Cenntro Automotive از خودروی تجاری تمام الکتریکی کلاس 4 رونمایی می کند

CityPorter با هدف حمل بار سخاوتمندانه و ظرفیت بار 636 فوت مربع برای تأمین نیازهای آخرین مایل تحویل ساخته شد. سینترو پیش بینی می کند CityPorter را در نیمه دوم سال 2021 به ناوگان ایالات متحده عرضه کند و در حال حاضر به دنبال فرصت هایی برای شرکت در برنامه های آزمایشی ناوگان ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

وی گفت: “ما اطمینان داریم كه می توانیم تولید خود را همانطور كه ​​از سال 2021 پیش می رویم و CityPorter را به بازارهای آمریكا و اروپا معرفی می كنیم ، ارائه دهیم و كیفیت و كارآیی مورد نیاز ناوگان سطح اول را ارائه دهیم. پیتر وانگ، رئیس ، و مدیر عامل

CityPorter به پیشرفته ترین مخابراتی telematic Cenntro مجهز خواهد شد. پلت فرم Smart Cenntro تبادل داده های دو طرفه قدرتمندی را ایجاد می کند و مدیریت ناوگان را با یکپارچه سازی پیشرفته با سایر برنامه های تجاری بهینه سازی برنامه ریزی مسیر ، کاهش زمان خرابی و ارائه مدیریت واقعی داده های بزرگ ارائه می دهد.

برای حمایت از راه اندازی CityPorter ، Cenntro قصد دارد زیرساخت های خود را در ایالات متحده و ایالات متحده گسترش دهد اروپا و قصد دارد به طور مستقیم با ناوگان کار کند و با یک شبکه مکمل فروشندگان و توزیع کنندگان کامیون فعالیت های خود را ادامه دهد.

در راستای اعلامیه ، Cenntro’s برنامه های خود را برای ایجاد مجدد سایت های تولید در ایالات متحده و اروپا در اواخر سال 2021. همچنین ، Cenntro یک مرکز مهندسی و نوآوری در سال 2008 افتتاح خواهد کرد نیوجرسی در سه ماهه دوم سال 2021 ادامه داد: “ما قصد داریم با گسترش سبد محصولات خود ، به مشتریان خود نزدیک شویم.” پیتر وانگ،

درباره CityPorter
CityPorter با هدف تولید یک وسیله نقلیه کلاس 4 کاملاً الکتریکی کلاس 4 ساخته شده است که بهره وری را از بین نبرد. با ظرفیت بارگیری 5،700 پوند و حجم بار قوی ، CityPorter می تواند نیازهای متنوع و طاقت فرسای تحویل آخرین مایل را برآورده کند.

220 مایل با شارژ تنها

استحکام بالا شاسی و کابین

هزینه پایین مالکیت

انتشار صفر

برای کسب اطلاعات بیشتر با فروش Cenntro در تماس بگیرید [email protected].

درباره Cenntro Automotive
Cenntro Automotive پیشگام جهانی در زمینه طراحی ، ساخت و توزیع وسایل نقلیه تحویل شهری تمام برقی است و به مشتریان ما طیف کاملی از خطوط تولید را ارائه می دهد تا از راه حل های هوشمند ، پایدار و سازنده برای تأمین نیازهای تجاری آنها پشتیبانی کند. سبد محصولات Cenntro از تحویل آخرین مایل به تدارکات شهری ، خدمات شهری به کشاورزی پایدار و مراقبت از زمین است. وسایل نقلیه Cenntro با فروش بیش از 2800 وسیله نقلیه به بیش از یک میلیون مایل رانندگی رسیده اند.

Cenntro به ارائه راه حل های تمام الکتریکی به بازار تجاری اختصاص یافته است و برای ارائه فناوری های حمل و نقل تجاری مبتکرانه و قابل اعتماد هدایت می شود. وسایل نقلیه کاملاً برقی Cenntro که در سال 2014 تأسیس شده است ، نوآوری را در تحویل سنتی شهری به ارمغان می آورد و اطمینان حاصل می کند که عملکرد مشتریان ما همیشه در حال اجرا ، بهینه سازی و هماهنگی در تمام مراحل پایداری است. با انعکاس خواسته های امروز بازار ، وسایل نقلیه Cenntro حجم محموله و محموله را بدون کاهش دامنه به حداکثر می رسانند.

SOURCE Cenntro Automotive