجستون.
  • تور ویدیویی درخواستی از Bridgestone World با ماریا دان، مدیر برنامه ریزی استراتژیک و استراتژی شرکتی ، Bridgestone Americas.
  • بحث زنده: “فرصتی از طریق بحران – چگونه telematatics برای بهینه سازی تحرک تکامل می یابد” ، با راج باجاج ، معاون رئیس جمهور ، راه حل های بین المللی تحرک Bridgestone ، در 13 ژانویه 2021 در 8:15 صبح EST.

نوآوری ، مسابقه و داده ها

بریجستون همچنین در یک پنل زنده متمرکز بر چالش خودمختار ایندی (IAC) شرکت خواهد کرد 12 ژانویه 2021 در 1:45 بعد از ظهر EST، در کنار مایلز را علامت گذاری کنید، رئیس و مدیر عامل شرکت Penske Entertainment Corp. Bridgestone تأمین کننده رسمی تایر چالش مستقل ایندی است ، و هیئت مدیره با موضوع نوآوری ، مسابقه و داده ها ، به آینده مسابقه ها و همگرایی IAC در فناوری های خودمختار و اتومبیلرانی می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bridgestone و تجربه ویترین مجازی CES آن ، به FutureofMobility مراجعه کنید. ابتدای Bridgestone 11 ژانویه.

درباره شرکت Bridgestone:
دفتر مرکزی آن در توکیو، شرکت بریجستون یک رهبر جهانی است که تحرک پایدار و راه حل های پیشرفته را ارائه می دهد. با حضور تجاری در بیش از 150 کشور در سراسر جهان ، Bridgestone مجموعه متنوعی از تجهیزات اصلی و تایرهای جایگزین ، راه حل های تایر محوری ، راه حل های حرکتی و سایر محصولات مرتبط با لاستیک و متنوع را ارائه می دهد که ارزش اجتماعی و مشتری را ارائه می دهد. راه ما برای خدمت ، Bridgestone با تعهد جهانی مسئولیت اجتماعی شرکت خود ، به شکل گیری آینده پایدار تحرک و بهبود نحوه حرکت ، زندگی ، کار و بازی مردم در سراسر جهان اختصاص دارد.

SOURCE Bridgestone Corporation

لینک های مربوطه

http://www.futureofmobility.bridgestone