Britishvolt با فن آوری انحصاری با زیمنس انگلیس همکاری می کند

لندن، 15 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بریتیش ولت ، انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری ، امروز اعلام کرد که با همکاری زیمنس توافق نامه همکاری فناوری منحصر به فرد را منعقد کرده است.

با این همکاری زیمنس دسترسی Britishvolt را به اتوماسیون ، راه حل های برقی و فناوری اجرای ساخت Twin Digital فراهم می کند. این سیستم نوآورانه فرصتی را برای شبیه سازی فرایندهای تولید گیگاپلانت و جریانهای پیش از اتمام ساخت ، بهینه سازی طراحی و کارایی فراهم می کند. این همچنین نوید می دهد که سرعت تحویل را تسریع می کند ، به Britishvolt اجازه می دهد تا در مسیر تحویل اولین باتری های یون لیتیوم در پایان سال 2023 باقی بماند.

علاوه بر این ، زیمنس جدیدترین ابزار طراحی و شبیه سازی Britishvolt را در اختیار شما قرار می دهد ، و سرعت بخشیدن به پیشرفته ترین سلول های باتری لیتیوم یون را از آزمایشگاه به تولید در مقیاس بالا می برد.

مدیرعامل Britishvolt ، اورال نادجری: “ما خوشحالیم که وارد این همکاری فناوری هستیم. همکاری با زیمنس و استفاده از تخصص جهانی آن در Twin Digital و فن آوری های شبیه سازی نقشی محوری در Britishvolt برای دستیابی به مهلت های محدود خود برای شروع تولید باتری های کلاس جهانی ، در مقیاس ، تا پایان بازی خواهد کرد. از 2023. توانایی شبیه سازی تولید باتری های لیتیوم یون و توسعه سلول سرعت یک فرایند پیچیده را فراهم می کند و به ما امکان می دهد باتری های مهم را سریعتر به بازار بیاوریم. همکاری با شرکای برجسته جهانی مانند زیمنس به ما کمک می کند تا در انجام وظیفه خود محکم باقی بمانیم ساخت اولین گیگاپلانت باتری انگلیس. ”

کارل انیس، مدیر عامل شرکت زیمنس GB و ایرلند: “این یک پروژه مهیج و حیاتی است تا به سرعت در دسترس بودن در مقیاس تجاری باتری های مورد نیاز بازار وسایل نقلیه الکتریکی را تقویت کند تا به انگلیس کمک کند تا اهداف خالص کربن خود را تا سال 2050 برساند. به منظور اطمینان تولید کنندگان و مشتریان نهایی اطمینان از تغییر به وسایل نقلیه الکتریکی ، ما باید این بخش مهم از زنجیره تأمین را در انگلیس داشته باشیم.

“زیمنس دارای فناوری و خدمات زیربنایی تولیدی و انرژی برای کمک به Britishvolt در ساخت کارآمدترین و پایدارترین گیگاپلانت است. ما مشتاق هستیم که برای راه اندازی سایت Blyth تا سال 2023 ، تأمین باتری و ارائه سرمایه گذاری اساسی در شمال شرق ، با Britishvolt کار کنیم کمک به سطح اقتصادی انگلستان. “

گیگاپلانت Britishvolt یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های صنعتی است که تاکنون در انگلیس انجام شده و بزرگترین سرمایه گذاری در شمال شرقی انگلیس از دهه 1980 است. با آغاز ساخت این تابستان ، Britishvolt همچنان در مسیر تولید باتری های لیتیوم یون پیشرو در جهان در سال 2023 است.

یادداشت برای سردبیران

درباره Britishvolt

Britishvolt است انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری. این برنامه به پشتیبانی از آینده حمل و نقل برقی و ذخیره انرژی پایدار ، تولید فناوری های باتری لیتیوم یون پیشرو در جهان اختصاص دارد.

هدف Britishvolt تأسیس انگلستان به عنوان نیروی اصلی در فناوری باتری است. این شرکت برای دستیابی به این هدف با شرکای پیشرو و تأمین کنندگان همکاری می کند زیرا این امر برای آینده صنعت خودروی انگلیس و سلامت کلی اقتصادی و صنعتی انگلستان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

این شرکت معتقد است که انگلیس به دلیل قدرت صنعت خودرو و انرژی ، تخصص و سابقه تحقیق و توسعه باتری های صنعتی و دانشگاهی ، مکان مناسبی برای سرمایه گذاری های خود است.

سه ماهه چهارم سال 2023 به عنوان شروع تولید در سال 2014 هدف گذاری شده است انگلیس گیگاپلانت اول

منبع Britishvolt

لینک های مربوطه

https://britishvolt.com