Castellum در منطقه ارسوند چهار مورد استراتژیک در زمینه تدارکات انجام داده است

گوتنبرگ ، سوئد، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / –

در مدت کوتاهی از زمان ، منطقه Castellum aresund یک سری خریدها را در مالمو و هلسینگبورگ انجام داد ، با قیمت خرید کل تقریباً 190 میلیون کرون.

در کل ، این یک شبدر چهار برگه از معاملات جالب استراتژیک است که Castellum را به عنوان یک بازیگر فعال در تدارکات سوئد تأیید می کند.

در پایان ماه دسامبر ، Castellum فروش انبارهای کاملاً توسعه یافته و تدارکات خود را به بلک استون ابلاغ کرد ، معامله ای که به هیچ وجه به معنای کاهش درگیری در این بخش نیست. خریدهای فعلی در منطقه اورزوند نشان دهنده ادامه سرمایه گذاری در منطقه ای است که جریان های نقدی خوبی ایجاد می کند. با دستیابی به این چهار ملک در مکانهای اصلی و با امکان گسترش مداوم ، موقعیت Castellum در تدارکات ، و نه حداقل در منطقه پویای Öresund ، تقویت می شود.

با افزایش تجارت الکترونیکی به عنوان موتور اصلی ، صنعت تدارکات با سرعت بالایی به رشد خود ادامه می دهد. منطقه ارسوند ، با مالمو و هلسینگبورگ ، در حال پیشرفت در خواص سازگار با افزایش تقاضا است ، و کاستلوم در توسعه پویای منطقه بسیار نقش دارد.

اولا اورسمارك ، مدیر عامل شركت می گوید: “من بسیار خوشحالم كه ممكن است با این چهار خرید استراتژیك در سال تداركات وارد سال جدید شویم. Castellum Region Öresund.

چهار جمع به طور خلاصه:

دروت 1 ، لونگبرگا ، هلسینگبورگ
هلسینگبورگ یک قطب تدارکاتی با رشد سریع و یک منطقه تمرکز است که در آن فرصت هایی برای رشد مداوم مشاهده می کنیم. با قرار گرفتن در نزدیکی ارتباطات در امتداد جاده های E4 / E6 ، زمینی برای انبار و تدارکات در 23 نوامبر با امکان ساخت دو ساختمان با مساحت تقریبی 41000 متر مربع قابل خرید در 23 نوامبر انجام شد.

فروشنده: SMEBAB Holding Ångermanland AB / Skanska Mark och Exploatering Bygg AB
مساحت زمین: تقریباً 51000 متر مربع
مساحت قابل ساخت: تقریباً 41000 متر مربع
تاریخ بسته شدن: 25 نوامبر 2020
قیمت خرید شامل هزینه های اضافی: 28 میلیون کرون

Sälen 4 ، Nyhamnen ، مالمو
Nyhamnen منطقه بزرگ توسعه مالمو برای توسعه شهری مختلط است. از طریق تملک ، که از طریق یک شرکت انجام می شود و شامل طرح درست Sälen 4 است ، ما در حال تحکیم حضور خود در منطقه ای هستیم که Castellum قبلاً چندین تعهد دارد. با موقعیت نزدیک به شهر و مشتریان فعال در تدارکات ، این یک خرید مهم استراتژیک در یک منطقه جالب توسعه است.

فروشنده: پنج شرکت خصوصی کوچکتر
مساحت زمین: 5،129 متر مربع
مساحت کل قابل اجاره: 1،889 متر مربع
میزان اشغال اقتصادی: 100٪
ارزش اجاره: تقریباً 1 میلیون کرون به صورت سالانه
تاریخ بسته شدن: 1 دسامبر 2020
قیمت خرید شامل هزینه های اضافی: 13 میلیون کرون

Eggegrund 7، Östra hamnen، مالمو
این ملک تدارکاتی جذاب در بندر شرقی مالمو به طور کامل توسط Edström Logistics اجاره داده شده است ، که همراه با Castellum قصد دارد با مکان های اضافی عملیات خود را بیشتر توسعه و گسترش دهد. خرید از طریق یک شرکت انجام می شود و شامل حق طرح Eggegrund 7 است.

فروشنده: S. Edström Logistics Malmö AB
مساحت زمین: 42،432 متر مربع
مساحت کل قابل اجاره: 14902 متر مربع
میزان اشغال اقتصادی: 100٪
ارزش اجاره: تقریباً 75 میلیون کرون به صورت سالانه
تاریخ بسته شدن: 1 مارس 2021
قیمت خرید شامل هزینه های اضافه: تقریباً 115 میلیون کرون

Flintkärnan 5 ، Fosie ، مالمو
منطقه صنعتی Fosieby در مالمو از سال 1970 فعالیت خود را در زمینه تدارکات و انبارداری کاملاً تثبیت کرده است. امروزه بیش از 300 شرکت در محل کار برای بیش از 10،000 نفر تأسیس شده اند. از نظر Castellum ، Fosie یک بازار فرعی اولویت برای خرید جالب املاک است. در این حالت ، چندین ارتباط با مشتری در بخش B2B در حوزه Skanska نیز اضافه می شود.

فروشنده: Nöddesta Holding AB / Skanska
مساحت زمین: 9،949 متر مربع
مساحت کل قابل اجاره: 3،730 متر مربع
میزان اشغال اقتصادی: 89٪
ارزش اجاره: تقریباً 3 میلیون کرون به صورت سالانه
تاریخ بسته شدن: 18 دسامبر 2020
قیمت خرید شامل هزینه های اضافی: 31 میلیون کرون

برای اطلاعات لطفا با ما تماس بگیرید:
هنریک ساکسبورن ، مدیر عامل شرکت Castellum AB ، +46 706 94 74 50
اولریکا دانیلسون، CFO Castellum AB ، +46 706 47 12 61

درباره Castellum:
Castellum یکی از سوئد بزرگترین شرکتهای املاک و مستغلات ذکر شده با ارزش املاک 98 میلیارد کرون. ما در 17 منطقه رشد سوئد و همچنین در فعال هستیم کپنهاگ و هلسینکی. روزانه 250،000 نفر برای کار در محل کار ما می روند. ما محل کار انعطاف پذیر و راه حل های لجستیکی را در نزدیکی مراکز شهر و با مساحت قابل فروش 4.3 میلیون متر مربع توسعه می دهیم. Castellum تنها شرکت املاک و مستغلات نوردیک است که توسط شاخص پایداری داو جونز (DJSI) انتخاب شده است. سهم کاستلوم در Nasdaq Stockholm Large Cap ذکر شده است.
فراتر از انتظارات
www.castellum.se

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/castellum/r/castellum- چهار-تصاحب-استراتژیک-تدارکات-در-منطقه-بورس ، c3267093

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Castellum