CEMEX بندر شارلوت کارگران عضو Teamsters Local 79 می شوند

بندر شارلوت ، فلوریدا، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – با بیش از 85 درصد رأی به نمایندگی ، رانندگان آماده در CEMEX از بندر شارلوت تصمیم گرفته اند به Teamsters Local 79 بپیوندند.

وی گفت: “این پنجمین کارخانه دسته ای است که در کمتر از یک سال به ما پیوسته است و ما از استقبال آنها در خانواده هیجان زده هستیم.” برایان روتمن، رئیس محلی 79. “کارگران ضروری خدمات در سراسر ایالت آفتاب در حال درک ارزش خود هستند و بر همین اساس از قدرت خود استفاده می کنند. این کارگران قهرمان هستند که را در طی همه گیری وحشتناک اداره می کنند و زمان آن فرا رسیده است که آنها به این ترتیب شناخته شوند.”

بابا دیویس، مدیر بخش ساخت و ساز و ساخت و ساز Teamsters ، گفت که پیروزی ها در فلوریدا بخشی از موجی از موفقیت های تیم ملی است که طی سال گذشته در کار آماده سازی بتن داشته اند.

“تبریک به کارگران در بندر شارلوت و به مدیر عامل و مدیر سازمان محلی 79 جان شولتسدیویس گفت ، “رهبری آنها برای موفقیت این کمپین بسیار مهم بود.” “رانندگان آماده در سراسر کشور می دانند که تنها راه اطمینان از اینکه کارگران ماهر در این صنعت دستمزد و مزایای شایسته خود را دریافت می کنند ، عقد قرارداد Teamster است. . به همه رانندگان CEMEX که هنوز اتحادیه ندارند ، به ما بپیوندید! “

Teamsters Local 79 از خانواده های کارگر محافظت کرده است جنوب غربی فلوریدا از سال 1936. برای اطلاعات بیشتر ، به http://teamsterslocal79.org/ بروید.

کارگران CEMEX در کل آمریکای شمالی در حال سازماندهی با تیم است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به https://teamster.org/ready-mix-teamsters بروید یا ما را در Facebook و YouTubereadymixteamster پیدا کنید.

مخاطب:
کارا دنیز، (202) 497-6610
[email protected]

SOURCE Teamsters Local 79