Callaway Golf توپ های گلف جدید ERC Soft ، Supersoft و Supersoft MAX را معرفی می کند

CARLSBAD ، کالیفرنیا، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت گلف Callaway (NYSE: ELY) ، پیشرو در صنعت تجهیزات و نوآوری های گلف ، رسما توپ های گلف جدید ERC Soft ، Supersoft و Supersoft MAX خود را معرفی کرد. این ترکیب جدید طیف گسترده ای از گلف بازان را مجذوب خود خواهد کرد و هر یک از آنها ارائه می دهد سرعت توپ سریع ، احساس استثنایی و کنترل فوق العاده کنار سبز.

ERC Soft بلندترین توپ گلف Callaway با احساس نرم است و برای کنترل بیشتر در اطراف سبز ساخته شده است. برای ایجاد تمام این فاصله ، مهندسان آنها یک هسته با انرژی بالا تولید کردند که حداکثر سرعت و عملکرد کلی را از سبز به سبز افزایش می دهد.

ERC Soft همچنین دارای یک پوشش ترکیبی جدید ساخته شده با اصلاح کننده تأثیر PARALOID from از Dow (NYSE: DOW) است. این ساخت و ساز با عملکرد بالا ، چند ماده باعث پرتاب بالا و دور کم برای مسافت طولانی ، همراه با احساس عالی در یک پیشنهاد با دوام می شود. در اطراف سبز ، کنترل فوق العاده ای را فراهم می کند ، بنابراین گلف بازها می توانند در شوت های نزدیک ، و در بازی کوتاه خود با تهاجم بازی کنند. با افزودنی PARALOID ، Callaway قادر به ارائه سرعت و چرخش استثنایی برای این توپ است.

برای تکمیل طراحی ERC Soft ، یک مانتو با سرعت بالا با هسته و پوشش کار می کند تا سرعت توپ و کنترل سبز را بیشتر افزایش دهد. و تراز بندی محبوب Triple Track این شرکت از Vernier Hyper Acuity برای کمک به شما در انتخاب خط مناسب برای صحت بهتر قرار دادن استفاده می کند.

Supersoft که به یکی از محبوب ترین توپ ها برای سال ها تبدیل شده است ، به این ترکیب جدید اضافه می شود. اکنون Callaway فناوری ، پوشش و هسته و پروازهای باورنکردنی را برای پیشرفت هرچه بهتر آن ترکیب کرده است. این مدل از یک پوشش ترکیبی جدید ساخته شده با اصلاح کننده تأثیر PARALOID from از Dow برای مسافت طولانی ، چرخش عالی ، احساس فوق العاده و کنترل بازی کوتاه برخوردار است.

هسته فشرده سازی در Supersoft برای ایجاد حداکثر سرعت توپ همراه با ترکیبی عالی از پرتاب بالا و چرخش کم در کلوپ های طولانی تر شما طراحی شده است. سرانجام ، الگوی آیرودینامیک HEX ، کشش را برای پرتاب پیشرفته و مسیر بهینه کاهش می دهد.

Supersoft MAX یک پیشنهاد منحصر به فرد است که برای حداکثر فاصله از حداکثر بخشش طراحی شده است. این طراحی بزرگ باعث ایجاد مسافت ، پرواز مستقیم با توپ و ویژگی های فوق العاده نرم در ساختاری آسان می شود که مطابق با قوانین گلف است. برای ایجاد مسافت بیشتر ، کاور Tri-Blend Ionomer برای حداکثر سرعت توپ با پرتاب بالا و دور کم ساخته شده است. این توپ برای گلف بازانی که می خواهند دورتر به توپ ضربه بزنند و با اطمینان بیشتری بازی کنند بسیار مناسب است.

ERC Soft در خرده فروشی در دسترس خواهد بود 25 فوریههفتم با قیمت خرده فروشی از 34.99 در هر ده این گزینه در گزینه های رنگ سفید و زرد ارائه می شود. Supersoft و Supersoft MAX جدید هر دو به صورت خرده فروشی در دسترس خواهند بود 4 فوریههفتم با قیمت خرده فروشی از 22.99 دلار در هر ده و هر دو در گزینه های سفید ، زرد ، سبز ، صورتی ، قرمز و نارنجی ارائه می شوند.

درباره شرکت گلف Callaway

Callaway Golf Company (NYSE: ELY) یک شرکت تجهیزات برتر گلف و سبک زندگی فعال با نمونه کارها از مارک های جهانی ، از جمله Callaway Golf ، Odyssey ، OGIO ، TravisMathew و Jack Wolfskin است. Callaway از طریق تعهد بی دریغ به نوآوری ، باشگاه های گلف ، توپ های گلف ، کیف های گلف و سبک زندگی ، لباس های گلف و سبک زندگی و سایر لوازم جانبی را تولید و به فروش می رساند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.callawaygolf.com، www.odysseygolf.com، www.ogio.com، www.travismathew.com، و www.jack-wolfskin.com.

درباره داو

داو (NYSE: DOW) ترکیبی از گستردگی جهانی ، ادغام دارایی و مقیاس ، نوآوری متمرکز و موقعیت های تجاری پیشرو برای دستیابی به رشد سودآور است. هدف شرکت این است که به نوآورترین ، مشتری محوری ، فراگیر و پایدارترین شرکت علوم مواد تبدیل شود. سبد محصولات پلاستیک ، واسطه های صنعتی ، پوشش ها و سیلیکون های داو طیف گسترده ای از محصولات و راه حل های مختلف مبتنی بر علم را برای مشتریان خود در بخش های بازار با رشد بالا مانند بسته بندی ، زیرساخت ها و مراقبت از مصرف کننده ارائه می دهد. داو 109 سایت تولیدی را در 31 کشور جهان اداره می کند و تقریباً 36500 نفر استخدام دارد. داو تقریباً فروش تحویل داد 43 میلیارد دلار منظور از مراجع داو یا شرکت ، شرکت داو و شرکت های تابعه آن است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.dow.com یا دنبال کنید DowNewsroom در توییتر.

مخاطب:
جف نیوتون
شرکت گلف Callaway
[email protected]

نیتان کرنس
داو
[email protected]

SOURCE Callaway Golf

لینک های مربوطه

http://www.callawaygolf.com